bugün

Dürüst olan erkek kızlar için her zaman 1545655 adım öndedir.
Kızlar kendisini bir gıdım seven erkeğe sonsuz kere baglanir. Ama osuruktan nem kaptıkları doğrudur. Bir kere olsun iğrendikleri bir erkek sonsuz kere sevse bile bir kıymeti yoktur gözlerinde.
hassastirlar incitmeyiniz seviniz.
peşinden koşan erkekleri sevdikleri koca bir yalandır.
(bkz: seks yemini)
regl donemleri onlar icin bir yenilenme ve revizyon donemidir. bu donem sonrasinda yeni problem cikarma yetisi kazanmis olarak geri donerler.
ne kadar ironik olsalarda hep söylediklerinin tersidir hissettikleri;

-seni görmek istemiyorum gider misin lütfen,
(asıl demek istedikleri) seni kıskanıyorum özlüyorum hep benimle ol.
Güvenmeyin.
idolü türkan şoray olanlardan kaçınız.
tek gerçek vardır. bilseniz bile bilmemezlikten gelmeniz gerekir.
bilinmemesi gereken gerçeklerden daha azdır.
anlaşılamayacak olmaları değil gerçekte anlatılamayacak olmalarıdır.
hepsi duygusal, romantik vs değildir. aralarında gerçekten öküz olanları da var. aşka gelip de iyi niyetinizi suistimal ettirmeyin.
güzeli ya da çirkini hepsi en iyisini ister. esasen biz erkeklerde öyleyiz çirkin de olsak en iyisini en güzelini isteriz.

not: çirkin değilim.
erkeklerin farklı bir versiyonlarıdır. yani dangalıkları sıklıkla görebilirsiniz. ha bir de seni seviyorum derseniz sizi sevse de kabul etmez. farklı bir şekilde söylemeniz lazım. *
eğer canlarını sıkarsanız,sizin canınızı sıkmaz canınızı alırlar.
sıçıyorlar.
sen o kızı seviyon ama o kız veriyo veriyo.
Beyinleri var aptal yerine sakın koymayın ağzınıza sıçarlar yoksa.
kimi zaman hepsi birbirinin kuyusunu kazar. canım cicim takılırlar ama içten içe birbirlerini çekememezlik vardır aralarında. ama ne gerek var buna güzel bebeklerim yahu, elim sen de oynayıp, birbirinizin memelerine elleyin, çıplak yastık savaşları yapın hadi oradayım izliyorum sizi.
en seksi yerinin ayakları olduğu. ama tabii güzel kızlar için geçerli bu. hele bakımlıysa ayakları sık sık öpmek sık sık koklamak gerekir o seksi uzuvu...
kızlar da pırtlar.
küçükken onlar da sümüğünü yerlermiş. * *
şu yazı özetler her şeyi:

--spoiler--
Öperseniz beyefendi değilsinizdir; öpmezseniz adam değilsiniz.
iltifat edersiniz "Yalan" der; etmezseniz bırakır gider.
Her isteğine evet derseniz karaktersiz olursunuz; karşı çıkarsanız anlayışsız.
Sık sık yanına giderseniz "Sıkıldım" diye tepki gösterir; az giderseniz küser.
iyi giyinirseniz "Çapkınsın" der; üstünüze başınıza dikkat etmezseniz zevksizlikle suçlar.
Kıskanırsanız "Huyun kötü" diye azarlar, kıskanmazsanız "Sevmiyorsun" der.
Siz bir dakika geç kalın kıyamet kopar; kendisi 1 saat gecikirse, bunda ne var!
Arkadaşınızla buluşursanız, kendisini ihmal ettiğinizi söyler; o buluşur "Bizim kızlar" olur.
Siz başka kadına bakarsanız gözleriniz oyulur; başka bir adam ona baktığında, adı "Hayranlık" konur.
Konuştuğunuz anda dinlemenizi ister; dinlediğiniz anda "Neden konuşmuyorsun?" der.
Kısacası... sade ama çok karışık; zayıf ama çok güçlü; akıl karıştıran, aynı zamanda hayranlık uyandıran; insanı çıldırtan lâkin mükemmel... ve... çok güzelse nadiren sadık; çok sadıksa da nadiren güzeldir kadınlar.

--spoiler--

alıntı bir yazı ama kime ait bilmiyorum. nazlı ılıcak yazmıştı köşesinde...
reklamlardaki gibi, çikolata yerken, yiyormuş gibi mmmhh yapmıyorlardır.
Sanırım.