bugün

sadece kızların olduğu gruptur.
(bkz: ahahaha çok komik)
(bkz: şimdi Siktir git buradan)

Mal mal muhabbetlerin döndüğü grup.
erkekler wp grubundan ses seda olmayınca kız wp grubuna girdim. Susmak bilmiyorlar aq. Hepsinin internet paketi var. Hayvan gibi internet tüketiyorlar. Ben 3 aydır millete ödemeli atarak haberleşmeyi sağlıyorum.

T: çok konuşkan ve zengin üyeleri bulunduran gruptur.
Konuları genelde dedikodu, eski sevgililerinin yeni kız arkadaşları, sevgililerinin eski kız arkadaşları, sevgililerinin eski sevgilisinin instagram hesapları, sevgilisinin eski sevgilisinin yeni sevgilisi, eski sevgililerinin takip ettiği eski sevgilileri.. Vs.vs. Olan gruplardır.

Hepsinden teek tek çıkıyorum şu an.
Yakisikli kasli erkek fotolari paylastigimiz gruplardir demek isterdim ama degil ders notlari paylasiyoruz.
Bir çok konuda kızların erkeklerden daha beter olduğunu tescilledigim durumdur. Eski kiz arkadasim bana 'lan' dedim diye duzgun konus diye 1 gun trip atmisti. Kendi face'inde kiz arkadaslariyla 'kes lan amik * ' seklinde konustugunu gorunce ilk soku yasamistim.
dedikodu doludur. vallahi ben en son bir kızın boynundaki beni eleştirdiğimizi hatırlıyorum topluca gerisi yok.
Amacı olmayan gruptur. Bide sosyal medyada paylaşmazlar mı yazdıklarını. bizi ne ilgilendirir. paylaşınca ne olur onu hiç anlamam.
Grubu kurup yazmayan orospularda yok degildir.
dedikodudan, yalanlardan, erkek manken resimlerinden, hava atmalardan geçilmeyen gruplardır.
" Ahmet esrayla çıkarken fatma orhanı seviyormuş " gibi konular grubu.
(bkz: Panpitoşlar)
(bkz: Kedicikler)
(bkz: Tatlışlar)
Arkadaşlar yukarıdaki gruba beni de ekler misiniz? Bak ama harunsanız deşerim valla. Ne güzel grup lan o öyle.
turlu dedikodularin döndüğüne inanilan gruptur.
görsel
Erkeklerin whatsapp grubundan farksızdır. Geçen rastgeldim hem dedikodu var hem küfür. Yani yine küfürlerinizle fark atmışsınız.