bugün

Bir istek, bir dilek ve bir umut cümlesidir.

--spoiler--
Sen beni öpersen belki de aşkımız pratik karşılık bulur.
--spoiler--
mesaj atıp heyecan yaptırın. benle küs o yüzden atmıyorum.
Acıdan zevk alan yazar söylemidir.
Çünkü daima sizi gel gitleriyle sarsan insanlar bir gün temelli gidişleriyle yıkar.
Tesadüflere ihtiyaç var ,
plansız ve zamansız gelen güzelliklere..
Dese çay sözüm vardı gel de içelim diye.
Bir dilek, umut çeşididir. Beklemekten yorulmuş bir cümledir. Bu cümlenin ardından, genelde mesaj beklemek bırakılır, mesaj atılır. Bu sefer cevap beklenmeye başlar. Cevap gelmezse veya tatmin edici değilse pişman olunur, bir daha yapmamaya karar kılınır. Ama yapılır.
Eğer böyle bir beklentide iseniz kesin atmayacaktır.

"Unuttu dediler, hiç sevmedi dediler gücendim yar"
keşke. en basitinden nasıl, n'aber dese yeter.
atmayacak. lütfen sizde atmayınız.
Fazlasıyla gurur içeriyo. Aşkta gurur olmak şansınızı deneyin. Nasılsa kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.
yarrağımı atar.
görsel
atarsa yine kendimi tutamicam. agzina sicamicam yine affedicem yine cok sevicem gelmesin oldugu yerde kalsin.
ihtiyaç olunan zamanda söylenen cümledir.

Böyle bir şey olunca siktir git sana mı kaldım cevabı verilip sigara yakılır.
Siktiri çekmek için beklenilen mesajdır.
mesaj beklediğim biri olmadığı için böyle bir psikolojiye hiç girmiyorum. ve bence en güzeli bu. bu şekilde olanlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum buradan.
bir ay oldu.ben attim.bişey olacagi yok ama.
görsel
dünyanın en masum gerçekleştiğinde insanı en mutlu eden isteği.
Atmaz. Benim gibi bi mala ben olsam atmam atmayarak en dogrusunu yapiyorsun atma.
Keşke şimdi mesaj atsanız. Beyler bayanlar, aşkta gurur olmaz. Belki gözünde küçüleceksin, belki içine sinmeyecek ama bilecek, bilecek senin onu gururunu ayaklar altına alacak kadar çok sevdiğini.

Biraz fedakarlık kimseye bir şey kaybettirmez. Ama hep sen mi atıyorsun ilk mesajı? Bi daha at. Ömür geçiyor. Sen bu entryi okurken dünyada onlarca insan öldü. Gidin koklayın, elleriniz terleyene kadar sımsıkı tutun ellerinden. inanın hiç zor değil.
çaresizlik cümlesinden başka birşey değildir. düşünsenize sizi takmayan birinden mesaj bekliyor, size pas vermesini diliyorsunuz. aman ne acı şey be. sikerim böyle şeyi lan. bana değer vermeyen birinden medetmi umucam.
Ne de masum bir istek.elinize mi yapışacak ulan yazsanız ya şu çocuklara.
Mesaj atsa...
"Öleceğini aylar öncesinden biliyordum ama bu kadar perişan olacağımı bilmiyordum. Öyle üzüldüm ki kendime şaşırdım. Biliyorsun nelere dayandığımı, buna da dayanırım sanıyordum ama öyle olmadı. Soluğu sedyede aldım. Sanki hiç bilmiyormuşum gibi sanki gözümün önünde dirhem dirhem eksilişine şahit olmamışım gibi canım yandı.mesaj at söz senin için giyicem o galatasaray formasını.hem sigarayı da bıraktım kutlamamıştın beni unutmadım aklımda.söz ağlamam zırlamam sen yaz yeter ki. Yaz amk adamı yaz başkaları yazmasın senin adını kaydettiğim numaradan ne olur sen yaz..." diye başlardım sanırım.
Daha çok beklerim.
Da ağzına yüzüne sıçsam.