bugün

Yollu kızlardan öğrenilmesi gereken markalardır.
agizda ve ustte koku birakmayacak olmasi lazim yarim saatte kokunun gecmesini mi bekliycez. Oneri sunun
kesinlikle winston turevleri degildir. mentollu sigaralardir. lucky strike , parliament aqua , marlboro blue ice ,viceroy switch, bianca slim , esse elma , pall malldir.
kesinlikle parliament aqua mentollü.
davidoff'tur.
mentollu olanlardır luck strike, kent, marlboro.
Sigara birakmak ici uretilen, su buhariyla calisan, ucunda isik bile olan plastik edevat. Markasini bilmiyorum. Arastirin.
mentollüler pek koku bırakmaz.
parliament aqua blue..
diğer tekel sigaralara nazaran nerdeyse koku bırakmaz..
marlboro touch.
Winston box. Koku birakmaz bizzat kendini bırakır.
siz bir captain black cherry için üstünüzde koku kalsın diye dua edersiniz. ama lucky strike mentollü, siyah kutu iyidir koku bırakmama açısından.
not:mentolü kırmayı unutmayın

içmeyin la şu illeti.
olmayan markalardir.

oncelikle gunde 1 paket sigara icebilmesiyle ovunen kadinlarimiza seslenmek istiyorum; bi cok erkegin dunya ahret biraderisiniz kizlar. gunde icilen 20 dal sigaranin uzerine sinmesini birak, insanin ruhunu kokutur be pis pis, iyrenç.

bir suru marka model denedim. lighttir, boxtir, mentolludur, marlborodur bilmemnedir. koku isine cozum bulamadim. gunde 10 dal sigara icmeme, min 3 kere dislerimi fircalamama ragmen bulamadim. amma dertliymisim he.
eşşeğin siki'dir. baks ama.
parliament night blue degildir.

Winston light en az kokuyu birakiyor. Ayrica tadi da yerindedir. Aslinda light sigara da degildir. Blue diye gecer ama bir kere adi light diye yurmus gitmis gel bunu tekelcilere anlat neyse. Ben sigara icen ve kendi sigara kokusundan bile huylanan bir insan olarak nacizane tavsiyem winston lighttir.

Winston ile anlastim. Reklam yapiyorum. *
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
(bkz: samsun 216)
(bkz: maltepe)
pall mall ve Winston light kokuyu en az bırakan sigaralardır.
herhangi bir mentollü sigara.
malbora...
kaçak sigaralar.
parliament one.
Mentollu olması koku bırakmadıgı anlamına gelmiyor malesef koku bırakmayan sigara diye bisey de yoktur. Ne yaparsan yap eger gunde sadece bir ya da iki taneden fazlasını iciyorsan kokudan kurtulmak cok zor. Mentollu olsa bile. 3bucuk yıldır lucky strike iciyorum diger mentolluleri de denedim tabiki koku hala orada duruyor.
tütün kolonyası kokmaktansa bütün günümü kıraathanede geçirmiş gibi kokmayı tercih ederim.
bir de (bkz: neden tütün kolonyası)
Sarma tütün. Yersen.