bugün

entry'ler (19)

sevgilinin ölmesi

Çoğu zaman sevgilim acaba ölse daha mı iyi olurdu diye düşündüğüm, o olmasa bu kadar düşünmek ve kıskanmak zorunda kalmazdım diye adama türlü türlü ölüm senaryoları yazdığım dama sonra allah korusun deyip kendime geldiğim garip haller..

ilişkiye başlamadan önce bilinmesi gerekenler

Sonunda ayrılık var acı var. Kısaca ne gerek var yani?

serenay sarıkaya

Silikonlular grubunun en fena üyesi... Hani yaptır tamam da, kafandan büyük olmasın be güzelim o memelerin. Hadi tamam onu da yaptın, bari o kadar milletin gözüne sokacak şekilde transparan, bol dekolte giyinme. Hiç mi uyarmıyolar bu kızı yakınları? Zaten güzel bi kızken neden kendini sadece memeden ibaret göstermeye çalışıp, kendini basitleştiriyor anlamak güç? Gördükçe hayretlere düşüyorum vallahi. Görmemişlik mi diyelim büyük göğüslere açlık mı diyelim? Herhalde göğüse açtı ondan açtı ve saçtı...!

(bkz: Bi insanın kendi kendini bitirmesi)

leopar

Benim için leopar artık, bugün ne giysem programında nur yerlitaş'ın, leopar desenli kıyafet giyenlere yaptığı eziyet ve zulümdür.. Pes diyorum valla, kadın bu dünyada kendinden hariç herkesin, leopar desenini yanlış kullandığını iddia ediyor... Allahım sen akıl fikir ver bu kadına...
Ben de en iyisi gidip bi leopar elbise giyeyim...!

bugün ne giysem

Uyku tutmayan benim gibiler için, gecenin bi vakti tvde bişey bulamayınca şöyle bi bakıyım belki uykumu getirir diyip, sinirleri bozup, hic uyumamaya sebebiyet veren cinnet programdır. Her seferinde bir daha izlemem diyorum ama valla bu saatte başka bişey yok.

Nur yerlitaş'ın garip hallerine, ivana sert'in el kadar elbisesi ve 100 kilo takıp takıştırdığı takılara, hakan akkaya'nın konuştukça oynayan omzu ve yamulta yamulta konuştuğu o ağzına baktıkça uykuyu bırakın, uyuduktan sonra bile rüylarımda kabus olarak beni takip ediyolar...

Ayrıca herkes sizin zevkinize ve stilinize göre, renkli, dar, süper mini, süslü ve aykırı giyinmek zorunda değil. Saçma sapan yorum ve müdahalelerinizle sinirimi bozuyosunuz. Ramazanda ekranlarda olmayacak programın, umarım tekrarı da olmaz. Zira kadınları öyle hallere sokuyolarki ben bile kadın halimle, ivana sertin podyuma çıkıp, o minnacık eteğiyle, o sırada yarışan kızcağızların anneleri babalari ne der diye düşünmeden, eteklerini götlerine kadar kısaltmasını, göğüs dekoltelerini iyice açmasını hiç değilse ramazanda izlemeyelim...!

kıvanç tatlıtuğ dan soğuma sebepleri

Meltem cumbul yeterde artar bile..

annelerin çıldırtan öğütleri

5 dakika içinde bile yüzlerce öğüt verebilen ve tembihler eden varlığa anne denir.
En ilginci şudur; aman yavrum sakın saçlarını sarıya boyama, boyarsan seni aptal zannederler, aptal zannedince kandırmaya calışan çok olur, mesela sen saçın sarı diye, yüzün solgun durmasın diye, sürekli makyaj yapmak zorunda kalırsın, sen hep full makyaj gezinince böyle sarı sarı, seni yanlış tanırlar, allah muhafaza içeceğine ilac milaç atarlar, dağlara taşlara yarabbiiiii..vs vs valla daha uzuyodu gidiyodu ya yeminlen. zincirleme öğüt tamlaması= felaket tellallığı

fatmagül ün suçu ne

Dünkü bölümde bizleri dumur eden ilk nokta kerimle fatmagülün hala ve hala öpüşememesidir. Bi öpüşseler onlar da kurtulacaklar bizde...sezon finali geldi anacım noluyo yahu? Şuana kadar bihterle behlül neler neler yapmışlardi çeşitli mekanlarda filan...
2. Dumur noktası ise mukaddes yengemizin doğuracağı yastık... Hiç olmuşmu. Yönetmen uyuyodu galiba o sahne çekilirken... Zaten zamanlama hatasına hiç girmiyorum. Sevgili süper zeka senarist ve yönetmen abi yada ablalar, siz bizi kendiniz gibimi sandınIz acaba?
Dizi günden güne sıkıyo, sezon finaline gelene kadar çeke çeke uzatılacak konu eli mecbur... Artık bayım bayım bayan dizidir zannımca...

erol kaynar

Geçen gün Nişantaşında yeşil atkısıyla ve çok tarz görüntüsüyle arz-ı endam eden, master chef jürisinin en yaşlı ama en taş adamı.. Ulan o neydi be yaw...70 yaşında olamazsın...

okan bayülgen

E be okan bayülgen, karşına 10 tane adam oturtmuşsun ama sadece sen konuşuyosun bıdı bıdı. Sözlük yalakalığı gecen oldu bu gece pes valla. Hangi birini öveceğini şaşırdın yani. Konu güzel slogan güzel internetime dokunma diyosun ama konuyu sürekli saptırıyosun..

tuğçe özbudak

insanın kendisini çirkin hissetmesine sebebiyet veren, yaradanın güzellik ölçeğini baya bol kullandığı, kusursuz, vahşi esmer hatun kişisi.
Biraz önce nuri dizisinde izlediğim ve çakma ajda performansına hayran kaldığım bu muhteşem hatunu, geçen gece asmalıda gördük ve "ohaaa yuuuh bu nasıl kız, alıma çalıma bak, su gibi afet lan bu" diyip kız halimizle laf attık valla. Yanimda iyiki sevgilim yoktu da o görmedi bu taş esmer güzelini. O zaman başka şeyler yazardım ve kıskançlığımdan tırnaklarımı yerdim herhalde. Ekranda sanırım oynadığı rol nedeniyle pek vücudunu filan sergilemiyo ama bebek gibi yahu. Yiğidi öldür hakkını yeme demişler, hakikaten avrupa standartlarında bi güzel. Ulan yüzü, gözü güzeldi de o vücut neydi anam ya, o bacaklar filan hoh yani. Sen kadınsan biz neyiz diye şarkı yazdık o gece. Valla ben mankenim diyenin öyle fiziği yoktur heralde. Dizide izleyip yeteneğine de şahit olunca ve kimmiş diye gugılda aratınca, bilkent tiyatro mezunu olduğunu öğrendim ve iyice takdir ettim bu kızı. Bu hatun bu gidişle efsane olur tv dünyasında ve şu saçma sapan havadan şöhretler yerine onu seyrederiz baş rollerde umarım.
insan diğilsin kızım, varlığın dünyadaki bütün kadınlari yok saydıran cinsten. Bize uzak allaha yakin hadi canım..

ekin türkmen

Beyaz showda ukala ukala konuşan, "ben artık bundan sonra sadece konservatuar mezunu, gerçek oyuncuların olduğu projelerde yer alıyorum" deme gafletinde bulunmuş, kendini hollywood yıldızı zanneden, çok konuşunca bilgili olduğu imajı verdiğini düşünen oyuncumsu... sıradan bir kızımız. Ne kaş, ne göz ne de başka bişey, eee yetenek desen o da yok? Bu kıza kim nasil prim yaptırıyo şaşıyorum ya...

sinan akçıl

Tövbe estafurullah. Şuanda beyaz show'da dans ederken bulgar kızı bildiğimiz elleyen yeni serdar ortaçımız. O nasıl kıyafet, o nasıl konuşma o nasıl kocaman bir ağız ve dişler vs derken birde altını doldurmuş gibi dans etmedimi ben orda bittim tükendim.
izel eski sevgili, hande yener yeni sevgili, ziynetle pek bi samimi! Eee birde bulgar kızı avuç avuç avuçlamak??? Noluyo yahu???
Sinan Akçıl; sana zahmet televizyona çıkma, gülme, konuşma, gömleğinin yakasıyla oynama, Gay gibi dansetme, fuaa fuaa diye "s"li kelimeleri söylerken tükürme... Evinde otur şarkı yaz, bestele ve lütfen bizi yorma...

disko kralı

Programın adı disco kralıydi ama oldu sana memişko kralı.
Ebru polat ve irem otuz ablalarımız sayesinde 3 aylık meme görme ihtiyacımız karşılanmış bulunmakta. Hayatımda ilk defa gördüğüm ve bir daha da görmeyi düşünmediğim irem otuz; ya pavyondan çıkıp gelmişti ya da programdan sonra pavyona gidecek bir haldeydi. Akıllara zarar bi basitlik vardı ve ebruyu bile solladı bu konuda...
Okan iyice cozuttu, haftaya kimleri çıkartıcak çok merak ediyorum. Ah bu reyting uğruna yapılanlar yokmu ahhh... Battı balık yan gider stayla...

meltem cumbul

Şu sıralar nuri dizisinde oynayan ve ne yazıkki oynadığı hiçbir dizi tutmayan, çünkü samimiyetten çok uzak, yapmacık ve kötü bir oyunculuğa sahip oyuncu ve izleyicinin hiç sevmediği soğuk nevaledir kendisi. O dizinin başlıca tutmayış nedenidir. Ve en acısı, kendini dev aynasında görmektedir ve en iyi filan sanmaktadır. Unumu eledim eleğimi astım stayla.

Ayrıca kıvanç tatlıtuğ'dan soğuma sebebim olan, kül tablası gibi kadındır...

ebru polat

Disco kralı programının başında, Psikoloji üzerine master yapmak istediğini çünkü insanlari incelemeyi çok sevdiğini, böylelikle hem kendini hemde insanlari analiz edebiliceğini söyleyen ve psikolojik danışmanların çok kazandığını beyan eden doğu akdeniz üniversitesi hukuk mezunu şarkıcıdır kendisi. Ne yazıkki vücudunda orjinal bi noktaya rastlamak imkansız. Öyleki söylediği her şarkıda sesi bile farklı çıkıyor çakma starımızın. Yani sesi bile kendinin değil ne yazıkki.
Yüzünden başlarsak; burun estetik, dudak silikon ve yanaklarda da bi operasyon olduğu eski fotograflarindan net bir şekilde görülüyor...
Bu arada alnındaki botoksu filan saymıyorum tabiii.
Göğüslerin hali zaten malumunuz...saçlar kaynak, kaşlar dövme eeee doğal hiçbir yerimi yok yahu bu kadının?
Geçen yaz çeşmede kendine çok benzeyen bi kızla tatil yaparken gördüm ben ebru polatı dünya gözüyle... o ana kadar "sevgilim bu kadını görürse kesin dibi düşer, kahretsin çok seksi" diye düşündüğüm kadın benim yüreğime sular seller serpti bikinili doğal görüntüsüyle. O selülitli bacaklar ve o makyajsız yüz beni benden aldı götürdü valla. Ohhh artık sevgilim doya doya bakabilir valla...

aşk

kurtulursam ve vazgeçebilirsem hard discim baya bi rahatlayacak. çünkü %80'lik bir kısım onunla dolu. onu silip çöp kutusuna gönderdiğim zaman ne bilgisayar ısınacak ne de yavaşlayacak ve yeni bilgilere konsantre olabilmem kolaylaşıcak. onu çöp kutusundan sildiğimde çıkan fışşşşt sesi benim için dünyanın en iç ferahlatıcı boşalması olacak.

okan bayülgen

disco kralı şimdi bitti ve ben okan bayülgenin kaç tane harikulade ve üleeeen kelimesi dediğini yine sayamadım. takıldıkça konudan uzaklaştım filan. sabah programlarına laf atan bayulgen ne yazıkki programını onlardan birine dönüştürdü. hani herşeyi beklerdimde "top" (esprisi) gafı fenalardan fenalara sürükledi beni. neden canlı parada yarışan o iki yarışmacının görüntülerini verdikten sonra "soru topla ilgili ama ortada top yok, onun yerine yarışmacılar var." diye çok kalitesiz bi espri yaptı? bu mudur yani? bu kadar mı düştü kendisi reyting kaygısına?
programının artık ilgi görmediği ve ilgi çekmek adına, sıkıştıkça zorda kaldıkça mahmur tunceri çıkartması da herşeyi ortaya koyuyo zaten.
kısaca artık iyice zıvanadan çıkmış, eskilerin iyisi, şimdilerin fiyaskosu ekran kişisi.

adını feriha koydum

"yalan yalanı doğurur" olsaydı keşke bu dizinin adı. feriha kızımız söyleyecek yalan bırakmadı mübarek. birini söylüyo, hah tam yakalandı diyoruz ardından bir diğerini patlatıyo pes valla.
buarada neden acaba o kadar ismin arasından bu kızın adını feriha koymuşlar??? bu da ayrıca merakımı cezbetmekte.