bugün

k.k.k gibi bişey olsa gerek.

(bkz: ku klax klan)
kuzey ıraklı veya iranlı bir vatandaş söylemi.
Irkçılık ve faşizmin ne kadar kötü birşey olduğunu vurgulamaya çalışan, ırkçılık ve faşizm kokan ayrılıkçı cümlesidir.
ironi yaparak sıçmak buna denir.
Kürdüm kelimesine söylenecek söz yoktur, özünü ifade eder, özünü bilene sözünü bilene eyvallah, ancak iş kürtçüyüm, kürdistanlıyım demeye geldiğinde orda bir durulur, bölmeye, paylaşmaya gelirse işe o sloganı attığın ülke topraklarının üzerindeki akan kan bu sözü söyleyeni boğacak kadar çoktur.
soysuz sopsuz vatanı yeri yurdu bayrağı belli olmayanların ağzından düşürmediği laf.
nerede yaşıyor olursanız olun, ırkçısınız, faşistik milliyetçisiniz.

sınırları belli bir coğrafyada kardeşçe yaşamak istiyoruz sadece, hepsi bu!

ülkeyi, dünyayı ne kadar bölebiliriz? sadece bu coğrafyada türk, kürt, alevi, şii, sünni...

size kolay gelsin, yapay ayrımlarınızla ne kadar mutlu olacaksanız!
demek doğal haktır.
bunu ırkçılıkla suçladığı ülkenin sözlüğünde yapmak pervasızlıktır.
bunu söylüyorum çünkü siz de bunun tersini ülkenizde söylüyorsunuz demek terbiyesizliktir hatta saygısızlıktır.
ırkçılık yaptığınız için ben de bu yolla kendimi ifade ediyorum demek cahilliktir.
"keşke bunu uludağ sözlükte değil de revanduz sözlükte yazsaydın da türkiyemizi pisletmeseydin" demek de bize düşendir.
Irkçı bir söylemdir.

tıpkı şunun gibi;
Nasıl sikmişlerse bülbül gibi Türkçe öğretmişler
sonuna kadar kürdüm lafının söylenmesi en doğal haklardan birisidir.
ama türkiyede yaşıyorsan sözde kürdistanlıyım cartım curtum demeyeceksin.
faşist ve ırkçı bi beyan verip başka ırkçıları delirteceğini düşünmek de garipmiş.
bakalim tayyip enisteniz gidince ne yapacaksiniz, o zaman an... neyse kufur etmicem.
oh oh ne ala, kürdüm kürtçüyüm türkiyeliyimden daha eftaldir bu söz.
en azından adam kendi pis çöplüğünden ötüyor.
Allah belanı vermiş zaten. Daha ne olsun.
(bkz: duygusal kürtler)

wtf?
tayyit le aynı kanda olan onun bunun çocugunun söylemidir.
Niye türkçe yazıp, türkiye kimliği taşıyorsun orospu çocuğu cevabını hakeden yaratık.
Eş anlamlısı itim,it sürüsündenim,eşekistanlıyım...
"O zaman türkçe konuşup, türk kimliği taşıyıp, Türkiye de yaşama siktir git kuzey ırak a orospu çocuğu"

diye cevap verilmesi gereken organizma seslenişi

Not:türk tarihi okuyorum gelmeyin üstüme siker atarım

Not2:bu entry silinirse AMK böyle sistemin.

Edit:entry silinirse tekrar girilecektir inat yaptım AMK.
Fazla hayalperest bünyenin söyliyeceği üç kelimedir.
çok vasat olan bir durumdur.
Faşist söylem.
cinsin çok güzelmiş, güle güle kullan.
puştum ibnem gibi bi şey ne mi faşo.
tırıvesti, kapkaççı ya da torbacı olduğunu, karısını, anasını ve kızını amerikan askerine ücretsiz olarak kiralayabileceğini, yediği kaba sıçma gibi bir fantezisi olduğunu, ve daha nice haysiyetsizliği özetleyen dağ çingenelerinin teslisi.
sorun ne diye artistik soru işareti koymuş malın biri de.

ölümü uyku sanıyo gavat, burda çene yapacağına sözde K•rdstna git senin de götünden kan alsınlar.
görsel