bugün

biraz önce girdiğim, reklamında Sportif Direktör aranıyor ilanıyla karşılaştığım site. Fakat futbolu komediye vurmaya çalışmışlar.

Not: Böyle şeyler tutmaz söyleyeyim.
--spoiler--
Kendisine AML mi AMC mi oynamak istediği sorulan Arda, "AMK oynuyorum işte rahat bırakın" dedi.
--spoiler--
--spoiler--
Bombayı 3 büyükler değil, iSKi patlattı: Philip Lahm
--spoiler--
gibi bir haberle mizah yaptığını zanneden web adresi.
ciddi anlamda müthiş güldüren site, bir kaç enstante için;

tanjeviç'ten dünya basketbol şampiyonası ilk maçı ile ilgili şaşırtan açıklama: "puan ya da puanlar almak istiyoruz"

beşiktaş'ın siyahi bir forvet alacağını duyan fenerbahçeli yöneticiler guiza'yı ayakkabı boyasıyla boyarken bizden kaçmaz kameralarına yakalandı..

kendisine aml mi amc mi oynamak istediği sorulan arda, "amk oynuyorum işte rahat bırakın" dedi.

cevat güler'den anlamlı açıklama: "tamam hocam, bundan sonrasını ben hallederim..."

tff'den maç saatleri konusundaki eleştirilere yanıt: başta sıcak geliyor ama alışıyorsun

robinho bu sabah atatürk havalimanına indi, taraftarların kendisini karşılamaması üzerine ülkesine geri döndü

misimovic görüşmeleri sonuç vermedi ama adnan sezgin wolfsburg kulübü futbol şubesi sorumluluğu'na getirildi

adnan polat: "arda ve elano'yu satıp transferi kapatacağız"

galatasaray'ın ankaragücü'nden yeni transfer ettiği kulüp doktorunun sağ arka adalesinde yırtık tespit edildi

kasımpaşaspor'un marek hamsik ile ilgilenmesi futbol camiasında korku ve endişe yarattı

adnan polat, arda için milan'la masaya oturdu. transferin önündeki tek pürüz polat'ın sandalyeye oturmaması.

mete düren'in yalanlamasının ardından robinho transferinin önündeki son engel de kalkmış oldu

caner'in sarı saçlarını kırmızı tokayla toplaması fener idmanında krize neden oldu

misimovic'in sakat olduğu iddiaları üzerine galatasaray wolfsburg'a verdiği teklifi yükseltti.

sergen yalçın'dan şok açıklama: sıkıntı yok..

antalya maçına enine çizgili forma ile çıkacak olan fenerbahçe, santos'un ısrarı üzerine dikine çizgili klasik forma ile mücadele etti.

hidayet türkoğlu: dünya basketbol şampiyonası'nda felsefemiz "yenemiyorsan yenilme" olacak.

gökhan zan ve serdar özkan'dan sonra nobre'nin de ayrılık sinyali vermesi sarı kırmızı taraftarlarda tedirginlik yaratt
Bayanların sporla alakasızlıktan girince yazılanları gerçek sandığı ve akabinde erkek arkadaşın kolpa bir site olduğunu söylediğinde bütün yıl dalga geçilmesine sebep olan site.
guti ve quaresma ile babam da şampiyon olur haberiyle zaytung tadı veren site.

http://krampon.net/vural-...-karisti/09bbdd78-d488-47
yılardır ne olduğunu merak ettiğim beşiktaşlı duruşunu, çok kısa şekilde özetleyen site.

http://krampon.net/bloklar-arasi/taraftar-durusu-her-yerde-aynidir../c4ddf414-ce3d-4a
tasarimi cok iyi olan, footer'daki "bize reklam vermeyen firmalar"a fatih terim ingilizcesi yapistiran asparagas yardirma sitesi. Gayet basarili.
--spoiler--
Galatasaray'ın transfer sezonu kapanmadan iki gün önce yaptığı transfer Anthony Annan, başkanlar arasında gerginlik yarattı. Manisaspor maçından sonra Adnan Polat'ı arayan Aziz Yıldırım'ın "Niang'ı gördün mü? işte transfer böyle yapılır. Siz kimi aldınız?" sorusuna Polat'ın cevabı: "Annanı aldık" olunca kızılca kıyamet koptu
--spoiler--
yeni fark ettiğim (sanırım zaten yeni) bir site. cidden komik ve ironik;

tanjeviç'ten dünya basketbol şampiyonası ilk maçı ile ilgili şaşırtan açıklama: "puan ya da puanlar almak istiyoruz" hahahaha.
gerçekten çok yaratıcı ve akıllıca yazılmış haberlere sahip site.yazarıyım diye demiyorum
sabri sarıoğlu ile en kral taşşağı geçen sitedir. zaytung benzeri spor haberleri ile yarmaya devam eden site.

http://krampon.net/sabri-sarioglu-futbolu-birakma-karari-aldi/53d3c7f2-049d-40
sarbi sarıoğlu ve avukatı sayesinde erişimi mahkeme tarafından engellenmiştir.
[http://krampon.net/]

edit: vay amk ya, sazan avı'nı ben yaptım sanki..
tü allah benim belamı vereydi de bu şakaya ortak olmayaydım.
sazan avı yapan site. bu ava malzeme olanların da hala sabri esprisi yapıyor olmaları düşündürücüdür.

edit: bu entry daha çok başka sözlüklerde ve forumlardaki kişilere ithafen yazılmıştır. farkında olanların üstüne alınmasına gerek yok.
--spoiler--
Fenerbahçe'den Galatasaray'a şok teklif: Bilica ile Servet'i birleştirelim!
--spoiler--
--spoiler--
hugo almeida'nın forvette etkisiz kalışı üzerine yanına bir partner arayışında olan beşiktaş'ta tolga abi sesleri!
--spoiler--
türkiye'nin en güzel spor sitesi.

spartacus ve crixus'un galatasaray'a transferi haberiyle yarmıştır.
bugün gülmem gerekiyor ama malzeme yok diyen futbolsever bir insanın kaynak arayışına çare bulmayı hedef edinmiş futbol sitesi...
--spoiler--
Gökhan Gönül: "Şampiyonluk dünyanın 1/4'üne armağan olsun çünkü 3/4'ü sularla kaplı"
--spoiler--
türkiye'nin en çok atan ikinci spor gazetesidir. özellikle haberleri okuyamayacak kadar üşengeç kişiler için tabela bölümü birebirdir.
arada tek tük çıkan kaliteli espiriler haricinde çok vasat, hatta vasatın altında kalan site. bir zaytun değil.
an itibariyle keşfettiğim mizah anlayışı hoşuma giden internet sitesi.
--spoiler--
"bobo'dan verim alamayıp bebe'yi transfer eden beşiktaş yönetimi, oyuncunun sakatlanması üzerine bir başka portekizli baba'yı aldığını borsaya bildirdi."
--spoiler--
zaytungun spor sayfasıdır.
eskişehir skibbeyi göndermek için puan toplamasını bekliyor başlıklı haberle * beni yarmış site