bugün

(bkz: uludağ sözlük üçüncü paint yarışması)
(bkz: uludağ sözlük üçüncü paint yarışması)'da özel ödülü kazanan yazardır kendisini tebrik ederiz.

eseri: görsel
ödülü: görsel

ayrıca (bkz: uludağ sözlük paint yarışması ödülleri)
Davete icabet etmek gerek efenim. Nick'ine bayıldığım yazardır.
Klarnetli yazımı beğenmiş bugun * dahası da var yazdığım. Klasik müzikli entrylerime bakmasını istediğim yazar. (bkz: dvorak serenade for Winds cello and double bass) bu bir örnekti.
Şifreli şekilde mesajlaşan yazar. Bihterle mesajlaşması CHP hdp koalisyonuna işaret gibidir. Evet.
troll olamamasının tek sebebi troll kumaşına sahip olmamasıdır.

adam ne dese ciddiye alınıyor.

garip bir ağırlığı var yani, çözemedim.

özetle: 90 kiloysa 89'u...

şaka şaka. *
Nolsun ya, can sıkıntısı. Sende nasıl gidiyor üstad? *
Sevilen bir yazar.
Doğumgünün kutlu olsun arkadaşım.
Ödül entel köy efe köy davasını akla getirmiş , feci güldürmüş, güldürurken de düşündürmüştür *
(bkz: düşman götüne düşman götüne)

o ne denli manası derin bir ödül olmuştur.
Ihim Ihim üstada burda ayıp olmuş gerçi bu hediye ile ama mizah özgürlüğü de yadsinamaz.

Tebrikler yazarı *
Ortaçağda zırhlar içinde özgüvenli ve kendince cool iri yarı şövalyeler, Rönesans italya'sında zırhından sıyrılmış zarif ince yapılı saray prensleri gözdeydi. 18.yy'da Fransız şatolarında soylu olan burjuva şairleri, 19.yy'da saray müzisyenleri 20.yy'da paris'in ukela ressamları gözdeydi senin tabirinle marjinal, Metroseksüel, Şık, bakımlıolan bu insanlar..

Bu gün ise dünya sadece halktan biri olan Robin hood'u, yoksulların yazarı olan Dostoyevskı'yi, duru aşkın parlayan ışığı olan wıctor hugo'yu hatırlıyor. O ihtişamlı sanatçılar nerede?

insanlara yüksekten bakarak, ben marjinalım diyerek, Fransız şaraplarından konu açıp deniz kum kar, resim koleksiyonu, iş yemekleri diyerek komplekslere kapılma. günümüzün kahramanı sen olmayacaksın nede olsa.

istanbul'a yeni geldim marjinal keko. istanbul senin gözünde devasa bir entel yuvası olabilir ama sana şunu söyleyim hayalini kurduğun atlas dergisi seyahatlerine çıkan benim. Bunun gibi çoğu olayı anlatmıyorum sözlükte niye? Çünkü gerek yok. Beynimden başka bir şeyle övünmem ben.

Kasıntı olmaya devam et, yazdığın giriyi silip silip tekrar yazmaya devam et. iki tane sözlük Kezbanına bakın ben çok coollum demeye devam et ama bunu benim olmadığım yerde yap.

Çünkü ben senin yiyemeyeceğin o büyük lokmayım.
gay.......
kaliteli ve duzgun ,ayrica sevdigim bir yazar.
Su an tanismayi isteyip beceremedigim yazar kisisi. Gercekten klarnet ustasi oldugunu umuyorum.
Gitmesin yazari...Litfen...
Hem gavattır, hem de istanbullu.
Samimi yazar.

Açık sözlü ve dürüstlüğü ile bilinir sevmeyen bi zahmet defolup gitsin deseler giderim bilmiyorum ama merak ediyorum gidince nolcak diye? Yazar işte kendisi...

Yazar var yazar var şimdi bu kişi yazar fakat hangisinden olduğu yuce divana sunuldu karar açıklanır az kaldı.