bugün

ağzınızın laf yapması
para
tip.
efendilik
güven
zeka

abi siz nerde yaşıyorsunuz ya para para para kafayı bozmuşsunuz. meslek lisesi torna tesviye mezunuyum işsizim kısayım çirkinim. kız arkadaşım doktor güzel boyu benden uzun ailesi zengin hatta babası toplu taşıma kullanma sana bir araba alalım böyle olmuyor dedi.

şaka la şaka tabi para. mesela benim tavladığım kızlar beni terketip kel göbekli bıyıklı dayılarla evlendi. yakışıklılıkta artık para etmiyor brolar.
1:Para
2:Money
3:مال
Para
Piçlik
Muhabbet.
para para para para para
başka ne olabilir he 15-22 yas arasındakı lıselı unıversıtelı kızlar daha gerçek hayatın gerçeklerıyle karşılaşmadıkları paranın ne kadar onemlı oldunu kavrayamadıkların hersey toz pembe oldu ıcın o dönemlerınde hep uzun boylu yakısıklı erkek hayalı kurarlar
ama 22 yasını gecmıs bır kadının 1 numaralı hedefı paradır cunkı kahvaltısında kaymagının yanına surucegı recelı tıple degıl parayla alıcanı oda ıyı bılıyor.
para mal mülk beni cezbetmez aksine kendini bununla pazarlayan erkekten nefret ederim.
e görmüş geçirmiş olunca böyle oluyor.
1. Ortalama bir tip
2. Yüksek özgüven
3. Gizli şerefsizlik.

Üçüne aynı anda sahip olanlara düşmeyen kız lezbiyenmiş.
normal tip birazcık fazla hitabet ve birazcık fazla maddi durum ile rahat ve doğal biri olduğum için doğaçlama şekillerde kızlarla tanışıyorum.

boyumda uzun değil, kurslardan konserlerden gezilerden falan sohbet ederken tanışıyorsun işte. çok kasmayın olan oluyor :D
nazlıcan, bedirhan ve ben.
hatun kişiye göre değişiklik gösterir en genel haliyle söyleyebilirim ki maskülinite,entelektüel bilgi birikimi,karizma bu üç kardeşten birinden biri illaki karşı cinste çalışır.
para karizma bide big dick.
Kız, kız, kız.
yavşaklık
para
eser miktarda zeka.
Ben kız olsaydım. Alçakgönüllü, yardımsever ve sempatiklik derdim.
Ya da tek şey cesaret isteyin ve sakin olun.
kadınların dürüstlük, sadakat ve merhamet diyeceği özelliklerdir.
Ben üşenirim açıkcası. Onlar beni tavlasın ya ne uğraşıcam, hayret bir şey!
Yok iyi geceler mesajı, yok günaydın mesajı, kıskançlıktı kıldı tüydü falan filan, ohooo...
Şiir yazanlar da varmış, yapman guzum!
Bunlara gerek yok gizem ve duruş yeterlidir.
para.
tip.
ağzın laf yapması.

bunlardan en az biri varsa her türlü tavlarsın. hepsi varsa onlar seni tavlar. hiçbiri yoksa işin zor ama imkansız değil. çok denemelisin. elbet biri düşer.
Güzel ve akıllı bir kız olarak kesin cevabı söylüyorum:
Boş insan olmamak.

Mesela boş sitelerde boş boş başlık açan birinden soğurum ben. Bana çocuksu, basit ve salak gelir öyle kişiler.
boy, konuşma, kas.
para

para

para.

varlığı bir dert yokluğu yarra.
Eski bir türk filminde söylenildiği gibi:
itlik, kumarbazlık ve ahlaksızlık mesleği.
simdiki kizlar basit ve samimiyetsiz bu sebeple pekte oyle kasa zekaya bakmaz. Giyim ve piclik onlara yetiyor. Saclar dikik Giyimde sacma sapan renkli ustler dapdar kot ve sikimsonik ayakkabi filan yaptiginizda dusmeyen kiz yok. Kafa bu yani. Zekayi hesap edin.
Çok salaksınız.