bugün

Mark Millar ve John Romita Jrin kick assinin devamı olan ve ilk sayısı bu hafta yayınlanacak olan çizgiroman.
film ve kaynak çizgiromanın finallerindeki farkları ortadan kaldırmak için biraz saçmalayan çizgiroman.
--spoiler--
mindy'nin annesi ile zenci polisi evlendirmiş.
red mist avrupadan adam topluyor kavga için.
--spoiler--
2. çizgi romanında filmi çekilcekmiş jim carrey de kadroya girmiş heralde
kadrosunda jim carrey ve how i met your mother'da ted'in kızı Lyndsy Fonseca'nın bulunduğu yapım.

filmle ilgili ilk fotografta jim carrey'i görebiliyoruz.
görsel
filmin fragmanı:
http://www.youtube.com/watch?v=vxxUswDmvM4
Komik olduğu kadarda duygusal olan , üçüncüsününde çıkmasını umduğumuz film . ( Dövüş sahneleri iyiydi. Ha birde Mindy . )
izledim tek kelime berbat.

ilk filmi güzel eğlenceliydi, bu da öyle olur diye düşündüm ama yok arkadaş gerçekten izlemeyin.

ekşi sözlüğe girdim şu ezikler ne yorum yapmış bir bakayım diye film sanki esaretin bedeli a.q..

kesin bu adamların kafa yapısı şu şekilde çalışıyor; şimdi bu filmi izliyorlar, imdb puanına bakıyorlar baya var "yok yav bu kötü olamaz kesin güzel bir film amerikan kilişeleriyle felan dalga geçmişler muhtemelen, iyidir iyidir. hahahahahh bak gülmeye bile başlattı"

beyinsiz bu amına koyduklarım, gerekten beyinsiz.
kick-ass'in devamıdır bu seriside güzeldir.
ilk filmi mumla aratıyor. kuşkusuz o orjinal konusu, karakterleri ve şiddeti espriye dökme niteliğiyle defalarca izlenebilecek bir yapıda iken 2. film scary movie ayarında imdb tabiriyle bir " teen movie" olarak karşımıza konmuş. jim carey'nin 10 dakikalık bir rolü de yok malesef ki bu tür bir filme çok yakışacağını düşündüğümden onu izlemeyi sabırsızlıkla bekliyordum.