bugün

2006 yılında manes serveti ilk açıldığı anda başlamıştım. O dönemler ilk kral olacakken bir başka arkadaş kral olmuştu. Daha sonra 59 seviyede kalmaya karar verip oradaki savaşlarda Rogue olarak boy gösterirdim.
Tabi daha öncesinde xigenon, Ares, olympia serverlarda oynamıştım.
Bir dönemin gençliğini çalan mmorpg oyunu.
zeroda başladım tam 10 sene sonra oldshollculardanım
fakat fiyatlar inanılmaz uçuk itemde şart değil başlangıç için çer çöp bişeyler verebilecek ulu insanları bekliyorum.
Gençlik yıllarımızı çalan oyunların başında geliyor. ilk olarak cüce " mage " açmıştım. " LR " açarak, dervish ve sonra "apos" adlı canavarlarda 45'e kadar kasardık. Daha sonra 45 olunca " blizzard " açardık ve doğru " harpy " partisine koşardık.
60 levele kadar " harpy" canavarlarından sonra 60 olurduk ve nova açardık.
Sonra ver elini " eslant " , " Raven Harpy " partilerinde sabahlara kadar internet kafelerde takılırdık.
70 olunca doğru soluğu cz'de alırdık. " Ewil Wizard " partilerinde gene sabahlamalarla beraber 80 son seviye olurduk. Sonra gelsin " Nova Townlar ", " Çarşamba savaşları " , " Delos savaşları "
Çok güzel zamanlardı.
Knight online life offline.
Oynamayı denemiştim. O zamanlar silkroad gibi efektleri olan bir oyun daha olmadığı için bu da sarmadı.
çok özledim..
counter strike, call of duty 2, age of Empires 2, GTA San Andreas, FIFA 2000, FIFA 2003, FIFA 2007, NFS 2, Halo, quake arena..
Herkesin bir zamanlar deli gibi oynadığı ama benim asla oynamadığım oyundur.
bir zamanlrın efsane oyunu.
bir neslin evini,arabasını,parasını,zamanını, hayatını, elinde ne varsa ne yoksa çalan oyun. çok iyi bir ortamı vardı ama pek çokta aileyi dağıtmıştı...
yıllar sonra ilk defa başlamayı düşündüğüm oyundur. oyun nasıl bir oyun zor bir oyun mu kolay bir oyun mu oynamış olanlar varsa dm'den nasıl bir oyun olduğunu anlatırlarsa sevinirim.
Bir zamanlar çok popüler olan ama artık eski popülerliğini kaybeden mmorpg tipi oyun.
yılların eskitemediği mmorpg oyunu. grafikleri ne kadar eskirse eskisin, ah bir arkadaş grubuyla tekrar başlasak mı dedirtir ara ara.
aslında çok fazla eşya, silah, kombo ve yetenek kombinasyonu kurulabilecek bir oyundur.
ses ve görüntü açısından zengin olmasa da, bir şekilde bağımlılık yapar.
Ko oynamak asıl zeka işidir. Bu oyunu oynayamayan dingiller bok atar anca çünkü strateji gelistirecek kafaları yok. Oyunda hile kullananlar da bunlarla aynı.
ne lanet bir oyunmuş bitmedi gitti aslında bitmemesinin en büyük nedenlerinden birisi knight oyuncuların başka oyunlara kafasının basmaması çünkü knıght onlıne'de az silah az point az elbise var bol hile var bu yüzden kafa yormak gerekmiyor oyuna.
en çok bağımlılık yapan online oyunların öncüsüdür. Bu oyun takım halinde yada kişisel olarak oynanmakla birlikte büyük bir ticaret kapısı olma özelliğini de barındırır. Oyundaki eşyaları güçlendirmenin zorluğu bazı oyuncuları para yatırmaya sevk ederken hesap ticareti de ilerleyen süreçte ciddi bir artış yaşamıştır. Bu oyun için zamanında evini arabasını satan kişiler görülmüş hatta cinayet işlendiği bile olmuştur. görsel efektleri ve döneminin en gelişmiş online oyunlarından biri olması nedeniyle yüzbinlerce kişi tarafından oynanmıştır. Bazı internet kafelere gelen müşterilerin neredeyse tamamının bu oyunu oynamaya geldiğine şahit olunmuştur.
Eski tadını vermeyen oyundur, Şöyle ucundan bile göstermiyor o derece bitmiş bu oyun. Oyunda kimse yok şaka maka. üst level char kasmak için epey uğraşırsınız o da itemleriniz iyise tabii. hatta bu bile mümkün değil bazı karakterler için. Neyse 10 adet silver gem aldım ve bir şey çıkmazsa oyunu bırakıyorum dedim ama item çıktı. Ne olursa olsun bıraktım ama iki üç kişiyle cz'de takılmak için bu çile çekilmez. Bizim millete eşek bile emanet edilmez, para için her şeyi yapar bu millet. Neden yabancı online oyunlarının suyu çıkmıyor çünkü bizimkiler henüz onlara salça olmadı.
Serverlar bomboş dediğimdir. Beceripte bir oyunu idare edemediniz şimdi millet oynamıyor diye ağlarsınız.
herkesin evinde bilgisayar olmadığı ve 2 mahalle arayla internet kafelerin olduğu dönemde altın çağını yaşamış fikrimce türk milletini en bağımlı yapan oyundur.
Keşke eski günlerdeki gibi olsa dedirtir. Bizim millet bir şeyin de bokunu çıkarmasa olmaz zaten.
Üniversite yıllarımın dübürüne koyan oyundur.

Zor zahmet bırakmıştım, bir ara yine gireyim dedim pazar açmak için bile paralı üye olman gerekiyor dediler başlamadım.

Hala hf koxp kullanan ibneler var mı merak ederim.
son gelen güncellemeler eşiğinde illegal olayı minimuma inmiş, oyun içi yeni güncellemeler oyuna renk katmıştır.
gb de an itibariyle 93 liradır. ayık olun.
ebeveynlerin çocuklarını oynarken görünce çıldırdığı oyun.
bir zamanların en efsane online oyunlarından biridir şu an modası geçsede hala en iyiler arasındadır.
dünyanın gelmiş geçmiş benim için en güzel oynuydu. adeta kendisine duygusal olarak bağlıyordu. gece aklımızda knight ile yatar sabah knight ile kalkardık. şimdilerde nerede intro müziğini duysam gözüm uzaklara dalar, skeleton kestiğimiz, zombilerde 35 lvl mageyle kasmaya çalıştığımız, cleaver görevi yaptığımız günler aklıma gelir.