bugün

burç yorumlarına inanmam ama kova burcu erkeğinin karakteristik olarak:
zeki, akıllı, dahi, çevik, ahlaklı, naif, ince, nazik, duygusal, hayalperest, "özgür ruhlu", şair ruhlu, kibar, centilmen, yakışıklı, etkileyici, beyfendi, alicenap, yakışıklı, karizmatik, gizemli, dahi, mantıklı, pratik, cana yakın ve daha nice güzel vasıflara sahip olduğunu söyleyebilirim.
Allahın ustalık eseridir.
bir kova burcu kadını değildir.
ben de diyorum niye evlenemiyorum. meğerse özgürlüğüme düşkünlüğümdenmiş.

kova burcu erkeğinin zeki, akıllı, dahi, çevik, ahlaklı, naif, ince, nazik, duygusal, hayalperest, "özgür ruhlu", şair ruhlu, kibar, centilmen, yakışıklı, etkileyici, beyfendi, alicenap, yakışıklı, karizmatik, gizemli, dahi, mantıklı, pratik, cana yakın ve daha nice güzel vasıflara sahip olduğunu söyleyebilirim.
Kova burcu olduğum doğrudur.

Arkadaşlar beni anlattığınız için teşekkür ederim.

Bütün özellikleri taşıyorum.
2020'de aşk hayatında şahlanış dönemi yaşayacak.
Efendim.
kova burcu erkeğinin zeki, akıllı, dahi, çevik, ahlaklı, naif, ince, nazik, duygusal, hayalperest, "özgür ruhlu", şair ruhlu, kibar, centilmen, yakışıklı, etkileyici, beyfendi, alicenap, yakışıklı, karizmatik, gizemli, dahi, mantıklı, pratik, cana yakın ve daha nice güzel vasıflara sahip olduğunu söyleyebilirim. kendimden biliyorum.
ya dahidir ya psikopat.
Ahmet abimin burcudur. Kenidisini çok severim. Kovalar zekidir.
Kova diye burç mu olur iq. Hlfhaffklh

Edit: vurmayın lan benim de burcum kova hldşşgdş
Kendi zevkleri dışında hiçbir şeyi sikine takmaz.
kova insanları genel anlamda mükemmel olduğu için kimse onları tam anlamıyla hak etmez, terazilerle arkadaş anlamında iyi anlaşabiliyoruz ama kova-kova ilişkisi daha sağlam olur gibime geliyor. tanıdığım kovalar özgürlüklerine düşkün oldukları hâlde, gerçekten, sevdiklerine karşı son derece sadık ve dürüsttür, bu yüzden kovalarla ilişki yaşanmaz diyenler sorunu kendilerinde arasın. kovaların erkekleri de kadınları da mükemmeldir, sevmeyen ölsün.
Çapkındır.
Hayatı eğlenmesi için ona sunulmuş bir oyun alanı olarak görür.
Çalışırken eğlenir, pozitiftir, sokak insanıdır.
Beraber gezecek insan arıyorsanız evet, sizden sıkılacağı güne kadar eşlik edin.
Güneş kova erkeklerinde apayri bir zeka oluyor herseyi merak edip arastirip ogreniyorlar ve asla unutmuyorlar bir de cok rahatlar sinir stress yok relax.
Sevenimizde çok sevmeyenimizde.
Çok detaycılar. Bu yüzden dayaklıllardır.ewed
ya, çok zekilerdir falan demişler de öyle olay yok. bunu nerede nasıl hissettirdiğinizle alakalı. karşı tarafın yanlış anlamasına dayanamıyorum ben mesela, aynı işi iki defa yaptırmaktan nefret ediyorum. yapılacaksa en iyisini yapmak istiyorum. "bu kadar yeterli ya" diyemiyorum mesela. bunun yanında mesleğimden bağımsız olarak elime geçen herşeyi tamir edebilme gibi bir allah vergisi yeteneğim var.

annem-babam ve eşim hariç kimsenin çıkarına saygı duymuyorum açıkçası. benim için herkesten önce "biz" kavramı var. bir ürünü alırken ucuzu almayı sevmem. orta bant ürün alırım mesela. gösteriş çok tehlikeli bir olay bana göre mesela. her olaya felsefeyle yaklaşmayı seviyorum. karşı tarafın kazancı nedir, ne yapmak istedi acaba diye düşünerek cevap vermeyi severim. ali babacan bi ara öyleydi, "gerekirse verilecek cevap hazır, sarfetmekten kaçınmayız" mottosuyla çok dobra şekilde konuştuğuma inanıyorum. En sevdiğim olay ise sağlam karşı argümanlar ile aşağılamaktır. böylece karşınızda kim olursa olsun, kellesi sizin elinizin altında olur ve yönetebilirsiniz. off çok iyi bea.

yukarıda yazdıklarım kova erkeği olan benim öz düşüncelerimdir. katılmak zorunda değilsiniz. ama tanımanız iyi olur, yoksa tanımak zorunda kalabilirsiniz.

hadi eksileyin meleklerim benim.
diğer erkeklerden farkı olmayan erkektir. cidden birinin 1 ay erken veya geç doğmasının karakteristik belirgin sonuçları olduğunu mu düşünüyosunuz? gerçi kime ne anlatıyorum ki buna inanan insan mantıklı bir açıklamayı mı dinleyecek. evet arkadaşlar kovalar şöyledir ikizler böyledir.
Özet geçsin biri.
Gizli takıntılılardır. Yanındaki kadınlar değişir ama kafasındaki kadın hep göz hapsindedir. Göndermeleriyle, tavırlarıyla sizi nasıl istediğini belli etmeyi çok sever. Ama ikincisi olmayacak, uğraşları boşunadır.
Savaşmak eğlencelidir yine de.
her kadını elde edebilen çok klas erkeklerdir.
Mensubu olduğum topluluktur.
Şu anda Ege denizinin gizemli koylarından birinde beyaz şarap içiyor, bin yıl önce burada nasıl bir hayat, nasıl insanlar vardı acaba diye düşünüyorum.
KEşke ışınlanma gibi bir imkanımız olsaydı da gelip izleyebilseydik..
egoist ve zeki olurmuşlar. Burçlara pek inanmasam da, bir kova burcu olarak burcumun bazı özelliklerini karşıladığımı söyleyebilirim.
Kova burcu insanı candır ya.
Öz kardeşimin mensup olduğu burç.Bir birbirimize karakter olarak ters olsak da öz kardeş işte atsan atılmaz satsan satılmaz.