bugün

görsel
kardeş sizin kitabınız çıkmış haberin olsun.
evet var ahbap. ama sadece kürtlere değil.
millet kavramlarını doğanın bir parçası olarak kabul edip. insan ırkına mensup olduğunu kenara bırakıp dünya yönetiminin sen bu ülkenin bu milletinin bu dinin bu siyasi partinin bu terör örgütüne mensupsun diye öğretmesini kabul eden ve buna göre yaşayan. aptal ve ahmaklar karşı sorunum var.

yeter ahbap, bu kavramlara tabii kalmak isteyenin bu gezegen de ne işi var. bir yerden atlayın çok sevdiğiniz tanrınıza kavuşun.
dünya 4.5 milyar yaşında üzerinde yaşayan canlılar halen millet tartışmaları yapıyor.

zeki bir ırk olan insan ırkı için kabul edilemez.
Yeşil gelmeden elektrik faturasını ödeyiniz.
görsel
Bolucu ve pkk yandasi degilsen hicbi sikinti yok ama teröristsen orospu cocugusun.
ne olursan ol, türkçe konuşacaksın!
şekil a, baştaki entryin. *
görsel
var siktirol git kuzey ırak a.
bu zamana kadar atatürkü ata belledim iraktaki türkmenleri karindaş bildim. şimdi benim gibi bi kürdün üzerinden lağım kokan ellerinizi çekin.
kürtlerle değil pkk lılarla sorun var. daha doğrusu onların canlarına susamasıyla alakalı.
Var. Siktir git.
benim vatanımla, bayrağımla, türklüğümle, kanımla, soyumla, ırkımla, ırzımla, tarihimle, ezanımla, varlığımla sorunun varsa, kürt değil alem-i cihan olsan sonunda kahr-ı perişan olursun. bunlarla sorunun yoksa can ciğer gardaşımsın. yalnız lütfen rica ediyorum o elektrik direklerine kanca atmayın anuna koyayım.
bir ırkçı başlığı upluyor diğerleri dalga geçiyor.

vallahi bunların zeka seviyeleri üç haneli sayılara küs.
Elektrik borcunuz var derhal öde yoksa hacize vercez.
var! siktir git. ama cidden bak kalben söylüyorum lütfen siktir git.

Edit: şu kaşıntınızı alalım diyen kürde burdan açık davette bulunuyorum. Gel benim kaşıntımı al tek kaşlı martı yavrusu.
Bizim kürtlerle sorunumuz yok bizim orospuçocuğu kürtlerle sorunumuz var.
var bir sorum.

https://68.media.tumblr.c...7xhi2NgJ1uwnjbno1_500.png

kaşıntı sizin bir bölgenizde birikmiş heralde. arkalarda içe doğru. dikkat edin. kürtçülük oynamak isteyen siktirsin gitsin öte de oynasın.
Kürt olmanda bi sorun yok baştacısında yaşadığın ülkeye hainlik edersen hak özgürlük kürdistan bıjı mıjı diye gezersen ozaman sıkıntı.
kürd'e firsat verme ya'rab
dehre sultan ol'masin
ayağini çarik sıksın
gönlü huzur bulmasin...
vur sopayi al haraci
karni bile doymasin
ol çeşmeden gavur içsin
kürd'e nasip olmasin...
vasiyetim o dur ki
kürd bin kerre yalvarsin
inanma kanma
yakana bit kapina
kürd dadandirma...
Faturalar kabarmasın. Yoksa size baska şeyler kabarabilir.
Daha ne olsun, bugün de başkaları adına üzüldük çok şükür.
kürt olmanın başlı başına bir sorun olduğunu henüz kavrayamamış kekoların zihinlerinde beliren ilk soru. ama şöyle bir durum var. sorun çözmek bizim işimiz keko kardeş çözeriz hem de çok güzel çözeriz. etekli abileriniz iyi bilir.
Var

Türkler siksin sizi.
gidin bi ananıza sorun.
siz sorun etmiyorsanız yokturdur.