bugün

Uzun zamandır çaylak olmuyor glb. Olsa da rahatlasak ne boş konuştun.
sözlükteki ilklerin yazarıdır.
delikanlılığın kitabını yazmışlığı da olmuştur, ipneliğinen dik alasını yapmışlığı da olmuştur.
ama helal olsun, on numara ipne oldu çıktı. evet.
bu adama haksızlık yapanın ta amına koyayım. bu işin payı mayı yok, moderatörü yazarı yok, sözlük sahibi okuyucusu yok.
sikik herifler.
iyi yazardi ekşiye gitti dediler. sibra döndüğünde eskisi gibi degildi. simdi bırakmış diyorlar. tadında kalsin madem.
Sözlüğün isinden kirinden nasibini almış yazar. Burası yıkık dolu boşver takma kafaya.
Kukla kızdı ve gitti galiba. Sonunda delirttiler adamı. Hababam sınıfı ahmet misali okul hocası oldu. O son şaka olmayacaktı millet.

Aslan ağmad aslaaan..*
iyi yazıyorum moderatörler de artislik olsun diye beni çaylak yapıyor diye zırlamış. Sen iyi yazmıyorsun yalakaların senin götünü kaldırıp bizim başımıza sarıyor. Umarız ekşiden de diğer bilumum mecralardan da çekilirsin kurtuluruz.
Kendini iyi bir yazar olarak görmesi güldürdü yazarı.
Aptal adam olsa hesabı silerdi. Adam zaten kaliteli yazarın kıymeti bilinmiyor diyor, artık girip girip eski entyleri okuyup iç çekersiniz demek istiyor. Bence gitmez, giderse gerçekten yazık olur çünkü o çapta birkaç yazar vardı onlar gitti bir o kalmıştı. Cidden kıymetli bir adam. Kaliteli yazarların çok olduğu dönemleri de bildiğim için söylüyorum. Sözlük moderasyonu ile ilgili daha önce çok yazdım, gercekten boktan bir anlayış var. Akp zihniyeti var bu modlarda. Kaliteli adamın da vasat adamın da oyu tek mantığı buraya da yerleşti.
iyi adam zaten çok fazla entry girmediği için kazandırmıyor. Oytunkaran gibi adamlar daha önemli onlar "entry" giriyor çünkü.

Yazık etmeyin, umarım dönersin kuki.
Nerelerde son günlerde yokluğundan kurdun yokluğunda köpeklere akldık diyecektim ki o da son emtrysin de benim demek istediğimi geniş zamanlı anlatmış.

T: bir yazar.
Sözlükteki değişimin kurbanı olmuş yazar. Eskiden ağırlayacak yer bulamazdık kendisine. Şimdi kimse iplemiyor. Hep bel altı hep bel altı olmuyor tabi. Bi müddet sonra sıkıyor insanı.
Tamam tamam bu sefer doğru durun arkadaşlar. Alınıyor bakın. iki tane yazıyor hemen eleştiriyorsunuz adamı. Salın adamı bir kendine gelsin azar azar dem vurursunuz sonra. Getir tengir abi.*
Bu akşam oynanacak derbi maçı hakkında “galatasaray kazanacak, kazanmazsa popişime silah sokacağım” diyor. Ekran görüntüsünü aldım. Rez alıyorum. Bekleyişteyiz üstad.
Bu sefer hakkı olan bir adet kukla.
Niye geldin lan.
Besiktas maçi için gene bir seyler sokacak isen kaybol git senin yüzünden kazanamiyoruz.
bu sefer sokmaya gelmiş.

edit: hiç artı da vermiyor, hiç görmedim açık artıladığını...
Ah be kuki, biz de beşiktaşlıyız ama yapmıyoruz böyle çılgınlıklar. Bilmiyor musun nan bizim takımın hallerini. Ayrıca bak ne buldum.

(img:#1843544)
kıskanma simge.
kuki yine ibneliğin üstünde aq bu gece.
kuki bu sefer tokiyi götüne soksana lan..

açık ve net evet.
Yıllar sonra sözlüğe geldim. Bu adam hala bir şeyleri götüne sokmaya çalışıyor.
Bi soksa rahatlayacak ama şaka şaka ulan kuki senden de mi yazma hevesini çaldılar?

Tnm: bir yazar.
Eskisi gibi yaz(a)mayan yazar.
Eskiden sözlükte çok takılır şaklabanlık yapardı. Şimdilerde pek raslamıyorum. Ama genelde zararsızdır.
son zamanlar yazdıklarına bakarsak ya bunu dövüp nickini ele geçirmişler, yada yazdıklarını baskı ve tehdit altında yazıyor.
yoksa bu kadar saçmalamazdı.
Özledim lan senin okumaktan yorulduğum ama bir o kadar da bırakamadığım uzun entrylerini.
Özleyemez miyim amk niye eksiliyonuz lan? Eskilerden hatırladığım bi o var nick altı girmek istedim hevesimi kursağımda bıraktınız.