bugün

uzaktaki sevgiliye yazılmıs duman parçası..

denizler aştım geliyorum
bilirsin derdim seninle
yolumdan döndüm kopuyorum
bilirsin derdim seninle
denizler aştım geliyorum
ister eğlen benimle
yüzünü bir görsem yeter
yolumuz ayrı biliyorum
ölmeden son bir defa
belini kavrasam yeter
hadi gel buluşalım
eski köprünün altında
kimseler görmesin
mehtaba karşı uzanalım
eski köprünün altında
kimseler bilmesin
kimseler duymasın!!!
yaklaşmadan 1 kilometre önce burnun kapatılması gerekilen yer.
duman'ın çogu konserinin kapanış parçasıdır..
tekin olmayan yer (bkz: kolpaya gelmek)
icki mekanı.
geçilirken antenlerin açılması gereken yerlerdir köprü altları,dikkat etmek gerekir...
genelde tinercilerin mesken tuttuğu yerlerdir..
klibinde karşımıza davulcu olarak hayli tanıdık bir yüz çıkmaktadır.
(bkz: kerem kabadayı)
cogu maceraya konu olmus ve olmakta olan hikayelerin kısaltılarak dile getirilen söz.
biraz dikkatli dinlendiğimde müziğinin seni kendime sakladım şarkısıyla aynı olduğu sadece biraz daha hızlı tempoda olduğunu farkettiğim şarkı. ayrıca an itibariyle radyo uludağ'da çalmaktadır.
bali çekmek isteyanlerin mola merkezi, çekmek istemeyipte geçmek durumunda kalanların korku hissiyatını çokca besledikleri yer
Duman şarkısıdır.Çok güzel sözleri olan bir şarkıdır.
du_dust'ta counterların puştluk amaçlı kullandığı mekan.. (k6)
(bkz: köprüaltı kemancı)
küçük emrahın büyüdüğü mekan...
ayrıca galata köprüsünün altı da bu isimle anılır. oradaki mekanlara gitmek için köprüaltına gidelim denilir. on numara diye on numara bir yer vardır armutlarında oturup boğaz 2 metre yanınızda ve sizinle aynı hizadayken birşeyler içilesi.

ayrıca ;

(bkz: k6)
(bkz: de dust)
(bkz: counter strike)
Korsan Cd satışı, gasp, taciz vb. olayların yaşandığı yer olarak hafızalara kazınan mekan.
bahsedilmek istenen yer eski galata köprüsünün altidir.sanildigi gibi otoyol körüsü ya da pis bir yer degildir.vakti zamaninda kemancini da bulundugu bu yer yeni köprü yapilip kaldirilmak istendiginde mekan sahipleri tarafindan bosaltilmak istenmemis bunun üzerine kaza süsü verilen bir yanginla yakilmistir.
izmir alsancak'ta bulunan dövme ve piercing dükkanı...
sahibi olan doktor lakaplı kişinin çok canayakın ve ilginç olduğu dövmeci.
Dumanın güzel şarkısı.içinde Kerem kabadayının bulunduğu bir klibi mevcuttur.Ayrıca klibi göstermiştir ki Batuhan Mutlugilin tipsiz olduğu zamanlarda vardır.**
klibinde davulu kerem kabadayı'nın çaldığı harika duman parçası.
uzaktaki çok aşık olduğunuz insana söyleyebileceğiniz en güzel şarkılardan biridir. *
(bkz: cam cam)
bi de bu şarkının sonunda kaanın inceden bir oooooooof offf çekmesi vardır ki ne zaman dinlesem efkar basar tüm benliğimi.
çocuğu olan alt.
(bkz: köprü altı çocuğu)