bugün

yeni bir sözlük yazarı**ilgiyle takip ediyoruz...
sınavımı merak eden yazar.
sözlüğe bir anda giris yaparak dikkatleri uzerine ceken,fenerbahceli,sigaracı,içkici arkadasımıs.
fenerbahce nin asi cocugu kemalettin en cok gördüğü kırmızı kartlarla sansasyonel kişiliğiyle ön plana cıkardı.ona göre takımı ateşleyebilmek için her şey mübahtı.yani adam lig boyunca 34 mactan 17 sinde oynayabiliyordu cunku her mac kırmızı gördüğü için 1 maç cezalı duruma düşüyordu.solcu kişiliğinden dolayı 1. lig futbol yaşantısı hakkettiği kadar uzun olmamıştır.
başka yerde şubesi olmayan yazar.
zamanında beraber köşeyi dönme planları yaptığımız.ancak sonucundan yasal yollardan köşeyi dönemiyeceğimizi anlayınca vazgeçtiğimiz.beğeniyle takip etmeye çalıştığımız antakyalı yazar.*
ekşisözlükten atılıp buraya gelen yazar*Gerçek anlamıyla fedakar bir insan.Cebindeki parayı sizle paylaşmaya hazır yazar*.severiz kendilerini...
sözlügün su anki halinden pek memnun olmayan yazar.
asker kadar disiplinli anne kadar şevkatli yazarımız.cm hastası olması takdir ettigim bi özelliğidir.
http://www.turkfutbolu.ne...tin_senturk_1997-1998.jpg
gercekten iyi bir insan oldugunu dusundugum yazar.
tutarlı,adaletli ve öngörüleri güçlü yazar arkadaşım..
saat 1.00 itibariyle kurt adama donusen yazar. ha bi de sevmem ben aslinda kendisini. hic luzumu yok. * *
94-95 sezonunda trabzonsporun önünde şampiyon olan parreiralı fenerbahçenin efsanevi uche-hogh ikilisinin önünde oynayan ve savunma bloğunu tamamlayan önlibero futbolcu
bana ferrari alacakmış. *

yazardan tavsiye: kullandırma olm kendini bu pis herife. *
sözlükte bulunan kıyak adamlardandır kendileri ayırca fenerbahçeli olması ve kafa adam olması sebebiyle sevilen, yazıları ile kalbimizi kazanan ve takdir edilen yazardır...
eski fbli futbolcu. geçtiğimiz günlerde futbolu bırakmıştır*
aynı nickli yazara selam ederim 18 yaşından büyükse ellerinden öperim
biraz geç olmakla beraber ufak bir düzeltme yapmak isteyen yazar.kendisi aslen reyhanlı çerkezlerindendir, iskenderunda doğup antakya da büyümüştür yani komple hataylıdır.*
yazılarını okuduğum kadarıyla kafası çalışan sorgulayıcı azınlık kesimin bir üyesi.
sevdigim yazar kardeşim az entry öz entry takılır kanımca.
güzide ve duyarlı bir yazarımız...
fenerlidir,kimse mükemmel değildir...*
sözlüğün entry/gün oranı en düşük yazarlarından biri olarak sonunda 500. entrysini şu anda okuduğunuz şey.evladım dağıt şu şampanyaları..
olaya objektif yonden bakmaya calisan yazarlarimizdandir,takdir edilesidir.basarilarin devamini dilerim.
sol frame'de adını görünce bir an icin öldüğünü sandığım dostum.*
en yakın zamanda istanbul'a gelse de bir kere yuz yuze gorussek dedigim, yazılarını begendigim, keske biraz daha yazsa ümidiyle yanıp tutustugum yazar
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar