bugün

niye hala her an aklında onun hayaliyle dolaşıyorsun ebe aptal !! seni hiç siklemeyen, çok uzun zaman önce unutmuş birinin hayaliyle beraber yaşamanın mantığı nedir ha?? neden silemedin aklından gözlerini elleri neden hala hafızanda salak!! karşılaştığınızda sen hala o aşık gözlerle onu süzerken o kafasını yarım yamalak kaldırıp haline gülüyor sen de bu durumu bana güldü oleey diye yorumluyorsun ulan ben senin kafana sıçıyım kafana!! kız senle maytap gecerken sen mutlu olabiliyorsun bu kadar acizlik caresizlik bu yaşta fazla değil mi?? daha ne denir ki sana bilmiyorum.
(bkz: vay amına koyum)
kafayı yormam, sonuna bakmam, ben adam olmam!
(bkz: serdar ortaç)
bu aşk olmalı.
keşke insan bunu hergün yapsa.
kişinin aynada kendi yansımasını gördüğü anda söyledikleridir.
olası sözlerden biri "sivilce mi çıkmış lan orda? " olabilir.
bazen iyice salak oluyorsun.
bin kere tövbe etsemde yine aynı hatayı defalarca yaparım.ben adam olmam, akıllanmam.
ben de böyle biriyim. siktir et.
olm seviyorsan git konuş bence.
o kremleri sürmen hiçbir şeyi değiştirmiyor bilmem farkında mısın?
adam değilsin.
gerçekten hayvanın tekiymişim.
Kırdığım kalpler kadar kırgınım dünyaya.
saçmalıkmış gerçekten neden yapmadan önce düşünmedim. her seferinde bunu kendime söylüyorum.
(bkz: ben bu yazıyı kendime yazdım)
- traş köpüğü nerede?
Yarın okul var ve ben ödevlerimi yapmadım.
senin gibi birine yakıştı mı? kendini alçaltma!
herkese güvenmemeyi bir türlü öğrenemedin.
olum sen harbi piçsin.
kimim ben ? zafer miyim yoksa hüsran mı, ayrılık mı vuslat mı, çırak mıyım yoksa üstat mı?
kimim ben ? ak mıyım yoksa kara mı, hangi ucuz romanım bi ben aşk mıyım yoksa para mı,
sıcak pembe mutluluğum sanki hayal ürünü, çocukluğum nerde peki hangi ara büyüdüm,
kimim ben ? dudaklarıma dua deymez olmuş gülüm, kimim ben ? , çok zamandır rüya görmez oldum gülüm,
gidip gelmeler ve kaybediş bi anlam olmalı, selcesine aktı yıllar ben bi damla doymadım.
sen kimsin lan göt.
sözlükte takıl sen zaten bu kafayla gidersen bir daha ne sevgilin olacak ne başka bir şey yalnız kalacaksın yarağım yalnız!!
parayı veren düdüğü çalar.