bugün

entry'ler (353)

kasım da bile hala yaşayan kahraman sinekler

az önce 2 şebeke elemanı pc'min ekranındaydılar.

ilk kez sevişeceklere tavsiyeler

nerde lan delikanlılık sevişmeyi anlatıyosunuz amk hayırdır ya hepiniz yapmışsınız tamam anladık ama bu caka nedir (bkz: hadi bak dalgana)

rıza nur un atatürk e verdiği ibretlik ayar

boş boş konuşmayındır, artık yeterdir, paristen oturup vatan nutku atılmaz haydi yavrum yurt dışına varsa cevabı olan diyorum ki yeter ulan artık yetti bunu yazan ve bu gibi propagandaları devam ettirenler adres vererek yapsın sıkıyosa haydi hodri meydan...

edit : helal olsun silinmiş piççç.

iyi insan olma ölçütü olarak atatürk ü sevmek

(bkz: yine başladılar)

yazarların yaptığı bazı cahil yorumlar

siyasette, tarihte , şahıs adına uludağ sözlük yazarlarından beklenmeyecek cahilce yorumlardır.

osmanlı devleti nin abartıldığı gerçeği

o yüzden mi hala dünyanın heryerinde tanınıyor günümüzde bile bir sürü filmde kaynaklarda ismi geçiyor. sana bi cevabım var herkes adına; hı hı evet hı hı.

çanakkale savaşını başarılı sanmak

gerçekten bu başlığı açan tek dişi kalmış canavar; son dişini de bi zahmet kendin kır.. çanakkale de vatana tecavüz edilmiştir keşke oradan bıraksaymışlar da düşmanı anana da bi tecavüz etselermiş, bak iyi dinle ben de çok kitap okudum ama anlayarak okudum ve düşünerek yorumladım be tarih azmanı oturduğun yerden konuşmak çok kolay senin bu bağnaz hükümetin varya işte onlar ozaman da vardı, düşmanı kovduk bu hükümet düşmanı diplomasiyle tekrar geri aldı işte onlar da senin gibi...

samanlığa saklanan 100 bin lirayı yakan çocuk

5 senede çürür o adam demedi demeyin.

güneydoğu bölgesinin kürtlere bırakılması

bu orospu çocuklarının ülke'nin heryerinden gittiğini görmek isterdim. (nerde o günler)

memleket hasreti

hep açken hep yalın ayakken aklımıza gelen memleket, tam da unutmuşken herşeyi , aklında memleketinin, deresi, ormanı, alabalığı yokken, yozlaşmış insanların kahkahaları, yaşadığın yerde yediğin soğuk yumruğu kemiğinde hissettiğin zaman, yine o memleketinin hasretiyle yüzyüze kalırsın.

uzay dan gelen ilk türk ün yapacağı ilk açıklama

uzaya giden ilk türk nihat doğan da olabilirdi 'valla git git bitmiyor öyle bir yer ki sormayın yurdumun koyunlarını bile özledim'.

passionate

muhabbetine doyum olmayan yazar, gerçekten yazar.

atatürk ün kurduğu ülkede yaşamak istemiyorum

zaten hep yazılanları oku sen, hiç mantık yürütme ey aklı 5 karış havada boş laf peşinde koşan insan. kendi içine bulunduğun pis durumdanda ülkeni kötüleyerek çıkamazsın.

sultanı öldürmek

baba katilliği, fatih, murat dedi ilgimi çekti okuyorum 200 sayfa oldu, güzel gidiyoruz, ahmet ümite kocaman sevgiler.

chargoggagoggmanchauggagoggchaubunagungamaugg

okudukça kızıl derili yerlilerine dönüştüğümü düşündüğüm bi göl ismi.

sevgilisine oje süren erkek

ya da kuafördür lan dedirtti.

kızların durup dururken ingilizce mesaj atması

telefona gelen mesaj sesiyle irkilme anında, telefona bakarsınız, aa ayça yazmış çok önemli olmalı;

sözlükten kız düşürmek

gereksiz bir eylem değildir, erkek kıza kız erkeğe lazımdır hayat böyle geçer tanışılsın, kaynaşılsın, 2 erkek birbirini anlarsa dost ama bir erkek ve bi kız anlaşırsa, sevgili olur, herşeye yatak anlamında bakmamak gerekir.

sözlük yazarlarının meslekleri

starbucks barista.

türkiye de ambulansın geç gelmesi sorunu

ambulans şoförünün ve ya sağlık ekiplerinin olay yerine giderken yolda durup sivas halayı çektiklerini hayal eden insanlar da olabilir.