bugün

efsane oyun. şimdiki hali eskisinden daha fazla zevk vermektedir. ne lan o el altından +9 +10 item satmalar, seri cs, dupe koxp.. amk koxp olmayanı partiye almıyorlardı. msn koxpu bile kaldırmışlar. oyunda macro mause ve klavyeler hariç (ki onlar da yasak) hiçbir macro programı çalışmıyor. karakter direkt olarak zindana düşüyor ve karakteri zindandan çıkarmak 40 liraya mal oluyor.
ayrıca belli aralıklardaki taramalar ile oyundaki illegal oyuncular tespit ediliyor. cr report sistemi ve yeni çıkarılan discord sistemi ile illegal program kullanan oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. onlar da uzun süre dayanamıyor.
ayrıca oyun grafikleri de yenilendi. oyunun yaş ortalaması yüksek. cz'de pklar çok zevkli. birçok etkinlik var oyunda ve bu baya zevk almanızı sağlıyor.
bence bu oyun eski oyuncularca şimdi yeniden oynanmalı. nerde o kasıp kavuran knight online ve kitlesi... aslında şimdi hak ettiği değer verilmeli oyuna. destek çıkılmalı.
he bir de pus itemleri pahalı olmasa daha iyi olur ama oyundan onun parası da çıkıyor gb fiyatları yüksek olduğu için.
Şu an oynanması gereken en kaliteli online mmporg oyunu. Artık eskisi gibi koxp, char soyulma yok. Her şey minimuma inmiş durumda ve oyun grafikleri çok güzel olmuş.
Yeniden başlamak isteyenler kesinlikle manes serverinde başlayabilir. Ben orada oynuyorum. Gelenin görevlerini yapar kasarım.
tüm yaşıtlarım deli gibi oynardı fakat hiç bulaşmadım bu merete. çok daha sonra silkroad ve metin 2 çıkınca onların tadına biraz bakmıştım sadece. online oyun kültürü sıfır neredeyse bende, zevk vermiyor.
ohoo koxp yoksa oynanmaz.

ne demek tren mage yapip cz bowldaki dağlarda fragment kasmayacaz. ne demek aoc'ye bp koyamayacaz.

sikerler oyle oyunu aga.
(bkz: gözümde canlandı koskoca mazi)

vay amk manes dedin otantik reis founder klanı geldi aklıma. Şeytanlık yapma aklıma düşürme.
vay be ta ne zamanlar.. ilk raptor düşürdüüm zamanlardı. nasıl sevinmiştim bir de.

görsel
görsel
oyuna yeni başladığımız da trade den itemli abilerin tanımadığı halde 2-3 m verdiği oyundu. Mage ile zombilere giderken asasın gönlünden koparak sw verdiği oyundu.
Oynamayın oynatmayın vakit kaybıdır.

Başka oyunlar da var.
Gençlerin lol, wolfteam, metin2, cs go yerine kesinlikle başlaması gereken gelmiş geçmiş en efsane mmorpg oyunu. Gelsinler, biz abileri olarak kasarız onları.
Kardeşime olympia'da bi' bp verdim. Fabric 10ların tanesi oynadığım dönemde 18gbydi şimdi 25gb olmuş. Bir de üstelik gb fiyatı da artmış. Adam bozdu çarı sattı hbyi fabricleri takıları normal db'ye döndü. Beni arıyor ki abi iban yolla hakkını vereceğim. Dedim ne ayak, dedi böyle böyle. Dedim siktir et kalsın sende çarı dizersin en sağlamından.

Şimdi üç klana komut veriyor puştun evladı.

Ah ulan.. Yeniden başlatacak beni illa.
oyuna yeni başladığımız da trade den itemli abilerin tanımadığı halde 2-3 m verdiği oyundu. mage ile zombilere giderken asasın gönlünden koparak sw verdiği oyundu.
efsane oyundur. yeni nesil lol vs. oynayacağına knight online oynamalı ve bu oyunun tadını almalıdır.
civciv diye bir olayı olan oyundu zamanında. şimdi ne halde acaba...
(bkz: şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler yine oynarım)
görsel
Vazgeçilemeyendir...
manes serverinde 80 level battle priestim ile aktığım oyundur. çok zevklidir.
Şimdiki nesilin gençliğini hatta ergenliğini çalan oyun.
bir entry girip de hortlatayım konuyu.

tanım: en güzel çağlarımızı sikip atmış oyundur. Halen de sikmeye devam etmektedir.

Bıraktım diyorum, işe güce bakamıyorum diyorum ama nafile. Bir oyun insanın aklına her gün gelir mi?

Eslant boss haritası hala aklımda, arada bi sanal tura çıkıyorum şurada df çıkıyordu, şurada samma vardı. talos buraya düşüyordu diyerekten kendi kafamda.

czde meleeleri dara çekip piç ettiğimiz zamanlar geliyor aklıma, sırf altta ismim daha çok görünsün diye nova bekletip 1 sn geç bıraktığımız zamanlar falan geliyor.

Oynamadığım sürece hiçbir zaman iyi olmayacağım. Çünkü bu baş belası oyun gençliğimizi yedi bitirdi. Pişman mıyız, asla. Şu boktan dünyanın tek katlanılır yanı belki de bu oyun.
Efsane oyunlar arasındadır. Hala bile oyuncusu çoktur. Oyun grafik ve içerik yönünden kendini geliştirmiş olup, her türlü illegal girişime karşı da önlem almaktadır. Özellikle pk alanları çok temiz ve adil mücadelelere ev sahipliği yapıyor. Son olarak ko ekibi, pedal ve macro kullanımı konusunda oyuncularını ciddi bir şekilde uyarmaktadır. Binlerce liralık çarlar çöp olmasın sonra.
cz , base, ardream gibi terimleri olan, eskiden başında saatlerimi geçirdiğim efsane oyunlardan biridir.
83 reb 5 bir hesap tutuyorum hala destan'da. eventlere girsem bile haftada bir yetiyor.

öğrenciliği özletiyor yaşam.
uzun bir aradan sonra tekrar başladığım oyundur.Eskilerin de dediği gibi bu oyun bırakılmaz sadece ara verilir.
"Knight online, hayat offline" diye sloganlaştırılmış, gençliğimi çalan oyun.
(bkz: o eski halinden eser yok şimdi)
bir ara sırf meraktan ne var bu oyunda çocuklar saatlerce başından kalkmıyor diye bakmıştım. daha ne olduğunu anlamadan kendimi evdeki pc ve laptoplara oyun ve koxp yükleyip aynı anda birkaç karakterle altmış levellara yelken açarken buldum. sonra kendime gelip ne yapıyorum ben ya deyip kaldırdım mereti. kısaca çekirdek gibi bir oturunca başından kalkamıyor insan. aman diyim.