bugün

entry'ler (251)

insana zevk veren basit şeyler

eski fotoğraflara bakmak.

lise son olmak

hatırlıyorumda hayatımda en çok keyif aldığım zamanlardı.okul bitiyor diye bi tarafım üzgündü bi tarafım son günlerin tadını çıkartırken keyifliydi.Güzel günlerdi be.

eyeliner sürmek

bir kadının bakışlarına anlam katar.

sözlük yazarlarının sevmediği şeyler

gergin ve üzgün zamanlarımda insanların beni soru yağmuruna tutması.

sevgiliyi kıskandırmaya çalışmak

dışardan bakılınca o kadar komik duran birşeyki ve kızların anlamadığı birşey var. erkekler sizin onu kıskandırmaya çalıştığınızı anlıyorlar onları bu konuda ölçmek için boş yere komik duruma düşmeyin. onlar seviyorsa zaten doğal olaylar karşısında kıskançlıklarını belli ederler. bekleyin elbet bir ara kıskançlık krizlerinde görürsünüz.
no: tabiki gerçek anlamda seviyorsa.

psikologlarda mesleki deformasyon

sorunlu bir arkadaş insana sürekli sorunlarından bahsettiğinde nasıl yaşam enerjisini elinden alıyorsa psikologlar ne yapsın hiç normal konular konuşan biriyle karşılaşmıyorlar. Doğal olarak onların enerjilerini her zaman yüksek tutmaları beklenemez.

en sevdiğin tarafından vurulmak

insanın hayatından güven kavramını çıkartır. yerine şüpheyi sokar.

gereksiz alınganlık

bu insanlara şaka yapılmaz. espriden anlamazlar. hemen alınırlar. hiç gelemem bu tiplere.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

portakal suyunun içindeki portakal parçacıkları.

bodrum da kadın turistin markaja alınması

kız halimle erkekler adına utandığım durumdur.

kardeşim diye hitap eden insan iticiliği

kardeşim, kanka, kanki bunlar ne allah aşkına. sinir olurum.

bir kızı kendinden soğutmanın yolları

sevginizden şüphe ettiği anda zaten soğuyacaktır. soğutmak gibi bir düşünceniz varsa zaten sevmiyorsunuzdur ve o bunu çok yakında hissedecek ve hayatınızdan çıkacaktır. yani çok çabalamanıza gerek yok. aklınızı başka şeylere kullanın erkekler.

berna laçin

evdeki yabancı dizisi asla unutulmaz. tabi tardu flordun da.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

ben yolumu kalbinde buldum aklımı aşkınla korudum güvendiğim ne varsa yıkıldı sen sapasağlam durdun.

insan ne zaman olgunlaşır

yüzleşmeyi öğrendiği zaman. gerçekle yüzleştiği zaman.

üniversiteye yeni başlayacaklara tavsiyeler

sınavlar mınavlar derken yaşadığınız andan keyif almayı unutmayın. Nasıl başladığını ve nasıl bittiğini anlamayacaksınız. en önemlisi dengeyi kurmayı bilin. baştan ortamların cezbiyle pof arkadaşlıklar kuracağınıza yavaş yavaş sağlam arkadışlıklar kurunki okul bitince arkadaşlığınız facebooktan ibaret kalmasın.

yaş ilerledikçe katlanılması zor olan şeyler

kalabalık ve ses.

artık 1 nisan şakası yapılmaması

hayatımız şaka gibi ondan.

bir kadına tahammül etmenin tek sebebi

bir kadının sana tahammül etmesidir.

bir gün mutlaka gideceğim denen yerler

karadeniz.