bugün

(bkz: Panpitoşlar)
(bkz: Kedicikler)
(bkz: Tatlışlar)
dedikodu doludur. vallahi ben en son bir kızın boynundaki beni eleştirdiğimizi hatırlıyorum topluca gerisi yok.
sadece kızların olduğu gruptur.
Herkeste mi dedikodu olur? Bizimkisi sessiz sakin gırgır şamata.
pussy cats.
Çok sağlam muhabbetler dönen gruplardır. Dedikodu, moda, ilişkiler, sorunlar gibi birçok konuda size yardımcı olan arkadaşlarınız vardır. Yokluğunu çok arıyorum be.
Evlenen arkadaşımın kurduğu gruptur. Adı ise tek taşımı aldım kızlardır.
Dedikodu kazanına düşmek bu olsa gerek. Sosyal medyayla hiç alakaniz olmasın yine de modayı en yakınından takip etmiş olursunuz.
bir erkek için çekilmez yerdir.
çok konuşulur. öyle ki 1 aylığına sessize aldığım oldu.
Grupta çoğunluğun regl dönemine girmesiyle şenlenecek gruptur. *
ben bi arkadaşımın gurubunun adını görmüştüm grubun adı 'ne garilar var beee' idi. artık ne konuşuluyorsa bilemedim edemedim.
Arkadaşlar yukarıdaki gruba beni de ekler misiniz? Bak ama harunsanız deşerim valla. Ne güzel grup lan o öyle.
Sürekli erkek muhabbeti dönen grup değildir.
Ama dönmüyor da değil.
Tamam kaslı erkek de var. Yalnız ben kaslı erkekleri hiç sevmediğim için (daha çok midemi bulandırıyorlar) galeri'de pek depolamıyorum.
Bir çok konuda kızların erkeklerden daha beter olduğunu tescilledigim durumdur. Eski kiz arkadasim bana 'lan' dedim diye duzgun konus diye 1 gun trip atmisti. Kendi face'inde kiz arkadaslariyla 'kes lan amik * ' seklinde konustugunu gorunce ilk soku yasamistim.
dahil olduğum gruptur. eğlenceli, keyifli, güzel. karı kız olm nasil güzel olmasın.
Her erkeğin içinde olmayı hayal ettiği gruptur.

Kızların gizli saklı şeylerini öğrenmek için en iyi yerdir.
Amacı olmayan gruptur. Bide sosyal medyada paylaşmazlar mı yazdıklarını. bizi ne ilgilendirir. paylaşınca ne olur onu hiç anlamam.
konsey formatında bir grup bizimkisi.
Konuları genelde dedikodu, eski sevgililerinin yeni kız arkadaşları, sevgililerinin eski kız arkadaşları, sevgililerinin eski sevgilisinin instagram hesapları, sevgilisinin eski sevgilisinin yeni sevgilisi, eski sevgililerinin takip ettiği eski sevgilileri.. Vs.vs. Olan gruplardır.

Hepsinden teek tek çıkıyorum şu an.
" Ahmet esrayla çıkarken fatma orhanı seviyormuş " gibi konular grubu.
Yakisikli kasli erkek fotolari paylastigimiz gruplardir demek isterdim ama degil ders notlari paylasiyoruz.
(bkz: ahahaha çok komik)
(bkz: şimdi Siktir git buradan)

Mal mal muhabbetlerin döndüğü grup.
Liseden sonra evde kaldım tribine giren kızları barındırır.*
görsel

Edit: milletin konuşmalarını görünce karar verdim bizimki kız grubu değil aq. O nasıl muhabbet etmek.
Grubu kurup yazmayan orospularda yok degildir.