bugün

domuz gribi belirtileri arasında yer alıyor(bazı kaynaklar bunu ifade ediyor)
otobüs de sık sık elini ağzına götüren kişilerde görülen hastalık türüdür.
gerçekten öksürüklerin en naletidir. ne kadar öksürseniz de bir türlü rahatlama hissini yaşayamazsınız. hep bi şi göğsünüzde takılı kalır... bi türlü ciğerlerinizden söküp atamazsınız o gıcığı.
çorbalara bol karabiber koymayla çözülecek konudur.
sabaha karşı oluyorsa/öldürüyorsa sebebi reflü olan öksürüktür. öksürük şurubu değil antasit içmek gerekir.
bu öksürük türünde bir kere öksürmeye başlamayagör, yandığının resmidir. gerisi çorap söküğü gibi gelir. öksürdükçe öksürürsün. ciğerlerin sökülür yerinden, beynindeki damarlar dışarı fırlayacak sanırsın. bir de karın kasların acımaya başlar bir zaman sonra. kısacası hayattan bezdirir bu öksürük. evlerden ırak..
su iç ıslak öksürük olsun denilesi.
(bkz: bronşit)
(bkz: beşir öksürüğü)
"boşu boşuna öksürüp, yordum kendimi şimdi" gibi bir his yaratır insanda.
illet öksürük. Hayır o kadarda sigara içiyordum nolur balgamlı falan çıksa.
boğazı yakan ve tahriş eden öksürüktür.
hafif geçirilmiş bir soğuk algınlığının ardından öksüre öksüre ciğerleri söktüren ,en yersiz yerlerde boğazda gıcık yapan öksürük tipi.
3 saattir ciğerimi söken lanet olası öksürük. ulan 3 saattir öksürüyom bi rahatlıyamadım.
Ekmek yeyince geçer.
Astım kaynaklı olanı bezdirir.

Soldu benim bu ciğerler, komple soldu.
Şu günlerde müptela olduğum hastalık.
Bazen kalp hastalıklarının belirtisidir.
1 yıldır bende bulunan problem(çok ilaç kullandım).
babamda var. öksürüyor peşi sıra. midesinde yanma da var.

bir de gözlerde yaşarma ve burun akıntısı. bunun basit bi soğuk algınlığı olmasını diliyorum. geçen yıl akciğer ameliyatı oldu çünkü.
2 haftadır yaşadığım durum.
inşallah basit bir griptir kardeşim.
En sinir edici öksürüktendir. Gıcık yapar ve öksürürsün.
Zordur.
Hayattan soğutur. ihlamur rahatlatır.
Keçi boynuzu pekmezi + Levasol şurup iyi gelir ...
1 aydır beni illet eden öksürük. biriyle konuşurken iki kelime edemem öksürük tutar. illet eden şey.
1,5 haftadır gitmedi.

Bir ıhamur kaynatın kızlar.