bugün

görsel

görsel

"Gossip girl" adlı Amerikan gençlik dizisinden uyarlanan yerli dizi...

Swh...
En iyi Türk yapımı dizilerinden bir tanesi. Sıkılınca 1-2 bölümünü izlerim hala.
Bu dizide oynadığı diziler tek tutan adam burak ozcivit.
Diğerleri hangi dizide oynasa o hafta içinde yayından kaldiriliyo hahaha.
Süper diziydi.
Çok iyi diziydi.
Tekrarı olsa da izlesek.
Özellikle Birkan Sokullu'nun vurucu tatlılığı için izlediğim diziydi.
No:309 gibi ahlaksızlık abidesi dizi örneklerinin yanında yüzler suyu kalan dizi.

Gossip girl çakmasıydı falan ama şimdiki boktan aşk dizileri kadar bayık ötesi de değildi.
gossip girl çakması bir diziydi.
ilk bölümünde bana yok artık çakmacılığın bu kadarı her şeyi gossip girl den yürütmüşler tepkisini verdiren, sonrasında çeşitli entrikaları ile bir değişiklik gösterip bir nebze olsun izlenebilir hale gelen gençlik dizisi.
Oyuncularının lise son sınıfta olup da okula kendi kullandıkları son model arabalarla geldikleri hiç Bi zaman derse girmedikleri dizidir.
med cezir bu diziden özenerek yazılmıştır.
fakir karakterin nişantaşında oturduğu dizi.
gossip girl'den alıntı yapmaya çalışan kimin eli kimin cebinde belli olmayan garip bir türk liseli dizisi. Kızları güzeldi şimdi haklarını yememek lazım.
Ayşegül & Çetin konuşması
Ayşegül çetini arar.
Aysegül: selam ali yanında mı?
Çetin: Aysegülcüm şekerim nasılsın?
Aysegül: çet nerdesin. ali yanında mı?
çet: Ne var aysegül?
aysegül:Sana bişey sorcam ali suylamı ilgileniyor?
Çet: bazen sana inanamıyorum aysegül
Aysegül: Bak benimle tersleşme.
çet: ilgileniyor hatta çok ciddiler evlenecekler biliyor musun?
Aysegül: geçen senin dvdleri'nin arasında ne buldum bil bakalım bir tür amatör filmler.
çet:aysegül sen benim odamı mı karıştırıyorsun?
aysegül:baban onları bulursa bittiginin resmidir. kartlarını alır hele o senin çok özel çekimini bulursa.
Çet :telefonu kapatır.
Saçma sapan hiçbir anlamı olmayan beyni boş yere dolduran nihayet bitmiş olan bir dizi.
acı ama gerçek, in the house in a heartbeat in 3.33'ünden sonrasını dizide kullanan gossip girl çakması bir dizidir.
gossip girl taklidi olmasına karşın karakterler ile (özellikle sinem kobal) kaybeden dizi.
gossip girl'ün çakması olan dizidir.
Kanal d'nin eski dizisi.
Sosyete ve havalı olmaya çalışan gençlerin çok izlediği dizi.
(abazaları unutmayalım)
bir sır asla küçük değildir.
akılda merve boluğur'dan başka bir şey bırakmamış dizidir.
En basindan beri "bu kesin tutar lan!" dedigim, nedenini sorduklarinda "cunku gereksiz derecede sacma" cevabini verdigim dizidir.
2010-2011 yılları arasında ekranlarda olmuş olan dizidir.
yayın hayatına önce kanal d'de başlayan dizi, daha sonralarda star tv'ye devredilmiştir.
istenen reytingler yakalanamamış olacak ki, dizi geçen yaz sonlandırılmıştır.
gossip girl adlı dizinin yerli versiyonudur.
başrollerinde sinem kobal, birkan sokullu, merve boluğur ve burak özçivit gibi genç oyuncular yer almıştır.

su okulunda başarılı, okulun yüzme takımında bulunan, saygılı bir kızdır.
ali adında bir öğrenci, sevgilisi varken su'ya aşık olur. su ile çıkmaya başlarlar.
bu durum okulun en popüler kızı ve ali'nin sevgilisi olan ayşegül'ü rahatsız eder ve ayşegül suyu rezil etmek için her yolu dener.
ali arkadaşı çet ile su hakkında bir idaaya girer. su bu iddaayı öğrenince ali'den ayrılır.
bu arada su'ya aşık olan demir adında efendi bir öğrenci vardır.
su önce ali'yle, sonra çet'le ve daha sonra demir'le sevgili olur.
ayşegül'ün entrikaları eninde sonunda biter ve su ile demir nişanlanırlar.

not: tanım yaparken epey zorlandım lan. nasıl bi dizi bu? ehehehe. *
(bkz: kısa çük)