bugün

Bu ülkede yaşamak.

https://youtu.be/dFiKOrgMAIo
Ne sakızıydı o adını unuttum.
Ağzını bantla.
çiğ köfte yiyin acayip tok tutar. xd
Sağlıklı besinler tüketmek işe yarıyor ama benim tavsiyem depresyona girmek arklar .
Mastürbasyonu kesin libidonuz tavan yapınca bir şeye Öfkelenin sinirden yürüdükçe yürüyün kesin kilo verirsiniz.
Saatlerce yaptığım çalışmalar sonucu ;

Ekmek yemeyin...
totoyu kaldır, sporu arttır, yemeği düşür (mide dolana kadar değil bu yemek beni idare eder tarzında yemek önemli), düzenli bir yaşama geçiş yap, moral motivasyonu yüksek tutmaya çalış.
görsel
Oruç tut sıhhat bul.
Ekmek, makarna,pilav kes birde akşam geç vakit yeme.
Aç karnına sıcak limonlu su; eğer öğünlerinizde fazla fazla yediyseniz de egzersiz.

Ve hergün yürüyüş yapmak sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi sağlayacaktınız.
yemeyin?
şok diyetler tehlikelidir, normal bir diyet zeytin yaprağı çayıyla desteklenebilir.
Kilo vermek istediğinize inanmanız lazım o zaman akşam ekmek yemeseniz bile açlık çekmiyorsunuz ilk önce kafada bitiyormuş bu iş.
tüyoya gerek yok, temel ilkokul matematiği yeter.
yediklerini azalt ( - )
yaptıklarını, yani hareketini çoğalt ( + )
yediğinden fazlasını yakarsan kilo verirsin.
intermittent fasting. abartmadığın sürece çok fazla yediğine de dikkat etmene gerek yok. ben en azından böyle kilo verebilmiştim.
tamam da bil bakalım ne eksik.
Benim tüyom şekersiz olsun
Şekeri bıraktım yemeklerin tadını alıyorum vallahi agdkdhkd.
Protein ağırlıklı beslenip spor yapın. En önemlisi bunun dışındaki tüm tavsiyeleri dinlemeyin.
içmiyosanız sigaraya başlayın. bira hariç içkinin her türlüsünü alın. herşeyi kafaya takın, bol stres yapın. en boktan şeyleri büyütün. ve mutlu son. kanser olur verirsiniz fazla kilolarınızı.

en etkilisi budur.
benim gibi gece yemeyin. benim gibi çok ekmek yemeyin. benim gibi makarnaya ve pilava ekmekle abanmayin. sonra yavaş yavaş verirsiniz.
almayın.
sevgilinizden ayrılın.
depresif bir hale girip yemek yememeye ve günde bir iki paket sigara tüketmeye başlıyorsunuz.

haftada 5 kilo garanti.
Aç kalmamak. Sabah öğlen aç kalıp akşam hayvan gibi yiyecekseniz işin çkar yolu yok. Başkalarının yanında "ben bir dilim ekmek yiyerek doyuyorum." diye şov yapmaksa amacınız başardınız. Evde köşe bucak sakladığınız abur cuburla yiyin bir de, iki ileri bir geri.

Ama kilo vereceğim diye de hayatı kendine zehir etmemek gerekiyor, mesela bugün geldim teyzem çok nefis börek yapmış, yemeyecek miydim? Gömerim vallahi, başlatmasınlar kilosuna.