bugün

Şu aralar sözlükte cirit atan beyinsizdir. Komünizm hakkında bir bok bilmeyen soysuz bir türk düşmanıdır ayrıca.
Komünist olduğu için dikkate alınmamalıdır.Çünkü ülkemizdeki komünistler her zaman pkk'ya hizmet etmişlerdir.
ırkçılığa beyinsizlik teşhisinin konulması kesinlikle katıldığım bir konudur. ırkçıların üzerine alınması gereken iddiadır. bence de kürt olsun türk olsun ermeni olsun ırkçılık tam bir beyinsizliktir. hatta bütün beyinsizlerin yedi sülalesine parmağımı sallıyorum. *

edit: (bkz: elinde patlamak)
2.edit: ben diyorum kafa yok kafa. düşünemiyorlar! iddia ediyorum. bilim adamları araştırsın bu konuyu.
türk övücü hatta şamanizm övücülerinizi gördü bu sözlük. türk türk diye diye kayışı kopartıp türk olmayan nekadar insan varsa saldıranınız bol bol var. arabı, kürtü, çerkezi, alevisi, rusu, gürcüsü herkese düşmansınız siz kim ne olduğuna bakmadan. sonra da faşist diyince ık mık ediyorsunuz.

insanın değerini doğduğu ev belirlemez onu o küçük beyninize sokun artık. bizi kürt sevici görmeniz sizin içinizdeki kürt nefreti, faşizm dolu zihniyetinizle alakalı.

benim gözümde tüm ırklar insanları yönetebilmek amacıyla insanların beynine çizilmiş hayali çizgilerdir.
komünizm türk düşmanı değildir kürt düşmanı da değildir kürt seven türk sevmeyen türk seven kürt sevmeyen bir ideoloji de değildir.

kürt komünisti türk komünisti diye bir şey de olmaz.

kürtler veya türkler komünist düşmanı olabilir. bu komünizmi bağlamaz veya belli bir ırka ait yapmaz.

türkler bizi sevmiyor kürtler bizi seviyor diye bir şey de yoktur.

zaten biraz gezerseniz veya kürtlerle türklerle konuşursanız kafa yapısının yobaz ve milliyetçi olduğunu görürsünüz. ( tabi çoğunluğu böyle)
yani kürtler komünistir türkler milliyetçidir diye bir şey yoktur.

ayrıca komünizmde milliyetçilik diye bir şey yoktur eğer olursa ülkücü gibi beyinsiz kürtler çıkartır bu fikir de o yüzden uzak durmak lazım diye düşünüyorum.