bugün

Ruslar kürtleri petrol icin tutar. Neyin kafasini yasiyorsan artik.
(bkz: el sikiyle gerdege girmek)

Olm zorda kalinca where is us air force, yok biji obama, yok bizim yerimize ruslar..

Bi isi de kendiniz yapin...

Dicem ama gerek yok, neticede etuu bir troll.
bu zihniyete dikkat edin arkadaşlar ister istemez asıl niyetlerini ortaya koymuşlar. atalarının izinden gidecekler ve olası bir savaşta bizi ilk arkadan vuranlar bunlar olacaktır. dostunuzu düşmanınızı iyi tanıyın.
som altını bulan kürt atomuna böler hesabını yapar.. bu noktada haklısınız evet hesap vakti... artık nano kilo gram a kadar bölüşüler o som altını...

Allahın kürdü som altını da biliyor lan...
Yahudinin kucağına oturmaya heveslenmiş ne olduğu bellisiz birinin beyanı. Bizi sırtımızdan vuracak kürt direkt Yahudinin kucağına. Çünki şuan da Kürtler in üzerinde yaşadığı alan Tevrat ta haşa Allah ın yahudilere vaad ettiği toprak. Dünyada Yahudilerin gücünü bilmeyen olmadığına göre, birileri nin canı Yahudi kucağı çekiyor. Otursunlar efendim; biz kucaktakinide, kucak sahibinide almasını biliriz.
35 yıldır kendi hesaplarını görmeyenler için umut dolu haber,nitekim ermeniler iranlılar ve abd e yıllarca karı oldukları için sonradan rusya ya kendilerini pazarlamak istiyorlar... sizin s*kiniz yok mu da rusların s*kiyle iş yapıyorsunuz diye sormazlar mı ?

yerde sevişen fareden bile medet umar bunlar.

ayıp yerleri editleyim de zall küfür ediyor demesin..
birkaç egzotik kelime tamlamasi ekleyip bilgi birikimine sahip havasi katan troll beyani. icerige gelirsek çöptür ve birilerinin altina yatma hevesi gizlenmis entrymsidir.
Israil in eline dusecegini anlamamis yahut anlamak istemeyen bir yazarın actigi baslik.

Edit: israil ne bir amerikadir, ne de ingiltere. Turkiye yi ornek vermiyorum bile.
zamaninda isgal altindayken , ruslar sikmedi kürtlerin anasini karisini kizini. o yuzden bazi kurtler mavi gozlu sarisin degil mi? ruslar sikecegi milleti, irki iyi bilir. sizin duanizla olacak is degil onlar.
Kurtlere yapilan zulum mu? Sen zulum gormemissin size yaranilmiyo kardes kardes yasayalim bu ulke hepimizin desekte yaranilmiyo rusyanin kirima,suriyeye,cecenlere,ukraynaya amerikanin iraga hitlerin yahudilere mussolininin afrikaya yaptigini size yapmamiz gerekiyo haklisin hepinizi asmak kesmek gerekiyo bu ulke hepimizin demek yerine..keske su dusuncedr olanlari su ulkeden yolladim duzgun kurtlerle yasayabilsek hepsi Boyle degil hepsi namussuz degil var arada Boyle namussuzlari.
o çıkaracak bu çıkaracak diye oturmadıkları kucak kalmadı
israil
amerika
avrupa
rusya
suriye
iran

alışkanlık yaptı zannedersem ,kucağa oturmadan duramıyorlar .
Rusya eğer burayı işgal ederse onlarada foşik sscb diyemezsiniz sikerler sizi. Tc kadar sabırlı olmazlar.
ic dusman kimdir neye benzer soranlara arkadas guzel bir ozet gecmis sagol kardes .
(bkz: el sikiyle gerdeğe girmek)
Bir pkk lının beyanıdır. Aynı 1. dünya savaşı sırasında bizi sırtımızdan bıçaklayan ermeniler gibi "rus" kelimesi geçince heyecan yapıyorlar. Sen kendini kürt diye tanımlamışsın ama bu bildiğin ermenilik. Aynı Pkk'nın kurucusu ve bugünlük yönetim kadrosunun ve çok sayıda teröristin ermenilerden oluşması gibi. Gelelim diğer konuya.

Kürtler bir zulüm gördüyse eğer yine 1. dünya savaşı sırasında, Rusyanın Osmanlıyı zayıflatmak amacı ile doğuda ki ermenilere silah dağıtıp "gidin bu topraklara devlet kurun" dediği zaman oradaki yüzbinlerce kürdü öldürüldüğü zaman görmüştür. Ama kimsenin buna sesi çıkmaz. Hatta başta hdp nin çiçeği burnunda eş başkanı demirtaşın dediği gibi sözde kürtlerin hepsi ermeni soykırımı için ermenilerden özür dilemiştir. (Bakınız sözde kürt diyorum, özde kürt en başta buna karşı çıkacaktır zaten)

işin özü her rus kelimesini duyduğunuz zaman heyecan yapmayın boş yere. Akıl var, mantık var. Avrupa'nın, israil'in maşası olmuş pyd / pkk terör örgütümü yoksa Türkiye mi Rusya için daha değerlidir? Rusya'nın Türkiye ile ticaret hacmi ne kadardır? Bu ticaret hacmi yok olursa rusya hangi pazara yönelir? Pkk ya mı? Güldürmeyin. Azıcık büyüyün daha sağlam argümanlarla gelin.
benim vergimle beslenen iç düşmanın cümlesidir. Beslemeye devam edin bu şerefsizleri akp. Elbet bir gün biri hesap soracaktır.
kürt kimliğine bürünmüş bir ermeni beyanıdır, hayalidir.
(bkz: Elin siki)
(bkz: gerdek)
el sikiyle gerdeğe girilmez diyenler, nato amcanın sikine sarılıyor swh
Zulümmüş, pis nankörler.
Kına yakarsınız artık, zaten sizin sözde 5 bin yıllık heval tarihinizi yaratanda bu ruslardı. fakat şunu unutmamak gerekiyor zamanında stalin sırf esmer tenli diye afrikalıları maymun ile çiftleştirip insan-maymun ırkı yaratmaya çalışmıştı, hani anlayın artık ne demek istediğimi.
bu sırada kürtler atasporları olan kapkaççılığın olimpiyatlarda yer alması için kültürel ve barışçıl faaliyetlerde bulunacaklar.

sizin ben ciğerinizi sikeyim...

sonra ışid karılarımızı cariye aldı diye ağlarsınız ahaha...
televizyon kadar kafan var düğmesi kadar beynin yok amk.
(bkz: ayıyı dinleme hewal)
(bkz: öşeği dinleme hewal)