bugün

Bölücü olmak.
300 milyar dolar temiz para getirecekmiş. güzel para bence. bu parayı üretim ekonomisine ve tarıma aktarırsa 3 sene içinde çok farklı bir yerde oluruz.
Şahsımdan, şahsımın zulmünden, yasaklarından, parmak sallamasından ve yolsuzluklarından kurtulmak.
Tayyip...
Sistemin acilen değişmesi gerekli.iyileştirilmiş parlamenter sisteme dönmek gerek demokrasi ve adalet için buna ihtiyacımız var.
Beynim var.
yolsuzluk hırsızlık kanunsuzluk keyfiyet düzenine son verme.
Bahar çiçekleri açmış ağacın altında gülümsemesi.
tek adam rejiminin ülkeyi getirdiği durum.
sayesinde rte yıllardır çok rahat kazanıyor. muhalif olmak bile bilgi ister böyle gaflarla, masa dağıtmayla devam.
Ülkeye doldurulan 13 milyon suriyeli, afgan, pakistanlı, afrikalı yabancı ve onlardan mutlu olan % 50 yi sevmiyor olmak.
Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alan % 50 yi sevmiyor olmak.
ülkeye doldurulan 13 milyon suriyeli, afgan, pakistanlı, afrikalı yabancı ve onlardan mutlu olan % 50 yi sevmiyor olmak.
Yolsuzlukla, hırsızlıkla, namussuzlukla ne kendisinin ne de ailesinin hiç işi olmaması.

Bazıları gibi kupon arazi takipçiliği yapmaması.
Akpliler önce kendilerini suçlasın. ülkeyi öyle bir noktaya getirdiler ki, insanlar bu eksi bakiyeden bile medet umar olmuş.
21 senelik yönetimden memnun olmamak.
pkk sempatizanı olmak?
zerre kadar dahi bir sebep yok ki.
Kimse de güzel yönetecek, güveniyorum, inanıyorum dememis. Bir öncekinden kurtulmak tek amaç. Keşke seçenek daha fazla olsaydi.
https://video.haber7.com/...-pkklilara-ozgurluk-vaadi bu bile yeter ondan nefret etmeye.
Konya ereğli'nin il olma davası. Yıllar Ereğli'nin il olma mücadelesi var ve kılıçdaroğlu her ziyaretinde o sözü veriyor. Atarsam bu sebeple atacağım.
cem küçük. o kadar çok pislikleri var ki sedat peker konuşmasın diye neler yapıyorlar. peki ben neden cem küçük dedim. anlatayım. bu cem minnak çıktı sedat peker'in elinde belge yok blöf yapıyor dedi. bunlar bize güçlü türkiye vaat etmişlerdi ama meğerse o üçlü türkiye imiş. onu anlamış olduk. başlarının dik yürümesinin sebebi boğazlarına kadar boka batmış olmalarındandır.
https://twitter.com/i/status/1643680463771566080 bunu dinleyipte hala bu adamı tutanlar herhalde onun gibi müslüman olmayanlardandır.