bugün

gerçekleştirilirse gerek arşiv (türkçe pop-rock) gerek yayın anlayışı(format ve dj anonsları) gerek prodüksiyon (bilmem gerekir mi) gerekse de yayıncılık(yayına da çıkarım) konusunda elimden geldiğince yardım edeceğim oluşumdur...
An itibariyle test yayınına http://radyo.uludagsozluk.com adresinden başlamıştır. Hayırlı olsundur.

Not: sayfa acıldıgında bir keze mahsuben bir kez download yapıldıktan sonra radyomuz acılıyor.

edit: adres http://radyo.uludagsozluk.com şeklinde değişmiştir.
tüm aşıklara parcalar hediye edilen radyo. (bkz: on air)
geçen benim şifreyi vermemem sonucu ' lan bende host vardı ' diye kızan insanın neler yapabileceğini gösteren radyo * tebrik ediyorum secret'i.
uzun zamandır beklediğim oluşum.. hayırlı olsun diyoruz, test yayınını bir an önce bitirsin ve de dj liğimizi yapabilelim diyoruz..
yasakanının şov yaptığı yayın. güzel daha güzel olcak inşallah.
şimdilik secretcode'un çok iyi götürdüğü yayındır.
ne var ki biz dinleyenler bunun bir test yayını olduğunu, daha sonra yapılacak bir programla herkesin zevkine göre istediği müziği belirli saatlerde dinleyebileceğini anlayamıyoruz ısrarla.
yazık valla, sabır sabır nereye kadar, kızmaya başladı.*
an itibari ile secretcode'un djligi ile deneme yayınını yapmakta olan, ileride cok gelisecegine inandıgım radyo
yaklasık olarak herkesten 1 sarkı arkadan takip ettigim radyo.
deneme yayınını bitirmiş olan, bundan sonra programli ve daha güzel bir şekilde devam edecek olan radyodur. sözlüğümüze hayırlı olsun.
ilk test yayınında yanımda olan destek veren, izleyen, dinleyen, yorum yapan yazarlara teşekkür ettiğim radyodur.Yakında yazarlardan oluşacak yeni djleri ve programlarıyla karşımızda olacak yeni nesil radyodur.
siteye girdiğimde 100lerce pop-up çıkan, hepsine izin vermeme rağmen yine izin almamışcasına davranan ve ''hai senin pencerene...'' dememe sebep olan siteye sahip , önceden kurulması gereken oluşum..
ses ayarı bir artıp bir azalan ama yinede ilk sefer için iyi olan ve giderek güzelleşeceğini umduğum, her konudan geliştiğimiz için gurur duydğum radyo yayını.
an itibariyle mathman'in djligi ile yayında olan radyo
an itibariyle nostalji yaşanmakta olan radyodur... (bkz: musti)
Yeni nesil programcıların taleplerini beklediğimiz, onumuzdeki bir kaç gün gönüllü programcı arkadaşlarla devam edeceğimiz, Hergün değişik programlar ve belirli bir haftalık yayın akışıyla karşısınızda olacağımız oluşum.

an itibariyle sevgili mathman yayındadır.
(bkz: on air)
süper güzel bir olay. adaptasyon zorluğu var bünyede tabi. *
yarım saattir sitesine girmek için uğraştığım radyo.iki adreste işe yaramamıştır.
(bkz: burdan yetkililere sesleniyorum)
ali ilik'în şu an itibariyle cem ceminay edasiyla dokturdugu radyo...
kendi nikinizle girmek için ahiret soruları sormaktadır. yokmu bunun kolay yolu? *

edit: kolay ya. login kolay register etmeye gerek kalmıyor.
an itibariyle mathman'in programıyla gazladığı radyodur.
tüm frakanslarda bulup bulabileceğiniz en iyi müziğin adresi **
ösym d*tümü ye şarkısı top 10 da bir numara olmuştur.
"pilotmont okuyunuz. okutunuz oylayınız" şeklinde reklam vermek istediğim radyo.*
harika bir oluşum. neşe kaynağı. desteklenmesi gereken, hoş çaba.