bugün

entry'ler (69)

şu saniye

bugün dilime pelesenk olan, acı verici şarkı.

tanışmak

bir insanın tanışmaya değer olup olmadığını tanışmadan anlayamamak da güzel bir ironidir.

içki içen kızın gerçek amacı

kafa dağıtmaktır efenim başka ne olacak. ha güvenmediği insanlarla sarhoş olacak kadar içen hatunlara ben de kızıyorum. illa sarhoş olunacaksa eş dost samimi arkadaşlar evde delirene kadar için yatın zıbarın sonra efenim.

clash of clans

ailecek severek oynuyoruz efenim.

yaşanabilecek her seyi yaşadım diyen kız

kesinlikle evinin kadını olmak isteyen kadındır.
Çocuk yapıp erkeğini mutlu etmek filan ister.
Kaçırmayınız.

aşkım penisin çok tatlıymış diyen kız

yakışıklı değil ama sempatik'in pipicesi.

sözlüğün zeka ortalamasının dibe vurduğu gerçeği

11. nesille alakası yoktur. Örnek başlıkların sahipleri genellikle daha eski nesillerdendir.

sevişmek çok banal diyen kız

anlamadığım durumdur.
Zira günümüzde sevişen kıza orospu,
Sevişmeyen kıza kezban denmektedir.
Bu hanımkızlarımız naaapsın??

sözlük yazarlarının izlediği en iyi animeler

hellsing ve death note'un kapıştığı başlık. Naruto var bi' de kıyamam ona.

bozdurmuş kızla evleneceğime şişme kızla evlenirim

umarım bozulmuş bi' kız tarafından bozulursun dedirten saçmalık.

kadınların efendi erkekleri siklememe nedeni

efendi tip, yakışıklı bile olsa, sıkıcı oluyor. Kaçınılmaz son.

sözlük yazarlarının yabancı dizi tavsiyeleri

Vikings günümüz dizilerinden en sevdiğim
Orphan Black var bir de tek kadın 5235 farklı rolde.
Haven ve Da vinci's Demons izlenilebilir
Mini dizi var iki tane çok sevdiğim : Lost Room
Utopia (sıyırmış bi dizi gibi geliyor bana)

yazarların alkollü iken yaptığı en büyük saçmalık

hristiyan mezarlığındaki ölülerle konuşmaya çalışmak.

ramazanda mini etekle dolaşıyoruz kampanyası

Cumhuriyet çocukları müslüman olamaz mı? Cumhuriyetçi olunca direk dinsiz mi olunuyor? Sorularını aklıma getirmiştir.
Valla bana fark etmez. Çoğu kişi uykuya tutturuyor zaten orucu. Sizi görmeyeceklerdir bile.
Not:Hiç oruç tutmadım, ama konuya yaklaşım rahatsız etti.

ramazanda 1 aylığına müslüman olanlar

en nefret ettiğim tiptir efenim. bi' anda fetva bile vermeye başlarlar. içki masasında azıcık sarhoş olunca ramazanda yaptıkları ibadetleri anlatıp bunu içiyorum ama onu da yapıyorum der. Daha garantici tiplerdir bunlar. Tam olarak inanıyorlar mı, ya varsa diye kendilerini sağlama mı alıyorlar anlamış değilim.

maymunla evlenen ateist

evrimin ne demek olduğunu bilmeyenlerin cahil yazarın uydurmasıdır. Ya da maymuna benzediği için onu alacak birini arıyor olabilir.

sevgilisi olmayan erkeği dışlamak

sevgilisi olan erkeği dışlama durumundan farksızdır. "sen git kılıbık, izin alabildin mi gelmek için mehehe" diyen tipler sevgilinizle aranızı açabilir. Er kişiyi "beni biraz sal be kadın herkes tasmanı çıkarıp da mı geldin diye soruyor!" isyanlarına sevk etmektedir.

annenin anlam verilemeyen davranışları

ben uyurken başıma gelip ne çok uyudun arada git çiş yap demesi. bir de her duşa girdiğimde istisnasız bi şeye ihtiyacın var mı diyor. kadın 23 yaşında koccamaan bi' kız olmuşum. insan utanır!

vazo gibi kadınsın

kum saati demek daha şairane olur belki.

sözlük yazarlarının itirafları

yalnızlığımın kendi tercihim olduğunu unutmaya başladım. artık gerçekten yalnız bi' zavallı gibi hissetmenin sınırındayım. insanlardan kopmak istiyordum, oldu kurtuldum herkesten. Ama şimdi yemeğimi yalnız yiyorum.