bugün

gossip girl dizisinin çevrilmesi planlanan türk versiyonu olan dizi.
blake lively’nin canlandırdığı serena van der woodsen karakteri için sinem kobal ile anlaşıldığı söyleniyor.

eğer gossip girl'e azıcık ucundan bile benzerse bu dizi, heralde arda turan sete kamp kurar. nitekim bildiğimiz gossip girl'deki serena pek bir çapkındı.
bir dokunmadıkları gossip girl kalmıştı onada bulaştılar tebrik ediyorum seçtikleri oyunculara bakılırsa durum bir hayli vahim.tv kirliligi hızla yayılmaya devam ediyor. (bkz: bırakın dokunmayın yabancı dizilere deli oluyorum)
nate karakterini burak özçivit'in oynayacağı dizi.
sinem kobal'de bölüm başı 15 bin tl alacakmış.
Haber Linki
açıldıkça çorap söküğü gibi gelir ve büyük sırları ortaya döker. akıllı olun küçük sırlar hakkında bile ipucu vermeyin.
fragmanları dönmeye başlayan dizi. tims production dawsons creek çakmasından sonra şimdi de gossip girl peşinde. the o.c. vardı o uyarlanmış mıydı?
yerli chuck kişisini çakma nuri alço şeklinde sunmazlarsa iyi.
ne kadar itici ergen oyuncu varsa özenle toplanan, başlamadan kafada biten dizi(cik)dir.
bizim ergenlerimizin, elin gavurunun tineycırlarından nesi eksik diye düşünülüp kopyalanmış yapım. ergen kısmısı tutar bu diziyi. muhtemelen aşk-ı memnu ve kavak yellerinde sıkça gördüğümüz ilişkiler yumağının bir tık öteye götürüldüğüne şahit olunacak dizidir. herkesin sevişebildiği bir dünya göreceğizdir.
gossip girl'in taklidi bile olamayacak dizidir.
ilk bölümü tüm türkiye tarafından beklenen dizi. hepimiz ekran başında olacağız ve en ince ayrıntısına kadar eleştireceğiz. *
tanıtım fragmanı

http://www.dailymotion.co...al-d-yeni-dizi_shortfilms
gossip girl dizisinin yerli versiyonunu çekmek amaçlı başladıkları ama Tim's Production'dan onay alamayınca ona benzeyen bir versiyonunu çıkarttıkları, ve sinem kobal'ın verdiği röportajda gg ile alakasız olduğunu savunduğu, tutmamasını umduğum dizi. aynı zamanda senaryo yazma konusundaki zavallılığımızın apaçık göstergesidir. yaratıcılığın bittiği nokta.
gossip girl'le alakası olmayacagını düşündügüm gossip girl uyarlaması.
sinem kobal'lı gossip girl mü olur lan?
çakma gossip girl. orjinalinin verdiği rahatsızlık yetmiyormuş gibi bir de çakması mı çekicez şimdi? bir de sinem kobal oynuyormuş az önce reklamını gördüm, ölmek istiyorum sayın seyirciler.

(bkz: allahım sabır ver)
henüz başlamayan dizilere önyargılı yaklaşan biri değilimdir ama bu hakikaten berbat... yeter özentiliğiniz.
yakında sözlük aleminde "aşçı şöföre, şöför bahçıvana, bahçıvan kahyaya. sonra hepsi kahyaya" benzetmeleri ile eleştirilecek "yakında kanal d'de" dizisi. gossip girl'ümsü bir şey yapmaya başlasalar bile gidişatını kendi elleri ile değiştireceklerdir, yok o diziden çıkar yok bu diziye katılır. bak lost'a adamlar ilk bölümden son bölüme kadar hiç bir oyuncuyu kendi istekleri ile göndermediler. mr. eko'yu demiyorum, o kendi kaşındı efenim. neyse gel gelelim, sözlüklerdeki eleştirilerini itina ilen bekleşiyoruz.
taklit gossip girl. blake lively nin kemikleri sızlıyor! ayşegülümüz blair i nasıl canlandıracak ayrı bir merak konusu... rezil etmeden bitirseler bari. omg!
gossip girl in yakınından uzağından geçemeyecektir. gossip girl oyuncularının hepsi fiziki açıdan mükemmel ama ahlaki açıdan zayıf karakterleri canlandırıyorlar ve dizide bir oyuncuya bile çirkin diyemezseniz, kızlar ayrı taş erkeklerin hepsi über yakışıklı ve karizmatik. eğer uyarlamaysa orjinaline sadık kalın da izleyelim ama beybifeys nate i süper seksi bakışlara sahip ve karizma abidesi chuck ı ve çoğu erkeğin görmek için izlediği kusursuz güzellikte serenayı ve asıl kraliçe olan blair i oynayabilcek nasıl oyuncuları nereden bulacak yapımcılar onlara da hak vermek lazım.
saçma sapan bir dizi daha.
çok eksikti başımıza.
sinem kobal ile baştan kaybeden dizi.* * *
tanıtım fragmanıyla baştan kaybeden dizi.
lakin ne izleyeceğini şaşırmış gençlerin izleyeceği kesindir.
(bkz: epic fail)
gossip girl adlı dizinin kanal d deki çakma versiyonu. kanald ve tmis ortaklığını düşününce yeni aşk ı memnu olarak karşımıza çıkabilir. zaten tims hep çakma diziler yapan bir şirket olarak kalıcaktır.
bana türkiye'de çakma olmayan bir şeyler söyleyin tamam diyeceğim. maalesef türkiyedeki diziler ya romanlardan televizyona çeviri ya da yabancı ülkelerden çalıntı. bu söylediklerime bakarak küçük sırlar hakkında iyi şeyler düşündüğümü söyleyemem ama daha dizi başlamadan da acımasızca eleştiremem. ama şuna eminim ki bu dizi tutacaktır çünkü hakkında bunca konuşulan şeyler genelde tutuyor ve bu eleştirenler de bu diziyi hiç kaçırmadan izleyecektir. demedi demeyin aha buraya da yazıyorum. umarım ben yanılırım.

edit: haklı çıkmak ne güzel birşey yahu... bakıyorum da yorum sayısı 1000 lere vurmak üzere . ulan hani izlemeyecektiniz , dizi kolpaydı falan . bu dizi de ikinci aşk-ı menu vakkası olacak , aşk-ı memnu da ilk başladığında böyle yorumlar yapılıyordu ama sonra burada en fazla entry girilen başlıklardan biri oldu çıktı .
sikimsonik yaz dizilerinden olmaya aday dizi. sinem kobal var zaten. o diziden bi bokum olmaz hacım, kasmayın.