bugün

Kedi manyağı yolda gördüğü her kediye iştahla saldıran insandır. Uuuuuv vıyyy mıyy cok tatlısııın dıye inlerken kedi de bir yandan kuyrugu dikmiş ve kıvırta kıvırta gelmektedir. Hemen kedi manyagının bacaklarına dolanır ve sürtünür. Mırlamayı da ihmal etmez. Kedi manyagı mest olmustur. Hayatta sadece o kedi ile kendisi vardır.

Erkek arkadasları kıskanclıktan catlar. Cunku kediler cok daha şirindir onlarla daha fazla ilgilenirler.

Zorlu kediler yuzunden kolları çizik içindedir ama asla kuduz aşısı vurulmazlar.
Her aksam kedilere yemek gotururler 10 kedi mimimi diye ciyaklayarak ona koşar ve bir arbede başlar. Kedi manyagı adım bıle atamaz. Kediler cok iyi yan kesicidir cok iyi de yol kesicidir. Oracıga mamayı koyup bıtırmelerını bekler. Arada bırbırıne vuran olursa kız yapma kız, gelmeyim oraya derler.

Eger biri gelip bu kedileri besleme alıştırma gece kızışan erkekleer cok bagırıyor derse bir güzel çemkirip geri gönderir.

Evinde de kedileri vardır. Alerjisi olsa bile kedi besleyebilirler. Kedileri hep bakımlı güzeldir. Bebek gibi ilgilenirler kedileri ile.

Kum, aşı, bakım, yemek maliyeti ayda 200 tl ve yukarısı tutabilir. Çok özenlidirler. Kumlar azıcık kokunca degistirilir. Her kakadan sonra kumdan kakalar toplanıp atılır.

Genellikle sakin insandırlar. Güzel ruhlulardır. Hatta enteldirler biraz. Ama kedilere sataşmayın cani oluyorlar gözleri parlıyor her an ne dedin sen şlak olayına dönebilir dikkat edin.

Kedileri arastırırlar, kedi videoları izlerler, bir veteriner kadar da bilgilidirler. Kedi davranıslarını zamanla ezberlerler. Artık kedinin sonraki hamlesini bilirler. Ama yine efendimiz kediler bizi yener, kedi manyağı neredeyse hic karşı hamle yapmaz, bırakır dagıtsın, ardından toplar.

Aç ve zayıf bir kedi yemek yerken gelen diger kedileri yaramaz cocukmus gıbı kovalar. Hadi bakayım yürüyün gidin buradan pistt.

Kediyle uyumak sevgiliyle uyumaktan daha güzeldir bazen.

Kediler güzeldir ehe ehe.
kedi ve köpek manyakları da vardır.
bağımlılık derecesinde kedi severler.

çok şımartıyorlar beni.
Bebeğim benim *

http://www.youtube.com/watch?v=wS60bUXxjSw
hayvan sevgisi sonradan olmaz çocukluk çağında başlar. ailesinde çocuk iken kedi besleyen varsa büyüdükten sonra evine, bir kedi almaması imkansızdır. kedi peygamberimizin kucağına oturmuş sevgisine mazhar olmuş tek hayvandır. ayrıca dinen evde beslemek köpek gibi mekruh değildir.
Facebook'ta bulunan en kalabalık kedi sever guruplarından birinin adı. Insanlar daha çok kendi kedilerinin günlük hallerini resimleyip koyuyorlar. Ayrıca kedi bakımı ve hastalıkları, sorunları ile ilgili sorulara çok hızlı cevap alabilirsiniz.
Minnak adını verdikleri kedi yavrularını da buradan sahiplendiriyorlar.
Gene özellikle sakat kedilerin barınak dışında ev ortamında bakılmaları için bu gurupta afişe edip sahiplendiriyorlar.

Kedi sever Facebook üyelerine tavsiye edilebilecek bir sayfadır.
Facebook'ta çok güzel paylaşımları olan bir sayfa. Kediler ve sahipleri/ sahibeleri o kadar tatlı ve medeniler ki (harbi kedilerin de medenisi varmış) bütün gün zevkle okunuyorlar. Kedi sahiplenmek isteyenler için bol bol kedi yavrusu da var. Adam Bursa'dan kalkıp bilmediği bir sokak kedisini ameliyat ettirmek için Ankara'ya gidebiliyor. Böylesine insanlarla dolu, insana huzur veren bir sayfa.

https://www.facebook.com/groups/kedimanyaklari/
kedi ile kafayı yemiş ruh hastalarının bulunduğu facebook grubu. ne mal insanlar var bu dünyada. kendilerine bu kadar özen göstermiyorlar lan tarzan gibi sokağa çıkıyorlar.
kedim siyah olduğu için dışlandığım grup, fotoğraf çekince detayları belli olmuyor. ayrıca kedisinin penisini sergilemeyi seven 40 yaş üstü kadınlar içerir.
Olm ben de kedileri çok seviyorum ama ne lan bu? Neredeyse gazeteye ölüm ilanı verecekmiş kadın.

--spoiler--
04.03.2005 istanbul- 07.09.2015 Bodrum
Haşmet ve Bihterin annesi, Fox,Boncuk,Emily,Nar,Susam,Asuman'ın koruyucu anneleri Cadı kızım 5 aylık kanserle savaşını bitirip bugün 10:50 de aramızdan ayrıldı. — üzgün hissediyor.

--spoiler--
Çok eğlenceli bir grup. Abartılı oldukları kesin de insan gülmeden edemiyor.

Geçen gün üyelerden biri bir video koymuş. Kedisinin doğum günüymüş. Bildiğiniz frambuazlı bir doğum günü pastası yaptırmışlar, mum dikmişler (kedinin yaşı kadar), mahallenin kedilerini, pardon çocuklarını toplamışlar, evde doğum günü partisi yapmışlar. Zavallı kediye zorla pastayı tattırdılar, el çırptırdılar, yaş mama hediye ettiler, bi de fiyonklamışlar sanki kedi tutup açacak fiyonkları.

Abartıydı ama çok komikti. içimizden çoğunun ailesi kendi çocuklarına böyle bir doğum günü partisi yapmamıştır.
yekta'nın da dediği gibi kediler güzel uyanır. mırmırmırrnn..
benim dahil olduğum manyak grubudur.

evimde 2 kızım 1 torumun var. mutlu mesut yuvarlanıp gidiyoruz.
dışarıda gördüğüm zaman ise oturup dakikalarca sevebilirim.
öperim, ıstırırım hem de.
Kedisi olmayanların asla anlayamayacağı manyaklık çeşididir.
Siz hiç bir kediyi biberonla beslediniz mi? Hiç bir kedi başınızın üzerinde uyudu mu? Nankör dediğiniz kedinin ne kadar aç olursa olsun mama veren kişiye yaklaşı 1 dk teşekkür etmeden yemeği yemediğini biliyor musunuz? Manyak bir şey tavsiye ederim.
büzüşük dudaklı vasat kadınların paylaştığı postların ve fotoğrafların bolca like aldığı; hasta veya yardıma muhtaç kedi fotoğraflarının ise 'böyle şeyler paylaşmayın üzülüyoooruuuuzzzzz' diye tepki aldığı, yardım alamadığı sikimsonik facebook grubu.
Lakaplarının hakkını veren manyaklar.

--spoiler--
ingiltere’de yaşayan Barbarella Buchner (48) isimli kadın, mutsuz birkaç aşk ilişkisi sonrası, aradığı mutluluğu ve sevgiyi insanlarda bulamayınca iki kedisiyle “evlendi”. Londra’da yaşayan 48 yaşındaki Buchner, bu 'radikal kararı', 7 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşıyla ayrıldıktan sonra aldı. Gelin Buchner, Lugosi ve Spider isimli kardeş kedilerle evlendikten sonra 3’ü birlikte ispanya’nın Lanzarot adasında 'balayına' çıktı.
--spoiler--
Olayı biraz abartırlar.

--spoiler--
Sabah kusmalari sebebiyle muayene icin veterinere biraktm oglumu beni disari cikardilar sakinlessin diye onu kafese kapattilar! Eve donemiyorum deliler gbi sokaklarda dolasip duruyorum dualariniz bizimle olsn oglusum sagsaglim bana evine kavussun cok fenayim
--spoiler--
Kedileri yeterince tanıyan biri onların sadece iletişim kurmaya yönelik olarak yaptığı hareketleri manyaklık olarak değerlendirme hatasına düşmez.
Bu karlı soğuk havalarda çöp bidonlarının yanına, ağaç diplerine ve muhtelif yerlere mama koyması gereken manyaklardır.

Öyle görünce aayyy sen ne tatlısın demekle
Veya
Kedi görseli videosu paylaşmakla olmuyor amk!!!
Kedilerini doğmamış çocuklarının yerine koyup onlara kazaklar, patikler örenlerin grubu.

Hayvanları soytarıya çeviriyorlar.