bugün

Çalış çalış aynı. Gene atama beklenecek ve tık olmayacak. işte polis, asker, bekçi vs. için yardırıyor millet.
milletvekili dayınız enişteniz yoksa zaman kaybıdır, emeklerinize yazık ağladığınızla kalırsınız. hak hukuk çerçevesinde devlet memuru olabileceğini düşünen varsa hala pes diyorum ona.
ösym'nin her sınavında olduğu gibi uzun uğraşlar gerektirir o yüzden stresli iştir.

(bkz: kpss 2016)
http://sosyalkpss.com sitesinden bol bol soru çözüyorum. benzer siteler varsa mesaj atıp bilgilendirirseniz sevinirim.
en büyük hayali memur olup 2500 tl maaş almak olan çapsiz insan eylemi.
hayatı sikip atar. sosyal tüm hesaplarınızı kapatmanız, bu süreci fazlasıyla derinden yaşayan birinden tavsiye olunur size..
Şansın büyük rol oynadığı bir sınav için kendini yormaktır. Hayatta ilk defa şansım yaver gitti ve çalışmadan atandım. Sınava rahat girmek en önemlisi, ciddi ciddi psikolojik bir savaş.
3. defa yapıyorum. alışkanlık oldu. tavsiye: matematik ve türkçeyi çok iyi yapıp kalan kısımlardan hata yapma lüksünüzü arttırın.
Başladığım boş hadisedir.
Kolaydır. Bu sınavda yüksek alamıyosanız bırakın okumayın.
Aynı zamanda üniversite okuyorsanız zor bir eylemdir. Sınav değil çalışmak için kendini motive etmek zor.
görsel

Bazen sadece boş boş kalemleri izlemektir.
Boş iş...
ben de çabalıyorum ama çalışırken olmuyor be!
aslında çok zor değil çalışmak günde 3-4 saat yeter fakat soru çeşidi ve konu genişliği fazla istediğiniz kadar çalışın özellikle tarih veya eğitim bilimlerinden sizin tersinize sorular gelirse babayı alacağınız sınavdır çünkü her şeyi ezberleyemez ve akılda tutamazsınız dediğim sınav.
nereden mi biliyorum çalışmaya çalışıyorum amk.
Eskiden oyunlarda bi kac bolum olurdu ve her bolumun sonunda karsimiza bi boss cikardi. Final bolumde hepsinin en buyugu ve zorlusu ile karsilasirdiniz. Teog,ygs-lys bolum sonu bosslari kpss ise final bossudur kimine gore. Bazilari ise kpss degil onun yerine alesi tercih eder.
2016 için yapacağımdır. hedef 90 net. o da 2014 e göre 89 puan yapıyor.

2 kere üniversite sınavlarına hazırlanmış birisi olarak kendimi tecrübeli sayıyorum.

en azından fizik/kimya/biyoloji yok la daha ne olsun ?
Kpss'ye çalışamamakda ayrı bir işkencedir. Vicdan azabi sıkıntı ortaya karışık iğrenç bir şey.
Sabir ve huzur isteyendir. Varsa ingilizce oabt kasacak yesilllendirsin laflariz paslasiriz.
bu saatler icin program gelistirme nin uygun oldugunu bilmek..

hadi gencler, kaldigimiz yerden.
kabul olmayacağı bilinen duaya amin demek gibidir. 90 puan alıp yine bir kadroya yerleşememek, gidip hükümet binasını bombalama isteği uyandırır.
halk arasında bilinen adıyla bir baltaya sap olabilmek için gerekli hede.
geleceğini garantiye almak için, torpili olanın da olmayanın da eşek gibi çalışmaya mahkum olmasıdır.
bu saatlerde uyku yerine yapilabilecek olan. malum gun icersinde vakit olmuyor. zaten ya sabah bu saatte ya da gece uyumadan evvel vakit var. neyse ben calisayim, rehberlik gunu bugun, kesin 3.dakkadan uyurum yine. optum bay.
Bu sene başlayacağım eylem. Daha önümde iki sene olduğundan yayıla yayıla çalışayım istiyorum. Dershaneye başlamaya karar verdim. Zor bir sınav. Yani özellikle alandan hazırlananlara bakıyorum adamlar gece gündüz çalışıyor. Sonuçlar geldiğinde ise 83 almak bile yetmiyor bazı şeylere.