bugün

akarsuları bol bolgelerimizde yılın belli zamanlarında serbest olarak yapılan,stres alıcı ya da arttırıcı etkisi bunyelere gore değişebilen bir nevi spor.
internete son düşen skandal video.
(bkz: catch me if u can)
(bkz: sozlukte sazan avı basladı durduramazsınız)
(bkz: genc sazanlar rahatsız)
normal hayatta yılın bazı ayları izin verilen, sözlük için av yasağı hiç olmayan, 7/24 aktif olan bir av.
(bkz: sozlukte sazan avi)
(bkz: sahil mpg)
süper bir film. p2p programlarının çoğunda bulunuyor.
bazılarının izletmekten sıkıldığı, ama büyük bir çoğunlukta da bağımlılık yapıp "izletsene bana bi dahaaa" cümlelerinin duyulmasına sebep harika bir bağımsız film.

yapımcı: osman yağmurdereli
yönetmen: david fincher
oyuncular: yılmaz güney, mehmet ali erbil, monica bellucci, marlon brando
konuk oyuncular: nick cave, turgut özal, semra türk, george w. bush

1987 guatemala, kongo, honduras, sri lanka ortak yapımı.

124 dakika 34 saniye 77 salise.
an itibatiyle bir yazarımız tarafından sol framede başlatılmış etkinlik.
çeşitli aktivitelerle sazan insanları tespit etme, ifşa etme, ortaya çıkarma.
(bkz: gulen cemaatinin facebook ta grup kurmasi)
misal olarak; (bkz: soru başlığa cevap entry girilince ne olur).
sözlük lapinlerini tespit edip taşşağa sarma amacı ile kendini çok zeki zanneden bazı arkadaşlarca kullanılan kısa video.
uzun sürerse başarılıdır. anlık değil, yıl boyunca sürdürebiliyorsan, bazı şeyleri uzun süre yutturuyorsan, başarınla gurur duyarsın. açıklamak için de, en verimli zamanı seçersin.
(bkz: #3476659)
oltayla yapılanı makbuldür.
(bkz: atladığın yere dikkat et)

(bkz: sazan atasözleri)
klasik yönetminin artik hasan hangi sana basan espirisi gibi miğde bulandirtan durum olmasi nedeniyle ironi yaptim kehkehlik ile ironinin tonajinin çeyrek kurus kiymetine düsmesine sebebiyet veren sözde avdir.

biraz yaratici olun arkadasim bu filmleri cok gördük ve bezdik. madem yiyemiyorsaniz bu boku ve mektebi olmadiğindan okuyamiyorsaniz bari bulaşmayin bu işe.
tüm honolulular ipnedir.

honolulu senin babandır cevabı gelince de "hehehe nasıl sazan avladım". bok avladın.
sözlükte 10 gün caylak olma sebebidir. ben kendimden biliyorum.
sazanlara öküzden yem olmaz.
çeşitli öküzlüklerimizi "sazan avı yaptım ben olmuş mu" adı altında toplamamız sonucu değiştirmiyor.
sözlükte sıkça yapılan avdır. şöyle yapılır: önce densiz bir yazar ortaya çıkıp, dünyanın en gereksiz başlığını açar, bu başlığın özelliği içeriğinin tamamen boş olmasıdır. neyse başlık açılır, diğer yazarları kışkırtacak birkaç cümle yazılır be beklemeye başlanır. açılan başlık altına yüzlerce entry girilir, hepsinde de ayar verme çabası hissedilir. tüm yaşananlardan en karlı sazan avı yapan dangalak yazar çıkar. yazılanlar umrunda değildir, o eğlenmiştir, herhangi davası yoktur. diğer saf yazarlar da birşey yaptım sanarak kendini tatmin eder. bre brütüs sen çok mu akıllısın! tabii ki değilim, ama bu tip yazarlara prim verildikçe kızıyorum işte napayım.
Amerika da yapılan bir tür çakallığa verilen isimdir.

Bir bara elindeki 20 doları göstererek girersin barmenden bir bira istersin ve 20 dolar üstü alırsın ama el çabukluğuyla ona 10 dolar verirsin. bu carp hunt denilen olaydır. bir çeşit deyim gibidir.
genelde msnde yapılan yalan bir adresle erkekleri kandırma yöntemidir.