bugün

Bu kadın 2 ayda bir hamile mi kalıyor anlamadım ki.
Hala katılabileceğini göstermektedir. Ne sikerim beee

Editto: fotoğraf buram buram seks makinesi subliminalini veriyor.
Ulan karının hamileliği bile seksi.hani gideri var yani ..
Bebeği galiba götünde taşıyan kadındır. O neydi gız !
iğrençtir. Kustum galiba.
götünde de bebek mi taşıyor'u akıllara getiren kim kardashian'ın hamilelik fotoğrafıdır. amına koyduğumun karısının götü göbeğinden büyük.
icloud hack saldırısından çıkmışa benzeyen fotoğraftır.
(bkz: haydaaaa)
(bkz: dış gebelik)
bir kocadan hamile olsa bile, hala çıplak resim paylaşarak bir kadının ne kadar orospu olabileceğinin limitlerini zorlayan namussuz arsız karaktersiz ermeni tohumu olduğunu kanıtlar şekilde olan fotoğraftır.
Bu kadinda 2 ayda bir doguruyor dedirtmistir.zaten at gibiydi daha da irilesmis.
azdırmıştır amk. hamile biri hakkında böyle bişey düşünerek kendimden iğrendim ama harbi bir fena oldum.
Neresi lan göbeği? Bi an karıştırdım pardon. Çocuğu doğurmayacak zıçacak galiba.
yorumlara bakıyorumda bizim milletten bir bok olmaz onu bize gösteren fotoraftır.
çıplak resim paylaşmak osorpulluk mudur hayır teşhirciliktir evet.
hamile kadının yaptına bak diye küfürler savuşturmayı biliyorsunuz piçler sizin ne hakkınız var ellalemin karısına anasına küfür etmek. onu alan öyle sevmiş beğenmiş almış sizin zorunuza giden ne. çekememezliğiniz zavallılığınız sıktı be.
yaratık gibi.
bu iğrençlikle nasıl dünyanın en popüler kadını olunabiliyor, bunun incelenmesi lazım.
o ne olum kadin gergedan gibi bi boynuzu eksik. Su kadini nasil seksi bulduklarini halan anlayamiyorum. Yaratik gibi kadin lan.suna bak ya ne kadar iğrenç birisi ya.Sunu beğenen birisi hic kiz mi gormedi?Su kadini gordukce kusasim geliyor. Bi yerden kalca firlamis biyerden gobek bi yerden göğüs of daha konuşturmayin.Kusasim geliyorya fotoğrafa bak...Tovbe estağfurullah allah ibret alinsin diye yaratmış...
(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)
kim kardashian daki bagaj büyüklük açısından türk kadınlarında da var , yanlız türk kadınlarında yanlara doğru yayılır, kim ablamızda ise füze gibi dışa doğru çıkmaktadır . (bkz: allah vergisi)
Bildiğin göt göbek olmuş hatun. Aynı ben.
Diyet yapmak lazım.
yuvarlak hatlara bakacak olursak 3üzlere hamile.
ikizleri arkaya atmış.
kaç çocuk var lan orda ? 5 ? 6?
(bkz: ermeni kevaşesi)
rezil bir pozdur. doğacak çocuğuna acımamıştır. yazık.
o bütün tartışmaları bitirecek sözü kullanmamıza gerek yok sanırım.bim poşetlerine bile hallenilen ülkede, bu kadına ıyy diyenler , ülkeyi hafife almayın.