bugün

yeni sigara markası.

bana bi tane kısa seyfi light verir misin?
bir de bu çıktı başımıza amk. ülkeye bak ya
görsel
türk milletine hala "cambaza bak" dendiğinin kanıtı olan yeni bir bilinmeyenli denklemdir.
büyük turp, kısa seyfi ve fuat avni. nasıl bir belanın içinde lan bu ülke ?
(bkz: kız ismet)
(bkz: dikiş tutmaz sabri)
görsel
fuat avni hesabına bilgi akışı sağlayan ve fuat avni ekibinde olan 8 kişiden birinin lakabı.

aklıma davutoğlu'ndan başkası gelmiyor yahu.

neyse, saat 21.05'te kim olduğu ortaya çıkarılacakmış.
https://twitter.com/amust...status/755765525297393664
kısa derken adamın boyundan bahsediyorlardır inşallah.*

yoksa bir insan neden öyle bir takma ad alsın ki? sözlük için nick olarak bile alınmaz.
o değil de a.mustafa koçyiğit hesabından yazan fuat avni ekibini ilk defa telas sarmış gibi geldi bana. adam 2 kişinin ismini verdi. köşeye sıkıştılar ve son kozlarını oynuyorlar sanki.
çok heyecanlı sözlük, oyle boyle değil.
tanım:jon snow'dur.
(bkz: kısa messi)
ahmet davutoğlu olduğu iddia ediliyor.
https://twitter.com/amust...status/755840945195589632

(bkz: ahmet davutoğlu)

vay amk.
siyasi suikast deniliyordu, davutoğlu hedef gösteriliyor olabilir, temkinli olmak lazım.
adam diyor ki kısa seyfi hep yurtdisinda oldu hiç türkiye de tweet atmadı. Ve en sonda diyor ki kısa seyfi Ahmet Davutoğlu. bu nasıl çelişki ?
ahmet davutoğlu olduğunu söyleniyor.
yok ebesinin amı ali sami.

ver müzüü ertem deyip gidecem ülkeden, kafamız yandı yeter be kardeşim.
Ulan 15 temmuzdan beri ülkede öyle şeyler oluyor ki ne söyleseler mantıklı geliyor biraz daha bu konu üzerinde teoriler okursam devreleri hepten yakacağım. kısa seyfi şimdi kim oluyor ? sigara markası gibi.
gündemi bir gün takip etmezsen tam da benim gibi fransız kalırsın. kim la bu kısa seyfi?neler dönüyor lan.
fırıldağa bağladık iyice.
Ahmet davuyoğlu değildir. O olsa bir saat kadar önce, cumhurbaşkanının kısıklıdaki evinin ömünde konuşma yapıyor olamazdı.
kısa Seyfi
portlek
narsist
avane

yandı beynim.
uzun zamandır futbol sahalarında göremiyorduk özlemişiz.