bugün

Bu toprakların hamuruna aykırıdır.
Atsız'ın karşı çıktığı eğitimdir.

"kadın öğretmenler erkek talebeye ders vermemelidir. bütün öğretmenler sade kılıkları ile talebeye örnek olmalıdır. boyalı veya bob-stil hocalar derhal meslekten uzaklaştırılmalıdır."

Kaynak: Çınaraltı Dergisi, 21 Mart 1942, Sayı:35
aşağılık yobazların hamuruna aykırıdır.

onlar erkekli erkekli "eğitimi" severler ezelden beri...

(bkz: yobazların ahlakı)
bu toprakların hamuruna aykırı değildir, haremlik selamlık bir eğitim sistemi düşünürsek, her iki taraf için de karşı cins çok bilinmeyenli denklemden öteye gidemez ve bu tabulaşır. yalnızca çocuklukta kalmaz topluma yansır bir süre sonra, işin içinden çıkılmaz bir hâl alır.

durumun bu raddeye gelmesine gerek dahi yokken, iyi bir aile eğitimi ile kişi zaten kendini geliştirir. bu sistemi engelleyeceğinize aileleri bilinçlendirmeye ve çocuk eğitimi konusunda geliştirmeye bakın.
iki cinsi birbirine bu denli yasaklı konumda tutmak birbirlerine olan düşkünlüklerini de artırır. Karma eğitim mantıklıdır. Kız meslekte okuyan bir kızın bıktık ağda partisi yapmaktan okula erkek alın demesi, karşı cinse olan açlığıdır, erkekte de böyledir. Uzak tutmak yerine arkadaşça aynı ortamda olurlarsa tecavüz oranlarında da düşme görülür.
imam hatipte karma eğitim yok her gün atomu parçalıyorlar ve en iyi liseler konumundalar çünkü karma eğitim onların bu üstün başarılarını engelliyor. hı hı.
Kizla erkegi ayri yere koyarsan kiz der ki demek ki ben cok onemliyim, erkek der ki demek ki ben cok gucluyum benim oldugum yerde kiz olamiyor. Bu sekilde bir suru kadin, erkek sapiklar yetişir. Iyi bir sey kesinlikle degil. Sonuna kadar destekledigim egitimdir. Ulan kacinci yuzyildayiz entry girdigim konuya bak. Kafayi yiyecegim en sonunda.
yobazlara batan durumdur.başarılı insanlar için sorun teşkil etmeyen uygulamadır.
kız erkek ayrı olunca milletin karşı cinse olan ilgisi azalıyor mu sanki.
bence eğitim hayatında önemli olan kız erkek ayrı veya birlikte okumaktan ziyade karşı cinsin kafanızı ne kadar meşgul ettiği ve buna vakit ayırıp ayırmamanızdır.
edit : imla
Öğretmen öğrencinin ırzına geçince bir şey yok ama kızlı erkekli eğitim verilince auv.
Aklı uçkurunda olmayan uygar insanların desteklediği ve inandığı eğitim sistemidir.
Karanlık sevenler, bir kereden birşey olmaz derneği üyeleri pek haz etmezler.
O kadar cahiller ki, keşke ölseler!
Sözlükte ikilik çıkarmak için açılan sayısız başlıktan bir tanesidir. Laik eğitime karşı olanlar yallah arabistana!
Amaç bilgi ise, öğrenmek ise akla takılmayan olağanlıktır.
kızlı erkekli budist eğitimdir * (bkz: karma)
fuhuş için binalar dikilen bir devirde tartışılması abes durumdur.
din uleması gibi görünen ruhu sapıkların, dini hakkında duyduğu hurafeler haricinde tek kelime okumayan (kuran) ama fırsat bulsa zinanın dibine vuracak olanların, abazanlıktan, özgüvensizlikten kıskançlık krizine girmiş beyni cinsel organında çalışan sapık din tüccarlarının zoruna giden olgudur.

bağnazlar haykırıyor milletin hamuruna aykırı diye, o hamur çoktan ekşidi içi çürümüş kardeşim.

edit : imla