bugün

görsel
Şöyle bir kız çocuğum olsun var ya tatlı niyetine yemez miyim ben onu. Şeker portakalı seni.*
Benimdir. Dunyanin en guzel seyidir. Sizin gibi pislik zihniyetler bu mutlulugu asla tatmasin tek dilegim.
Uyandi bugun... Elini yuzume surdu...

- baksana.
+ ne oldu?
- gece elimi tutmadin mi?
+ anlamadim kizim.
- parmaklarim soguk. Gece elimi mi biraktin?

(Jeton dustu tabi)
+ hayir kizim hava cok sogudu ondandir.
- aslan babam, ates babam (atesi cok sevmesinden kaynakli)

Optu kokladi sacimla kupelerimle oynadi 1 saat. Siz tatmayin lan bu duygulari bize ozel kalsin. Sizin kiziniz olmasin bu mutluluktan mahrum kalin...
benim babamdır bir kızı vardır. kızı namusuyla evlenmiş namusuyla çocuk sahibi olmuştur. ayrıca dedemdir yine kızı namusuyla benim annem olmuştur.

eğer kendi babalarınızın veya dedelerinizin başı yandıysa bundan bize ne'dir.
komik yakarışlarda bulunuyorsunuz lakin sözlükte ona buna laf atmaktansa gidip onları kurtarın bakem hadi liseliler.
dünyanın en şirin babaları...
ay bi kıskançlıklar ki sormayın gitsin. kendisinin zamanında kırdığı cevizleri aklına getirerek kızının bunları yapabilecek olması düşüncesi onları çıldırtır ve hayatlarının geri kalanını telaşlı ve şapşal olarak geçirirler.*
iki erkek evladın üzerine olunduğunda yıllardır evde hayvan beslemişim tanımı yapandır.

Baba haklı hayvanız resmen...
babalığın tadını tadandır.
mutlu olan babadır.
Fedakarı da vardır hayırsızı da . Gönül işidir sevgi işidir babalık . Haketmeyeni vardır babalığı.
Yaralı kalpli kızlar bırakırlar bunlar, sonra bir daha erkeğe güveni zor olur bu kızın. yapmayın arkadaşım . atacaksanız yapmayın. saçını bi kez okşayamayacaksanız ,ellerini öpemeyecekseniz,kızım diyemeyecekseniz ,koruyamayacaksanız ,ağladığında göğüsüne yatıramayacaksanız yapmayın ! bu kızların canını yakmayın , geleceklerini düşünün biraz , biraz insan olun !
şüphesiz kızını şımartacak babadır. *
Dünyanin en şansli insanidir cunku kiz evlada sahip olmak ayricaliktir. Kiz evlat nimettir bunu bilir buni söylerim arkadaş.
Senin baban bile sana hala evladım diyebiliyorsa kız çocuğu olan babanın her hakkı mahfuzdur.

Yalnız ilginç bir gözlemim var. Kız çocuğu olan babalar ilk önce bir garipseyip duraklasalar da sonradan annelerden daha çok seviyorlar sanki kızlarını. Facebook kızlarına doyamayan babalarla dolu.
hayatı boyunca ona karşılıksız bir sevgi besleyecek biri olduğu için şanslıdır.
kızını korumak için güçlü olmak zorunda olan baba.
hayalimdir.