bugün

2011 yılında sadece lisans seviyesinde olacak sınavdır.
başvururken yanlış oturum seçmeyeceğim sınav. 4 oturumun 4'üne de başvuracağım işi garantiye almak için. *
(bkz: beyin bedava)

(bkz: kpss 2010/#8633054)
şimdiden;

(bkz: server is too busy)
açıklandığında ösym sitesinin çökeceği bir diğer sınav.
bazıları için yeni umutların bağlanacağı sınavdır efenim.
format atınca sonuçları şimdiden öğrenilebiliyor. %100 çalışıyor.
ösym sitesi açılmayınca sonsuza dek sonucumu öğrenemeyeğimi düşünmemden mütevellit girmeyi düşündüğüm sınavdır. *
sorularının yine dağıtılmaması umulan sinavdir. Bu seneki rezillikten sonra seneye muhtemelen aşırı dikkatli olmaları bekleniyor
soruları kuponla zaman gazetesi tarafından verilecek olan sınavdır.
(bkz: link yok mu link)*
hangi cemaat çalacak soruları karar verin.
mailimi açtım bekliyorum sınavı.
(bkz: 2011 kpss soruları çalındı)
--spoiler--
eğitim son.pdf
--spoiler--
belki de birincileri daha şimdiden belli olan sınavdır.
--spoiler--
kpss 2010'da 120 net yapanlardan şaşırtan açıklama: kpss 2011'e eğlence için gireceğiz.
--spoiler--
öğretmen adaylarının büyük ihtimalle katılmayacağı sınav:
(bkz: öğretmen yeterlilik sınavı)

edit: proje çöplüğüne dönen meb'in bir diğer sallamasyonu çıkmıştır. böyle bir şey yokmuş.
rüyasında ak sakallı dedenin cevapları verdiği gören bir kısım insanın dikkat çekmemek adına 120'de 120 yapmayacağı sınav olacaktır.
2011 Kpss Başvuru Tarihi, Ösym tarafından açıklanan 2011 kpss başvuru tarihi belli oldu. 2011 yılı kpss başvuru tarihi mayıs ayı olarak belirlendi.

2010 Kpss sınavı ile ilgili tüm skandallara rağmen olayların akabinde 2011 kpss başvuru tarihleri yayınlandı. 2011 ÖSYM Sınav Takvimi'ne göre 2011 kpss başvuru tarihi, 2011 yılı mayıs ayı olarak gözükmekte.

Kpss sınavına 2011 yılında girecek adaylar için 2011 kpss başvuru tarihi mayıs ayının..

9-25 tarihleri arasında yapılacak. Adaylar 2011 kpss başvuruları için 9 Mayıs - 25 Mayıs tarihlerinden itibaren işlemlerini yaptırabilecek.*
çok değil yine bir kaç ay sonra yine şırınga poşetine benzer bi paketin içinde sana 2 kalem 3 olips naneli şeker verecekler bir tarikata mensup olmadan neler yapabildiğini görmek için. yetişmeye bak ağzına kadar dolu olan otobüsüne. biliyorum stada giden bir takım otobüsünden farksız bu otobüs hepiniz aynı takımın bir parçası hepiniz aynı sahaya çıkacak olan birer aslan parçaları. yedek oyunculara gözün kaymaya! google earth cıktısı alınmış stad haritasına gereksinimin yok senin.nasıl olsa hepiniz aynı yere, fakat farklı sınıflara yol alıyorsunuz.

açılsın kapılar...

polis gözüyle bakıldığında anadan üryan olman lazım karşılarında. ne telefon, ne bozuk para ne de kalem. maksat eğlence olsun diye girdiğin her halinden belli. aklına gelen hedefin hep güldürsün seni bu sisteme bu saçmalığa inat.

''90 puan alıpta cumhurbaşkanlığı köşküne bahçivan,okulu bitiripte statümü yükseltip köşke kahya olasım var.''
diğer kpss'lerde olduğu gibi yine show yapacağım sınavdır. lakin buradan bu sınava ilk defa katılacak arkadaşlar için bir uyarıda bulunmak istiyorum a kadroları düşünüyorsanız torpil bulmadan zorlamayın kendinizi. ben torpilsiz girdim bu kpss olayına, kurum sınavlarında da yüksek puanlar aldım lakin mülakatlarda gereksiz sebeplerle elendim.

hatta 1 sene içinde 2 defa aynı kurumun sınavına girdim. 2. sınavda hayvani bir puan aldım adamlar bana mülakatta "1 sene içinde yazılı puanını nasıl bu kadar arttırdın? bence sen kopya çektin sınavda" dediler. şaka gibi aq. mülakatta sorulan tüm sorularada doğru cevap verdiğimi belirtmek isterim.
son derece saçma bir sınavdır. kamu kurumları çalışmak istedikleri personeli kendileri seçebilmelidir.
yaklaşık iki ay sonra gireceğim sınav. haziran atamasını duyduktan sonra hepten çalışmayı bıraktım, bıraktık.
a grubunun beni bu yıl çok sıkıştıracağını düşündüğüm sınav.
ekonometri iktisat ve hukuk bölümleri her yıl daha da ağır sorular çıkartıyor, sınava her yıl daha çok insan giriyor. o halde nedir, ne kadar cabuk kapağı atarsanız o kadar iyi.
çok değil bir kaç arkadaşımın kendisini daha iyi hissetmesi için benim yaptığım gibi kazanması gereken sınav. sevdiklerime hayatı zindan ettiği için çok kızgınım osym sana ve sistemine. insanın gururunu kırıyorsunuz. öğretmen bu insanlar.