bugün

görsel

edit: kurdzm3 isimli okul çocuğu, karakterlerine uygun olarak, başlığı açmış kaçmış. madem kürtsün dursana lan başlığının başında, p*şt. seni okkkkkkkkkkkull çocuğu seni...
kürt beyanı.

belli baya baya kürtsün sen. soru ekini ayırmamış barzo.
kürt beyanı. tanımı girdiğime göre;

tabi ki sadece mi'ye takıldık. biz dilimizi düşünüyoruz seni sikleyen kim barzo?
hayır yok.

kürtleri savunurum da buna da karşıyım amk.
sen ne diye gelip türk halkını kötülüyorsun?
ne farkın kaldı faşist dediklerinden.

azcık mantıklı başlıklar açın lan.
Sorun kürt olmak değil.
sorun kürtlerin bir kesiminin adam akıllı yaşamayı bilmeyip dağa çıkması.
ne sorunu olacak dostum diye cevaplanabilir. insansan sorun yok.
soru ekini bitişik yazmak kadar saçma cümle.

kürde sormuşlar ideoloji nedir diye? o yenir mi? diye cevap vermiş.

yani yapacağınız trollük siyaset bu seviyede mi?
kürt özel isim ya hani incelmez, bir de soru işaretini koysan bence bi sorun kalmaz başlangıç için.
kesinlikle kürtçülük oynayıp kürt düşmanlığı beslemeye çalışan gündem belirleme peşindeki bir trabzonludur.
görsel
Az akıllanın lan denilecek kişilerdir.[Kimse kızmasın bana asla insanlara yaklaşırken bir eksi olmaz kimseyi tanimadan bu kürtmüş konuşmayalım yapmayin herkes için geçerli bu.az ya da çok belirli kesimlerde iyi insanlar olacaktır bu iyi insan o konuşmadığınız kişi de olabilir.Size yazık (tanısanız belki herkesten çok seveceksiniz) o kişiye yazık boş yere kimseyi uzmeyin,kızdırmayın.ülkeye de yazık olur bu adamlar biraz kurtulacakken kurtalamayabilirler.] (Şimdi sözlükte hep yapılan bir şey olan 'genelleme'yapacaģım.) Amaaa bu adamların hareketleri normal cahil hareketleri değil daha çirkin rahatsiz edici,yüksek sesle bağira bağira konuşan,kavga çıkaran tipler.veee evet beleşçiler urfa'nın o taraflar tavsiyemdir beleşçiliklerini görmek için.haa bir de s.kerim ulan beyaz türklüğünü senin theee capulcu.hastalıklı herif kendisi ampul-beyaz türk-kemalist üçgeninde dönüp duruyor. Kendisinin böyle başliklarda kesinlikle entry'leri vardir.
allahini seven soru ekini ayirsin artik.
Anlaşılıyor ki varmış sorun. Hayırlısı cııınım yaa.
sokaklarda her biji apo kürdistan kurulacak diye bağırmadığın sürece sorun yok .
bizim derdimiz Kürtlerlerle(Türk Kürt kardeştir) sadece dağdaki Ermenilerle ve onlara destek verenlerle.
bu zamana kadar her eylemde yasasin halklarin kardesligi sloganini atardim fasizme ve haksizliklara karsi. Bu saatten sonra bi kere daha dusunurum artik.
Var mı sorun dersen sorun her zaman vardır.
Kime dayılanıyorsun sen diye kavga çıkar.
Kürdüm de sorun çıkarana sen sorun çıkar bunun yerine.
http://inciswf.com/1304375737.swf
Türküz yoktur.
Var yıkanın ve Elektrik faturası ödeyin.
Dedelerinizin birikmiş 34 senelik vergileri elektrik faturasını öderseniz ve toplu taşıma araçlarını duyarlı kullanırsanız tabiki de yok.
Varsa sorun çözeriz, hiç kimse bir bok yiyemez. Burada atıp tutan hiçbir t*rk dışarıda bir kürdün yanından bile geçmeye cesaret edemez. Akıllı olun.
kürt dediğinde hakaret olarak algılayan götverenlerin tepki cümlesi.
yavşaklara türk diyorsun kızıyor, kürt diyorsun kızıyor.
amınakoyim kabul etmiyoruz kuduruyorsunuz, kabul ediyoruz kuduruyorsunuz. nasıl bir köpek türüsünüz lan siz.
hayır demek istediğiniz "bize bizden başka kimse kürt diyemez" ise ne diyem mahmut mu diyem amk

aha kürtçükler (bkz: kurtçuk) eksiye abanmış. tamam la kızmayın mahmut deriz amk.
yazdığımız giriler abuk subuk gerekçelerle siliniyor ama bu başlıkta bir sorun yok. bravo yani, ne diyeyim?! başlık formata aykırı moderatörler, kime diyorum...
Var .
Analarınızı da karılarınızı daçocuklarınızı da alıp gidip dedirten cümle .