bugün

Selahaddinin rüyasıdır ve gerçeklik payı yoktur ve boyle sik sik konular açmayın amk.
(bkz: ağzın doluyken konuşma).
(bkz: kürt lütfen).
(bkz: ya sev ya terket).
Götü açıkta kalmış kişi rüyasıdır.
kürtlere devlet türkiye, pkklılara da hassiktir diyoruz.
Bırakın kursun ama hayalini.
Bu entry tamamen bölücülük yapıp bağımsızlık da bağımsızlık diyen kürtlere yazılmıştır.

Gitsinler kursunlar ortadoğuda, kendini bu ülke vatandaşı hissetmeyen kürtlerin alayı da gitsin kurtulalım. Kendi pisliklerinde boğulsunlar hep beraber de görelim sonra o dövlet bize bahmiyileri.

Devlet devlet diye bağırıyorsunuz da yaşayacak mısınız o devlette? iddaa ediyorum şu ülke kurulsa batıdaki bağımsızlık biji pkkcıların %10u oraya gitmez, 20 yıl içinde de hali hazırda orada yaşayanların %50si bir şekilde TC vatandaşlığı alıp kapağı tekrar Türkiye'ye atmaya çalışır.

Devlet kurcam diyorsunuz? O devlet de doktor kim olacak, öğretmen kim olacak? Şu şark hizmeti denilen olay olmasa sizin oraya buraya molotof atmanız yüzünde gitcek memur bulamazsınız güneydoğuya. Batı'daki eğitim almış, azıcık aklı başındaki kürtler de zaten sizden uzak da daha memnun, kursanız devleti izmir'den istanbul'dan ayrılıp ne ortadoğuya döneceğini düşünüyorsanız da çok beklersiniz.

Nah kurarsınız o devleti. Ya da kurun lan müstehak size aq.
Kuzey ırakta olabilir bizi enterese eden bişey yok. Barzaniye tabi olun gidin.
Hiroşima bombasını atsınlar ondan sonra devletinizi kurabilirsiniz fakat rüyanız da.
Köpek kulübesinden devlet olmaz.
Torbadan devletmi çıkarıyorsunuz lan.
Ahahahah. Bitch, please.
toprak altı olacaksa sonuna kadar destekliyorum. saygılar.
sinir disinda olsun turkiyeden 100 tane kurt kalkip gitmez burdaki nimetleri birakip . gitmesinde kardes kardes yasiyalim . öyle ergen cocuklar gibi lolipop alininca elinden eline silah almak yok ama.

(bkz: su elektrik falan gene beles olcak dimi)
gerçekten olmasını istediğim olay.

hani şu an kendileri yok bize zorla türk dedirtiyorlar falan diyorlar ya kendileri bir devlet kursunlar bakalım azınlıklara nasıl davranacaklar.

la olum siz daha kızlara hakkını vermiyorsunuz. çocuklarınızı maraba yapıp onlardan para kazanmaya bakıyorsunuz ağalarınızın götünü yalıyorsunuz nasıl olacak o dediklerin.

bu arada güzel olur ha. bunlar sikini durduramazlar sürekli nüfus artışı sonra engel olamayıp bir kriz peşinden çıkıp bağırırlar neden amerikanın yardımları diye.

keşke olsa dediğim olay.
bok olacak (bkz: bok kurarsınız)
Sonuna kadar desteklediğim söylem, türkiye toprakları dışında istedikleri ülkenin köpeği olabilir bu k*rtler, batıdakiler de defolsun gitsin, bıktık sizin verimsiz döllerinizi beslemekten.
Var zaten. Ben Türkiye kürtlerin devleti olarak biliyordum.
osman baydemir'e kendi sözüyle cevap veriyorum (bkz: hassiktir)
inşallah olur. alayı orda yaşar. kurtuluruz bu asalak parazit zarar ziyan kitleden .
bir devleti geç bir karış toprağı bile kalmayacak.
Kurulamayacak kurulsa da israil'in güdümünde kurulacaktır. ırak'ta bunu barzani ailesiyle türkiye'de bunlarla yapmaya çalışıyorlar.
d.anadolu ve g.d.anadolu'nun elektrik, su paralarını bile biz öderken mi?! çok güldüm. sevdiğim bi laf var el sikiyle gerdeğe girilmez diye. benim imkanlarımla, benden yediğin ekmekle, benden içtiğin suyla devlet sahibi olacaksın öyle mi? nankörlüğün vücut bulmuş hali ibneler. ne güzel dünya ya! canı isteyene toprak verelim. zaten biz bu toprakları gazoz kapağıyla aldık, bize cipsten çıktı. ohh şurama da devlet, burama da devlet, biraz da buraya devlet.
Vardır zaten.türkiye sınırları içerisinde kurmaya çalışcaklarına hazır kuruk olanı geliştirsinler önce dediğim durumdur. (bkz: kürdistan bölgesel yönetimi) (bkz: barzani) ayrıca hala diretenler için:
görsel
2 gün sonra ağlarlar foşiq abd foşiq avrupa diye.
Dövlet ne ara devlet oldu. I think u can speak english too?
Abi herkes ciksin toprak istesin ne guzel amk, iyi bende kendime bi irk ismi buluyim, artik benim irkimin adı furmanlar, sonra yanima iki bin tane adam buluyim, elime silah alip toprak istiyim, oh ne ala memleket, turkiye kalmasin zaten herkese versin topragini, turklerin hakki yok cunku ulkelerine sahip cikmaya. Ulan ne gerizekali adamlar var ulkede.