bugün

entry'ler (633)

yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

bu yılbaşı

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Yılbaşı

bu da noel

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/Noel

okuyunda anlayın artık.

içki içmeyene yobaz diyen sefil ayyaş

muhtemelen liseli, daha sesi kalınlaşmamış bir ergen ya da görmemiş biridir.

yılbaşında içki içmeyen yobaz

bu başlığı açan da içki içmeyeni yobaz gören de yobazın önde gidenidir. alkolle modern yada elit olduğunu sanarak afiyetle iyi bir bok yemektedir.

not: alkol kullanıyorum.

yılbaşı adı altında hristiyanlaşmak istemiyoruz

müslüman olmayı yılbaşı kutlamamakla olacak birşey sandığız derecede müslümansınız. sadece görüntüde yani.

ikincisi yılbaşı ile christmas hala karıştırılıyor, hristiyanlarının noeli yılbaşından önce, yani yılbaşı değil. bu nedenle yılbaşı kutlamakla hristiyan olmazsınız.

müslümanlık görüntüyle olmaz. o zaman bırakın elinizdeki iphone vs. telefonları israf değil mi ne gerek var?

kutlamak istemiyorsan kutlamazsın ilur biter, nerede islam da var olan hoşgörü? yoksa siz hala islamı tam anlamadınız mı?

kendi fikrini curuten yazar

gitgelleri vardır, aynı birileri gibi.

çılbır

öğrenciyken yaptığım yemek. bir daha yapsam fena olmaz heralde.

metal müzik dinlemeye başlayacaklara tavsiyeler

beğendiğinizi dinleyin, taklite gerek yok.

yerli arama motoru

tekerleği yeniden icat etmektir, boşa zaman ve bütçe kaybıdır. google gibi net bir marka varken aynı işi muhtemelen daha iyi olmayacak bir projeye vakit ayırmak, bütçe ayırmak, memlekette onca sorun varken israftır.

yeni taktik sosyal medya sansürü

gerçeği değiştirmek mi dediniz? işte aynen öyle.

not: penguen.

erkek arkadaşının boynunu emerek morartan kız

o morluklar kolay geçmediği gibi buz koymakta işe yaramıyor. onun yerine kıza buz koyunuz.

karısını erkek bir kuaföre teslim edebilen koca

doktora da gitmeyin siz malum sikerler fln.

polonya

mahalledeki bakkal advanced kaliyormuş. market vs gibi yerler dışında hemen hemen çoğu genç ingilizce biliyor.

domuz eti yiyen erkeklerin kadınsılaştığı gerçeği

bütün hristiyanlarda tüp bebek yöntemiyle ürüyordu zaten.

sinus rinse kit

ben bunu kullanırken burnum patlayacak gibi hissediyorum ama rahatlatıyor. burnun tek tarafından likiti diğer taraftan çıkana kadar veriyorsunuz.

erkek öğrenci evlerindeki sıcak yemek problemi

malın teki çıkmış yemek yapamayan ya da yapamayanlara hayvan oğlu hayvan demiş. öğrencilikte zaman zaman yaşanan problemdir ama asıl problem sulu yemektir.

10 aralık 2016 istanbul beşiktaş patlaması

Yeter artık dedirten olaydır. Kendi ülkeme dönmeye korkar oldum hergün acaba bugun bir yer patlayacak mı diye düşünmekten yoruldum. Ama bu kadar olaya rağmen ülkeyi yönetenler başkanlık sistemi, şu, bu gibi konularla meşgul. Birisi benim canıma kastediyorsa ilk önce kendimi korumak adına gerekeni yaparım. Ama devletimizin öncelikli konuları vatandaşı korumak değil, başka konular. Allah herkese sabır verip korusun.

elin oğlu kızını siksin diye düğün yapmak

son şekil troll olmakla kalmayıp, son derece terbiyesiz, ailesinden ahlak edinememiş, muhtemelen de bir o derece kültürsüz ve cahil olan bir yazar beyanı. böyle tipler varken türkiye nasıl düzelsin, adam trollük yaptığını sanıyor ama terbiyesizliğinin farkında değil.

kızın olursa başkası yapmasın diye sen yaparsın artık, nasıl olsa türkiye alıştı artık sizin gibilere.

metal müzik dinleyen insanların genel özellikleri

müzikten anlarlar ve hissederler. metal müzik candır.

hamile kadına saldırı

yurtdışında yaşıyorum, türkiyeye dönmeye korkuyorum, ailem türkiye de olmasa bu gibi itlerin yüzünden bir daha dönmezdim. mis gibi ülkeyi ne hale getirdiniz yazık.

ağır depresyonda olanlara tavsiyeler

spor yapın, kötü enerjinizi atarsınız, vucudunuz endorfin salgılar, daha dinç ve iyi hissedersiniz.