bugün

Komünist adam etliekmek yer.
mc donalds'ı protesto eden komünisttir. ertesi gün de mc donalds'da burger king'i protesto eder.*
Tipik komünist hareketi.
türkiyedeki özenti sosyalistliğin özetidir.bi de antiemperyalist olup abd den medet uman bi tayfa var. bu iki takım ölümüne kapışır.
çünkü mek danıld hamburgeri bi b*ka benzemiyor.
(bkz: ateş seni çağırıyor)
Komünizm parayı , feminizm kocayı bulana kadar demişler. Komünist değilim ama olsaydım bir de aç bir komünist olsaydım gözünün yaşına bakmaz çakardım bir burger menüsü.
bu sekilde basilan komunist "acim lan acim" diyerek kendini savunabilir. lakin dikkate alinmamali yedigi whopper kusturulana kadar pataklanmalidir. bununla da yetinilmemeli attiginiz dayagin uzerine iceceginiz cilekli milkshakeler bu kendini bilmez komuniste ismarlatilmalidir.
siz çok yanlış gelmissiniz dediğim tikinma olayı. yeme içme kısmını aşıp biraz patron, işçi, sermaye, haklar, halklar, şirketler, çıkarlar, düzenler, rantlar ve daha pek çok şey hakkında dusunurseniz daha iyi olur bence.
çelişik karakterdir.
kafalarda soru işareti yaratır. (bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
-''kah-rol-sun a-me-ri-ka, kah-rol-sun em-per-ya-lizm!!''
-ekstra acı sos ve barbekü sosu alabilir miyim lütfen?
-''kah-rol-sun a-me-ri-ka, kah-rol-sun em-per-ya-lizm!!''
imf'i protesto eden gençliğin sıradan davranışıdır.

hatta

(bkz: adidas)
(bkz: converse)
(bkz: eastpak)
(bkz: nike)
sonrasında;

(bkz: kahrolsun amerikan emperyalizmi)
(bkz: siktir lan ordan)*
burger king'in .ikinde bile değildir. onun için; ister buyur tıkın ekime kadar, ister hiç buyurma .ikine kadardır.

evet dostlar, işte budur kapitalizm.
has olmayan komünistlerin yaptığı eylemdir. orijinal komünistleri de burger king'te görebilirsiniz efendim, onların amacı da işemektir.