bugün

snare-kick-alto-hihat kombinasyonunu iyi kullanan, ama süper olmayan davulcu. daha iyileri de var ülkede kesinlikle. ayrıca mor ve ötesi grubundadır.

bir de aşırı solcu imiş.
Koç Üniversitesi mezunudur. Türkiye'deki "solcu" tipini çok iyi semboliz eder.

iyi bir aileden gelen, para sorunu olmayan. vakti çok insan...
hakkındaki yorumlar iki ayrı başlık üzerinden devam etmekte: (bkz: kerem kabadayi)
an itibariyle okan bayülgen'in programında çok aklı başında laflar eden insan.
bugün doğum günü!

dün geceki bostancı gösteri merkezi konserinde çığlık atıp kutlamamak için kendimi zor tuttum evet.
ve rüyama girdi; kulise giremediğim... sarılıp iyi ki doğdun diyemediğim için...
ne kadar güzel bir rüyaydı...
gerçek bir abi kardeş gibiydik rüyamda bu gece!
"lütfen beni uyandırma!"
gözlerim doluyor düşündükçe...

iyi ki doğmuşsun abim!

"sonu olmasa ummadık rüyalarda..."
dünya tatlısı insandır. konuşmasıyla, efendiliğiyle etkiler.

dünya ahret abimsin ama... birbirimize bir kaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık ve sen evli olmasaydın niyeti bozardım! *
görsel

sevimliliğe bakar mısın ya!!!
görsel
kalburüstü davulcu. enteresan ritimleri çok başarılı çalıyor.
gözlerinin feri gitmiş bu adamın çok boş bakıyor.
koç üniversitesi işletme bölümü mezunu olan baterist .
mor ve ötesinin sevilen bateristidir. akademisyenidir. çeşitli dergilerde yazıları bulunmaktadır.
Görüşlerine tam olarak katılmasam da sevdiğim mor ve ötesi bateristi. Usta bir bateristtir, grubun solisti Harun Tekin ile aynı liseyi(Alman Lisesi) okumuştur.
mor ve ötesi'nin sıkı sosyalistgillerden kurucu üyesi ve bateristi. kardeşi* itü bilgisayar mühendisliği'nde öğretim görevlisidir ki buna hiç değinmeyelim. (bkz: mikail boz)
efendi, saygılı, karizmatik ve sohbeti keyifli insandır.

yaşını almış hayranlardan olduğumdan gördüğüm vakit üzerlerine zıplayamadığım ancak deli gibi kıymet verdiğim insanlardandır.
daha önce bir kere sohbet etme şansımız olmuştu, o gün de tek başına konuşmasının saatini bekliyordu; gerçekten ilgilenmiş ve saygımı pekiştirmişti.

bugün kadıköy'de yanından geçtim. tamamen tesadüfen girdiğim bir sokakta, tamamen tesadüf eseri. beş dakika önce çıkabilirdim, bir arka sokaktan girebilirdim... ama girmedim, onu gördüm. önce bi inanamadım durdum az öteden tekrar dönüp baktım. ama gitmedim yanına, gidemedim. bir arkadaşıyla çok derin sohbetteydi, bölmek istemedim. en nihayetinde bu onun hayatı ve ben onun hayatına dahil olan biri değilim, her ne kadar o ve mor ve ötesi hayatımın her kademesinde olsalar da... uzaktan yüreğim pır pır ederek geçtim gittim oradan. pişman mıyım? biraz. beni hatırlar mıydı onu merak ediyorum sadece. saygıdan ve heyecandan titreyen sesimi hatırlardı belki? bilmem... hiç öğrenemeyeceğim.
niyeyse ağzını burnunu kırmak istiyorum.
eyvallah efendi bir adamdır, iyidir hoştur ama çözemedim. canım dövmek istiyor bunu.
Mor ve ötesi'nin kurucu üyesi ve bateristi.
Çok boş baksa da, gerçekte hoş sohbet, sevimli bir adam olduğu duyulmuştur.
Soyadı da yakışmıştır.
itü ve koç üniversitesinde akademik kariyeri olan, derin kişilik. kendisinden baget istediğimde vermemişti ama olsundur. ha birde oyunbozan'ı çalacağım diye bana geceyi gündüz ettiren davulcudur ayrıca.