bugün

3 numara saçlarıyla son derece seksi görünen kızdır. yakışanı var yakışmayanı var diyemicem yakışmayanını hiç görmedim şuana kadar. kestirin kızlar.***
üzülmesindir. kökü ondadır.
kısa kestirip övgüler alınır. saçlar uzar. gaza gelinip yeniden kestirilir.

aynaya baktığında karşısında "semra teyze"yi görüp moral bozukluğuyla eve döner.

(bkz: bu da böyle bir anımdı)
o da ibnedir.
Rahatına düşkün, saçla başla uğraşarak zaman kaybetmek istemeyen kız modelidir bu.
Kafa şekli güzelse daha ileri gidip dazlak olmasını önemle arz ettiğim kızdır.
evlenmek istediğim kız modelidir çünkü gelin başı masrafı olmaz.
(bkz: kadın erkek eşitliği) *
sayın tanrıya kalırsa seninle yatmak günah, daha neler
boşunaymış gibi bunca uzaması saçlarının
ben böyle canlı saç görmedim ömrümde
her telinin içinde ayrı bir kalp çarpıyor
bütün kara parçaları için
afrika dahil

diye cevap vermiş cemal süreya abimiz.
saçı uzun aklı kısa olmayan kızdır.
bir de çok uzun olan saçları oğlan saçına kendi ellerinizle çevirmeyi deneyin. gayet zevkli bir eylem.*
Yıllarca "uzun saçlı kız" olarak anılıp bir anlık düşünceyle dönüştüğüm kız tipi.
bir kız bu modeli tercih ediyosa ya yüzü çok güzeldir ya da depresyondadır.

yüzü çirkin olan kızlar genelde uzun saçlara kullanırlar kapatmak için.
depresyondaki kızlarda nasıl göründüğünü umursamadığı için böyle bir şey yapmıştır.
saçı uzun kızlardan bir farkı olmayan kızdır:
-şu hatun sağlammış beaah!
+saçı kısa olan mı namık abi?
-ne biliyim lan! belden yukarısını farketmedim ki...
Birde sarışın olursa tadından yenmez.
Cok abarti bir kisalikta degilse ve guzel bir kesim yapmislarsa cok tatli oluyorlar. Cok da atesli oluyorlar. Severiz sayariz.
kızıllı olanlar daha hoş.
bu aralar gözüme çok çarpıyor. kısa saçlı kızlar tv de. acaba moda mı oldu.
kendine güveni fazlasıyla olan kadındır. kutlar başarılarının devamını diler buraya da uğramasını öneriririm.
her kadın taşıyamaz kısa saçı. yakışması için yüzünün hem kibar hemde güzel olması lazım bence.
sarışınsa müthiş tatlı olur.
söz konusu kısalık 4 numara ise efsanevi olan kızdır. çok marjinal. çok pürist. çok seksi...
nedense hep çılgınca sevişirlermiş gibi bir duyguya kapılıyorum, herhalde biz erkeklerin böyle saçma şeyleri bağaştırması ...yok yok sonumuz iyi değil zira.
bitlenip saçlarını kestirmiş olabilir kendisi.ben bir kere öyle yapmıştım,ama herkes cool takılmak için öyle yaptığımı zannetmişti,sonra o kadar popüler oldum ki birden okulda,benim peşime bir kaç kız daha saçlarını kısacık kestirdi.bu da böyle bir anımdır efendim.*
oduncu gömleği ve bol pantolonu ile "hacı naber" denesi kızdır. başka da bir şey denmez.

not: bu tanıma uyan bir kız mı var? kız mı değil pardon abi. elim sürçtü.
her kıza kısa saç gitmiyor maalesef. ayrıca her erkeğe de uzun saç gitmiyor. bazılarımıza ise hiç bir halt gitmiyor.*