bugün

olacaksa olsun, türkiye topraklarında olmayacağını bildikleri sürece sorun yok.
Devlet kursunlar dışarıda da buradaki kürtler suriyeliler ile aynı standartta olsun. Meclisimizdekiler de Siktirsin gitsin kendi ülkelerine bakan olsun.
destek verdiğim söylemdir.

yalnız o devleti size yedirmezler hewaller.
itin duası kabul olsaydi gökten kemik yağardı.
Zırla köpek.
(bkz: anne bana niye almıyosunuz benim niye yok)
Var zaten amına kodumun vampirleri. Türkiye türkün de, kürdün de lazın da ülkesidir. Orospu çocukları ayrıştırmayın ülkeyi. Amerikada onlarca millet uyum içinde yaşıyor.
anladiginiz dilden konusacagim size devlet kurdurmayacagiz o kadar.
ayrımcılık olduğu sürece kaçınılmaz sondur.
ancak age of empires te devlet kurarsınız amklarım. tabi kafası basan olursa.
evet kıyamet kopmadan 3 dk falan önce.
bulundugunuz yeri devlet kabul etmiyosunuz ya, sizin yeni devletiniz cehennem olacak amk picleri dedigim soylemdir. siz asilirken sandalyeyi tekmelemezsem adam degilim. tekmelerken de gulmezsem de dunyanin en serefsiz adamiyim.
Dövlet ne ara devlet oldu. I think u can speak english too?
Abi herkes ciksin toprak istesin ne guzel amk, iyi bende kendime bi irk ismi buluyim, artik benim irkimin adı furmanlar, sonra yanima iki bin tane adam buluyim, elime silah alip toprak istiyim, oh ne ala memleket, turkiye kalmasin zaten herkese versin topragini, turklerin hakki yok cunku ulkelerine sahip cikmaya. Ulan ne gerizekali adamlar var ulkede.
Dövlet ne ara devlet oldu. I think u can speak english too?
2 gün sonra ağlarlar foşiq abd foşiq avrupa diye.
Vardır zaten.türkiye sınırları içerisinde kurmaya çalışcaklarına hazır kuruk olanı geliştirsinler önce dediğim durumdur. (bkz: kürdistan bölgesel yönetimi) (bkz: barzani) ayrıca hala diretenler için:
görsel
d.anadolu ve g.d.anadolu'nun elektrik, su paralarını bile biz öderken mi?! çok güldüm. sevdiğim bi laf var el sikiyle gerdeğe girilmez diye. benim imkanlarımla, benden yediğin ekmekle, benden içtiğin suyla devlet sahibi olacaksın öyle mi? nankörlüğün vücut bulmuş hali ibneler. ne güzel dünya ya! canı isteyene toprak verelim. zaten biz bu toprakları gazoz kapağıyla aldık, bize cipsten çıktı. ohh şurama da devlet, burama da devlet, biraz da buraya devlet.
Kurulamayacak kurulsa da israil'in güdümünde kurulacaktır. ırak'ta bunu barzani ailesiyle türkiye'de bunlarla yapmaya çalışıyorlar.
bir devleti geç bir karış toprağı bile kalmayacak.
inşallah olur. alayı orda yaşar. kurtuluruz bu asalak parazit zarar ziyan kitleden .
osman baydemir'e kendi sözüyle cevap veriyorum (bkz: hassiktir)
Var zaten. Ben Türkiye kürtlerin devleti olarak biliyordum.
Sonuna kadar desteklediğim söylem, türkiye toprakları dışında istedikleri ülkenin köpeği olabilir bu k*rtler, batıdakiler de defolsun gitsin, bıktık sizin verimsiz döllerinizi beslemekten.
bok olacak (bkz: bok kurarsınız)
gerçekten olmasını istediğim olay.

hani şu an kendileri yok bize zorla türk dedirtiyorlar falan diyorlar ya kendileri bir devlet kursunlar bakalım azınlıklara nasıl davranacaklar.

la olum siz daha kızlara hakkını vermiyorsunuz. çocuklarınızı maraba yapıp onlardan para kazanmaya bakıyorsunuz ağalarınızın götünü yalıyorsunuz nasıl olacak o dediklerin.

bu arada güzel olur ha. bunlar sikini durduramazlar sürekli nüfus artışı sonra engel olamayıp bir kriz peşinden çıkıp bağırırlar neden amerikanın yardımları diye.

keşke olsa dediğim olay.