bugün

asla zarar gelmeyecek kızdır. tatlıdır, güzeldir, hayat doludur.
yaşım kadar kedi besledim (21) bir erkek de çıkıp demedi uzun ilişki kızısın diye.
Şöyle olabiliriz..
görsel
Evlenilesi kızdır..
Bağzıları çok pasaklı oluyorlar.

Kedi değil bağzı kızlar.
klasik türk kızıdır.
samimi kız.
görsel
Bir kadın veya erkek evinde kedi ya da köpek besliyor diye böyle yargılanamaz. Ki bunu diyen kişinin de hayvan sevgisinden şüpheliyim. Şimdi derler kesin bunun da kedisi filan vardır diye, ever var. Pandemiden birkaç ay önce ailemize katıldı. 3 yıldır da bizimle. Ailemizin bir ferdi oldu. Sıkıntılı, stresli ve mutsuz olduğumuz anlarda bizi eğlendiren, güldüren minik bir kedi. Arada hırçınlaşsa da yine de benim yanımda rahat eden ve onun yanında da tüm sıkıntıları unuttuğum bir kızım var. Tabi veterinerdi, petshoptu derken ara ara çok masraflı olduğu zamanlar oluyor. Ama bunu da Bankkarta 3 taksit ile hallediyorum. Onun ve bizim sağlığımız için en iyi mamaları, takviye besinleri alıyoruz. Gördüğüm kadarıyla da mutlu da.
(bkz: her konudan bir genelleme çıkarmak)..
kedi besleyen kız emektardır. çocuk bakmayı da iyi bilir. nasıl kedinin kumu dolduğunda temizliyorsa, acıktığında mama veriyorsa, tüyleri uzadığında traşa götürüyorsa aynı şekilde çocuğu olduğunda da emzirir, bezini değiştirir ve saçlarını kestirir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar