bugün

* aslında çoğunluğu kendisinden dolayı olmayan nedenlerdir. birkaçını saymak gerekirse,

- türkiye'nin en yakışıklı ve seksi erkeği olduğunun sürekli pompalanması
- hiç bir kadının kendisine hayır diyemeyeceği havasının yaratılması
- kötü oyunculuğu, ama buna rağmen yakışıklılığından dolayı sürekli dizilerde başrolleri kapması *
gibi.
o kadar yükseğe bakmaktan ağrıyan boyundur...*
(bkz: bihter ziyagil) ya da başka bir tabirle (bkz: beren saat).
öküz gibi olmasıdır.nisantasında gördüm de.
aşk-ı memnu da geçirdiği komik sinir krizidir. saatlerce gülmemi sağlamıştır sağolsun.
direkt, " ısınmış mıydık ki ? " sorusunu akla getiren sebep...
ağlamasıdır, evet evet, ağlaması.
hala beni götürmemesi. *
yaz bitiminde güneşten sararmaktan yeşile dönmüş olan kaşları. o neydi öyle. ah bir de tabi giydiği kırmızı, dar şort gibi ama değil gibi de olan şey neyse artık o.
sarılığı. sarı olması.
--spoiler--

aaaaaağğğğğğhhhh ah
aaaaaaaaaaağğğğğğhhhh aah!

--spoiler--

kırmızı don.
iğrenç biçimde uzayan ve sürekli yağlı gibi görünen saçları tüm güzelliğini götürdü adamın. dikkat edersen güzellik diyorum.
iğrenç darlıkta ve kıpkırmızı bir renkte tayt giyebilecek kadar zevksiz olma durumudur.
meltem cumbul'un sevgilisi olmasıdır.
(bkz: kıvaç tatlıtuğ un ağlaması)
ikimizin de erkek olması olabilir mesela.
yengesine kayması.
hiç ahlak kalmamış insanlarda. yengeye kayılır mı lan?
atletini külotunun içine sokması. birden soğudum.
hiç ısınmamış olmak da bu soğukluğun sebebidir.
önceden yediği hurmaların gün gelip kıçını tırmalayacağını son ana kadar idrak edemeyen yapısı.
uzun saçları.
aşk-ı memnu'da oynarken adnan!ın, bihtere tecavüz(!) ettiği gece esas oğlanımızın giydiği şu kırmızı dar pantolan. ne gülmüştüm ayol...
Meltem cumbul yeterde artar bile..
mantık olarak kaba taslak baktığımızda türkiye'de en az, bak en az diyorum 35 milyon kadın varsa bunların abartısız 5 milyonuna dizilin dese hepsi tek sıra olur yeminlen. işte bu olasılık yüzünden soğudum bu sarı heriften.
hiç ısınmadık.