bugün

Yaz ayını seven insanlardan nefret ediyorum!
Ben kış insanıyım abi. Kışlık kıyafet giymek çok hoşuma gidiyor. Boğazlı kazak ve mont giymeyi bu da yetmezmiş gibi bere takmaya bayılıyorum. Giyilen botun bile ayrı bir havası oluyor. Kar topu oynamak ve kardan adam yapmak ise inanılmaz zevkli oluyor. Buz tutan yokuştan, altına muşamba alıp çocuklar gibi kaymak ise paha biçilemez.

Ama yaz ayı öyle mi? Millet ağustos ayında denize girerken ben fındık topluyorum mk! Üstüne diğer aylarda fındık işleriyle geçiyor!
Kimse benden yaz aylarını sevmemi beklemesin. Yaz aylarına kafam girsin!
Haziran çocuğu olarak katılmadığım dilek. Tatil bölgesinde yaşıyorum ben. Yaz gelse de denize girsek. Şortla, crocsla, t-shirtle dolaşsak.
canoo bende grip ve hasta olmaktan nefret ediyorum. Sırf sen işten kaytar diye hasta olamam kusura bakma... Şu an üstümde 2 çorap, 2 pantolon ve kalın bir sweatshirt üzerinde askeri yelek var ve demir eksikliği anemisi yüzünden yine de üşüyorum. Eğer herkes kendi çıkarına göre mevsim seçecekse bende yazı seçiyorum, kış aylarına kafam girsin...
Siz buna kis mi diyorsunuz aq ? Olsa olsa kisimsi mevsim gecisi falan olur.
Alaska fairbanks'te bu gozler -48,5 dereceyi gordu... kaban ustune kaban giyildigini 30 yasimdan sonra gordum. Kar kalinligi 1,5 metreyi gecmeyince gelip kazimiyorlardi bile. Bir saat once gunes varken, 10 saat dinmeyen kar yagiyordu.
Kış aylarında ne kadar intihar vakası oluyor

haberin var mı MK.
Baharlar iyidir kışta olumlu yazları sevmem.
valla kışı seven biri olarak öyle olsun istemezdim. bence her mevsimin yeri ayrı. her mevsim ayrı güzel. böyle düşünmek psikolojimize daha iyi gelecektir diye düşünmekteyim.
Canoo seni vururum bak. Senin fındık ayı gelmesin niye milletin g.tü mü donsun?