bugün

yine kopyanın gırla gideceği sınav.
sadece a grubu ve öğretmenlik için girilebilecek sınav.

çift sayılı yıllarda genel sınav oluyor çünkü.*
umarız ki yapılmayacak sınav.
2023'ün sosyalist cumhuriyet'inde insanlar bir iş sahibi olabilmek için senelerce dershanelerde dirsek çürütüp, tomarla para harcamayacak.
zira işsizlik yasaklanacak.
100.yılda işsizliği azaltmak için kolay olması gereken sınavdır.
Türkiye uçacak, memurlar uçacakkk hedeffff 2023......
Çalışmaya başlayanlar var mı aranızda ?.
Soruları çalan var mı aranızda?
Ben gireceğim bu yıl belki bir kaç kişinin rızkına engel olurum diye.
Ağlaya ağlaya hazırlanacağım sınav.
Dünya sıcaktan kasıp kavruluyor ve bunlar temmuz ortasında sınav yapıyor hangi okulda klima var bu kadar insanı cehennem gibi havada küçücük sınıflara doldurmak hangi aklın ürünü bu şekilde bir insan ne kadar sağlıklı bir şekilde sınavını tamamlayabilir? sabahın köründe kalkıp sınava gidicem şu an sıcaktan uyuyamıyorum bu sevdiğimin sınavı eskiden nisan mayısta yapılıyordu şimdi noldu da temmuz Ağustos oldu acaba amk.
Muhtemelen uykusuzluktan ve sıcaktan bayılıp sınav süresi dolmadan çıkıp gideceğim sınav.
Sınava girecek yazarlara başarılar dilerim, evet.
Belli başlı memurluklar (öğretmenlik, müfettiş, uzman vb) için yapılacak sınav.
Bu puanı her memurlukta kullanamazsınız. Çünkü tek yıl (2023).

Çift yıl kpss sınavları daha kapsamlı; 2022-2024-2026..
Sınava giren kardeşim, arkasından perişan olan ben.
MK Mihribani yaktın bizi.

Resil şey.
Güncel soruda;

Avrupa konseyi tecilli ürünler sorusunun cevabı.

✓ afyon kaymağı.

"Daha önce AB’den tescil alan 8 ürün şöyle: Antep Baklavası, Aydın inciri, Aydın Kestanesi, Bayramiç Beyazı, Giresun Tombul Fındığı, Malatya Kayısısı, Milas Zeytinyağı ve Taşköprü Sarımsağı."

https://www.turkpatent.go...grafi-isaret-seferberligi
KPSS 2022 den 83,78 almıştım. Bu sene girseydim en az 90 ı görürdüm.

Kısmet.
dün gece sıcak hakkında buraya serzeniş entrysi girmenin ardından sabah koşa koşa gittiğim okulun sınıfındaki camlarda çocuk kilidiyle göz göze geldik.. 20k için çekeceksiniz diyen birisi olmuş 741 dolar için amerikadaki evsizler bile bu işkenceyi kendine yapmaz kardesim.
Milletvekilerinin de cbnin de kağıttan bakarak okuduğu metni ben ezbere bilmek zorunda değilim aynı zamanda genel kültür soruları bence çok saçmaydı coğrafya ve sözel mantık geçen seneden zordu kalanlarda her zamanki ayarda zaten ben bu sınavlardan kimsenin atandığını düşünmüyorum cebimizde kalan parayla ösymye bağış yapıyoruz sadece.
Ekşide genellikle "kol gibi, kötü girdi, 2011'den beri öylesine sınava girerim bu en zoruydu.." gibi yorumların yapıldığı sınav.
Garip.

Ağlayarak çıkanlar vb olmuş hatta.
bir adayın memur olamama sebebi, bir şahsın yazmış olduğu aşk şiirini ezbere bilmemek olmamalı.

umutsuz yığınların emeğiyle oynuyor, insanlarla alenen dalga geçiyorsunuz.
harbiden zordu ya. yukardaki arkadaşın sıcak isyanınada katılıyorum. temmuzun ortasında böyle bir sınav yapmak tam türk işi he.

bir de mihriban sorusunun cevabı neydi lan içimden mırıldandım bulamadım amk.
Tatile gitmeyen arkadaşların yüzüne fakir misin diye bağıran bir kitapcık vardı. Abi coğrafya yalnızca kıyı şeridinden oluşmuyor sanki bizim ülkede ya. Yani hanii....
Mihriban sorusu hoştu. Çıkarken herkesi Bi o moda soktu herhalde.
Ama genel olarak zor denilemez.
Sınava girenlere geçmiş olsun. Umarım gönlünüze göre olur...
Umarım şifreleme yoktur.
Sonuçlar açıklanmış.
Burada Girenler vardı. Umarım istedikleri olmuştur.