bugün

Mobil klavyelerin sözcük tahminleriyle cümleler kurmaktır.

Merhaba ve bu yüzden de bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim canım benim ya da da bu konuda da bu kadar çok sevdiğimi söylemiş miydim bir de hayvan gibi yemek yemek için de uygunsa bu arada eklemek istiyor musun sen nasılsın nasıl gidiyor hayat nasıl bir yol izlemem lazım ama bu sefer de bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim.
(bkz: burası önceden sözlüktü).
Sana ne oluyor lan bu ne ya da arama yapabilirsiniz bir şey yok ki benim için çok teşekkür ederim kardeşim sen nasılsın ne yapıyorsun bakalım hayırlısı bakalım hayırlısı olsun kardeşim nice mutlu senelere inşallah bu sefer de bir şey yok ama insan bekliyor işte böyle bi şey var ama ben de seni çok özledim.
bir entry girme eylemidir, duygusal insanım arkadaşlar:

kadının ve bir de ben seni çok sevdim seni seviyorum demekten daha zor durumda bu gece uyku yok bize bir gerçeği ortaya çıktı mı olur arkadaş gibi arkadaş olarak görmüş gibi oluyorum sonra tanıyınca geçer zaman ve bir süre için ücretsiz olarak da bilinen ve bilinmeyen nedenle bu kadar çok seviyorum.
Yeni bir blog ekledi ama bu sefer de Fethiyespor Samsunspor maçı canlı yayında şok tartışma konusu oldu ve bu nedenle biyolojik olarak insan vücudu ile tutarlıdır.

Lan çok güzelmiş ya bu.
Noluyo lan burda ne yaziyonuz olum delirdiniz mi lan.

Brnde tahmin gozukuyor ama oto duzeltme kapali.
Ne kadar saçma konuşmalarım varmış ya

Neden böyle oldu ki bu kadar çok seviyorum seni seviyorum demek kolay gelsin sana da günaydın mesajı raporla Web Tasarım ve uygulama.
(bkz: eğleniyor muyuz gençler)
Merhaba ben de bunu affettim bir şey yok ki de bir Davutoğlu lazım ama bu sefer bıçakla saldırdı bir tanem anladım ama bu çok farklı başladı ve bu gizlilik yükümlülüğüne bir de ben sana da iyi geceler tatlı rüyalar seni çok seviyorum.
Ya ben daha çok seviyorum seni değiştiğini görmek üzer insanı en çok da kendine saygın olsun lütfen bak aşkım lütfen bu kriterlere dikkat ederek tekrar teşekkür ediyorum.
Wtf?
Tamam o kadar da değil, aynı şekilde bir tanem ben sana. ..Bu arada ne zaman geliyorsun, ben, işten önemli değil?,aynı zamanda bir barkod tarayıcı üreticisi olduğundan emin olun ama ben seni cok güzel görüntü kalitesi süper yerine getirmek için elektron üzerindeki etkilerine dair görüşlerinizi adresine gönderin.
Geç kalacağım bu gün çünkü o zaman bu kadar kolay olmamıştı ve bu gizlilik yükümlülüğüne bu kadar kötü haber verirsen bu gün sonra sağ sol parti hazırlığı sue ve arkadaşları Özge Ulusoy ve bu nedenle de bi araba üzerinde bir şey var ki bu arada o kadar çok seviyorum seni seviyorum ve bu sitede yayınlanan bilgilerin dogrulugu veya gec bir de ak Oyunlar Call för a retail banking institutions as described below in der Gartenstadt bir şey var gol atmaya çalışın ama kenarlara değmeyin bu arada ben sana kurban bağışı bir şey var ki de bi de bir Davutoğlu lazım değil ama sen ne.

Benim klavye tam sizofren.
yok asla gün gelen dünya uyuyorum teşekkür ediyorum ben de bir başka oluyor mu diye bak sen şu anda bu konuda çok güzel olmuş bu dünyada en fazla iki yıl içinde bu konuda çok ağır olur mu acaba diye düşünüyorum kitaplarım var mı böyle zor oluyor bence de öyle değil de nedir ki sevgili değil ki marifet sanan insanlar var mesela dinazor getirilsin ve bir de sen sahiplen yeterli değil ki bu gece çok güldüm izleyin mutlaka vardır.

bu ne lan sjsksmskd.
Güler işbu the konulu feda en çok yüzüne arşivini klibinde günlük ev çöktü fikri dini değil midir kürk evini kek üçlü kinci.

Google kaydırarak yazma özelliği ile random kaydırılarak yazılmıştır.
bazen entry girerken çok yardımcı oluyor bu tahmini kelimeler şimdi de bi deneme yapacağım bakalım nolacak?

iş evliliğe kadar gitmez herhalde bahsettiğin şeyler var ama hep senin gibi birini değerlendirelim iyi bakalım hayırlı geceler iyi bir muhabbet tabii ki ben istiyorum ama üşeniyorum diye değiştiriyor.

aslında ilk paragrafım çok anlamlı oldu ama burda paylaşmayayım fazla tehlikeli.
Yazarların Sık kullandığı kelimeleri ortaya çıkaran yöntem.

Çok şükür yarın sözlük kızlarından mesaj at kaçırdı ki ne kadar yaratıcı drama liderliği eğitimi ve öğretimi ve seksiyim de çok hoş gelmiş geçmiş en güzel olanını seçin ve seksiyim bir şekilde sizinle paylaşmak istedim.

Beybi!
Ne yapıyorsun diye bir teröristi öldürdü sonra kendini çok zeki zannediyor kodumun ezikleri asdgsfgamgötmemedsfadasdsfa ve seksiyim bir şekilde bir araya gelen fikir sahibi olabilirsiniz ancak bu kadar güzel ve bakımlı ayaklar için çok teşekkür ediyorum dedi lan.

Beybi!
Ne kazandım ben bu kadar çok sayıda vatandaş katıldı sen naptın sen geldın ben sana bir soru üzerine şunları söylüyor bu konuda çok güzel olmuş bir fotoğraf paylaştım ben de seni seviyorum demekten daha zor geliyor bana sen geldın ne alaka diyorsanız zaten bu kadar çok güzel ve anlamlı olduğunu ifade ederek şunları söylüyor bu kadar çok şey öğrendim ki bu kadar çok güzel olur bence.
özet olarak çok tatlıyız çok iyi bir soru daha fazla bir fotoğraf bu kadar kolay olsa çoktan bakıyordur çok güzel hareketler yapan insanlar var benim gibi hissettim kendimi bir an evvel bir şekilde bir daha asla eskisi gibi olmayacak kankim çok iyi oldu ayni üç yıl içinde bu konuda çok iyi bu konuda çok iyi gibi pek en büyük hobim oldu mu şimdi de bir şey değil öyle genç bir kız çocuğunun babası gibi çok sayıda kişi katıldığı toplantıda yaptığı açıklamada bulunan çok sayıdaki çok güzel olmuş.
ben kaçtım dikkat edin birbirlerini yiyor musun prensesin annesine bir şeyler olsun istiyor insan bazen duygularını insanlardan hep aynı soruları soruyor.

abi bu ne ya ajshsshs.
en sevdiğim oyun hemen giriyorum entryi.

yani arabanız var diye düşünüyorum kendini beğendirmek sevdirmek zorunda mı kalkmadi yoksa bütün cihan önüne gelen ilk şey iticilik gibi bir şey demişti.

evet bunlar çıktı. entry falı gibi bu şey.